Skuteczna promocja

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
Awatar użytkownika
User

zuzaq22

4

17 sie 2015, o 18:50

Re: Skuteczna promocja

Postautor: zuzaq22 » 19 sie 2015, o 16:37

Ulotki to zdecydowanie za mało, większość ludzi ich nawet nie czyta. Trzeba wymyślić coś bardziej oryginalnego.
Jest twoim obowiązkiem bogacić się.
no avatar
User

Melonik

165

19 wrz 2014, o 15:55

Postautor: Melonik » 17 wrz 2015, o 17:47

Moim zdaniem skuteczna promocja to taka, która sprawia że klient pozytywnie nas odbiera. Chyba najlepszym sposobem na to będzie posiadanie własnej strony internetowej. Posiadając ją , masz pewność że ludzie sie o Tobie dowiedzą. Tylko do zrobienia jej weź firmę z doświadczeniem, taką jak ta http://greenview.org.pl/. Trochę się w tym temacie orientowałam i wiem,że ta firma trzyma się terminów i stara się spełnić wszystkie oczekiwania klientów.
no avatar
User

look

13

14 wrz 2015, o 13:03

Białystok

Postautor: look » 18 wrz 2015, o 07:34

zuzaq22 pisze:Ulotki to zdecydowanie za mało, większość ludzi ich nawet nie czyta. Trzeba wymyślić coś bardziej oryginalnego.

Większość ich nawet nie czyta, bo drukujecie je na najcieńszym papierze, projekt jest zrobiony tak "aby był" i potem jest zdziwienie, że w ogóle nie interesuje.
Niedawno poszedłem krok do przodu i skupiłem się na tym co mam potem ludziom oferować.

Wydrukowałem ulotki na grubszym papierze, zalaminowałem folią błyskową i CAŁKOWICIE inny odbiór takiej formy reklamy. Fakt, że jest nieco droższa, ale takiej ulotki nie zegniemy tak łatwo i nie rzucimy do najbliższego kosza.

Do reklamy powinniśmy podchodzić w taki sposób, w jaki sami byśmy chcieli dostawać.

Pozdrawiam
drukarnia online
----> ulotki, plakaty, wizytówki, foldery, torby papierowe, zaproszenia, banery, notesy
no avatar
User

donpapa

1

19 wrz 2015, o 10:30

Postautor: donpapa » 19 wrz 2015, o 10:34

cześć
no avatar
User

zorand

3

21 wrz 2015, o 16:45

Postautor: zorand » 21 wrz 2015, o 16:51

Zgadzam się :)
no avatar
User

rojek

11

20 wrz 2015, o 17:01

Postautor: rojek » 24 wrz 2015, o 22:57

Najlepiej zainwestować w kalendarze biurkowe. Ja zawsze zamawiam tutaj http://www.extrema.com.pl/o,16,99,kalen ... rkowe.html . Można na nich umieścić logo, dane teleadresowe a także kluczowe informacje na temat firmy. U mnie się sprawdziły, klienci ucieszyli się z takiego upominku i zawsze do mnie wracają. Extrema poza tym ma ciekawą ofertę innych materiałów promocyjnych i zawsze można coś dopasować do swoich potrzeb.
no avatar
User

luizah

17

25 wrz 2015, o 08:00

Postautor: luizah » 25 wrz 2015, o 08:07

Super, sama chętnie bym przygarnęła jakiś fajny kalendarz. Oczywiście pod warunkiem, że byłby elegancki.
no avatar
User

oksana

404

18 kwie 2014, o 15:28

Kraków

Postautor: oksana » 23 lut 2016, o 13:26

Ja uważam, że taki druk roll-upów warszawa też ma sens zwłaszcza jeśli wystawiacie się na targach.
Po złożeniu taki roll-up zajmuje niewiele miejsca i można go łatwo przewieźć. Wiadomo ulotki, wizytówki też posiadają swoją siłę.
no avatar
User

Unima

157

1 sie 2014, o 09:59

Postautor: Unima » 8 lip 2016, o 09:28

warto się pojawiac na targach branżowych, trzeba sobie opracować jakieś ciekawe stoisko, gadżety, dobra okazja żeby zaprezentowac odwiedzającym swoje produkty, żeby poznać ludzi z branży, a może nawet żeby jakąś współpracę zawiązać. Ja się na jesień na pewno wybieram na HORECĘ, czyli tragi wyposażenia hoteli w Krakowie
no avatar
User

Antoni34

342

30 wrz 2016, o 07:14

Postautor: Antoni34 » 30 wrz 2016, o 08:14

Budowanie marki to nie tylko reklama w tv czy internecie. Produkt musi się wyróżniać na tle innych. Dlatego warto zadbać o odpowiednie logo, nazwę i opakowanie. Czasami zmiana zwykłej etykiety na shrink sleeve może przynieść ogromne korzyści.
PoprzedniaNastępna