Skuteczna promocja

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Skuteczna promocja

Postautor: zlosliwiec8 » 23 lis 2014, o 07:53

Zgadzam się :) Pozycjonowanie to naprawdę dobry sposób na reklamę. Ja niedawno trafiłem na firmę Sem Core która zajmuje się synergią pozycjonowania i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Do tej pory reklamowałem się na fb i blogach. Wydaje mi się jednak, że to za mało i chcę skorzystać z pozycjonowania.
no avatar
User

zosinek29

Posty

8

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:32

Re: Skuteczna promocja

Postautor: zosinek29 » 24 lis 2014, o 19:18

A co sądzicie o reklamie za pomocą ubrań z logo firmy? Ja zastanawiam się nad zamówieniem kilku fartuchów dla moich kucharzy z http://kitle.pl/odziez-gastronomiczna-kitle/zapaski-fartuchy-odziez-gastronimiczna/fartuch-przedni-2966.html Chciałabym aby nosili je na co dzień w pracy i na różnych pokazach gotowania w których uczestniczą. Wydaje mi się, że to świetna reklama dla restauracji a wy co o tym myślicie?
no avatar
User

Picadio

Posty

5

Rejestracja

16 gru 2014, o 14:37

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Picadio » 19 gru 2014, o 13:56

Picadio.pl – zaplanuj, przeprowadź i skontroluj akcję promocyjną

Picadio jest innowacyjną aplikacją stworzoną z myślą o polskich przedsiębiorcach z szeroko rozumianej branży spożywczej. Służy ona do skutecznego zarządzania niezwykle lubianym przez konsumentów mechanizmem – promocją.

Za tym terminem kryje się nie tylko sama obniżka ceny, ale również skomplikowany proces kształtowania relacji pomiędzy producentem czy dystrybutorem towaru, a sklepem, który dostarcza go bezpośrednio do klientów.

W dzisiejszych czasach zwykłe stwierdzenie „promocja zrealizowana – tak/nie” odchodzi do lamusa. Producenci towarów pragną dowiedzieć się, jak zmierzyć skuteczność kampanii rabatowej, w jaki sposób ustalić wysokość prowizji dla sklepu oraz sprawdzić, czy promocja przebiega prawidłowo, a właściciel sklepu dba o ekspozycję produktów. Picadio jest narzędziem, które pozwoli znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Na podstawie danych dostarczonych przez użytkowników, w tym zdjęć ekspozycji produktów objętych zniżką w miejscach sprzedaży, aplikacja automatycznie określi nie tylko czy, ale przede wszystkim w jaki sposób zostały wdrożone działania promocyjne. Zastosowane w Picadio zaawansowane technologicznie rozwiązania umożliwią automatyczną analizę fotografii i porównania ich ze zdjęciem, przedstawiającym ekspozycję wzorcową. Jakość i rzetelność realizacji kampanii promocyjnej (uwzględniająca takie czynniki, jak kolejność ustawienia produktów, obszar zajmowanego miejsca, stopień zapełnienia półki, właściwe oznaczenia cenowe czy prawidłowe wykorzystanie materiałów promocyjnych) wpłynie na wysokość prowizji wypłacanej sklepom, w których przebiega akcja.

Ponadto Picadio pozwoli użytkownikom ocenić rentowność danej kampanii promocyjnej i porównać ją z innymi tego typu akcjami, przeprowadzanymi wcześniej za pośrednictwem portalu. Dzięki temu producenci będą w stanie wyciągnąć wnioski i optymalizować kolejne decyzje biznesowe w celu maksymalizacji zysku.

Mimo dużego stopnia innowacyjności oraz zaawansowania technologicznego, Picadio to aplikacja niezwykle prosta w obsłudze. Intuicyjny interfejs sprawi, że z obsługą systemu poradzi sobie nawet osoba, nie posiadająca zaawansowanej wiedzy informatycznej. Serwis jest dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, zatem można z niego korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.picadio.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Obrazek
no avatar
User

aneta2585

Posty

10

Rejestracja

20 gru 2014, o 18:19

Re: Skuteczna promocja

Postautor: aneta2585 » 20 gru 2014, o 18:24

Jeśli chodzi o kalendarze, to końcem roku wszyscy narzekają na ich nadmiar :P Więc jeśli już, to zainwestuj w książkowe. A jeśli idzie o inne gadżety reklamowe, to fajnie sprawdzają się rzeczy w jakikolwiek sposób powiązane z działalnością.
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: Skuteczna promocja

Postautor: valentyn » 30 gru 2014, o 19:40

skuteczną reklamą są na pewno banery reklamowe, ostatnio zamawiałem w http://drukarniaonline.pl/druk/bannery
no avatar
User

dessim

Posty

5

Rejestracja

13 sty 2015, o 12:17

Re: Skuteczna promocja

Postautor: dessim » 16 sty 2015, o 10:47

Skuteczna reklama - to reklama "ciągła". Nie możemy rezygnować z reklamowania po kilku miesiącach, kiedy Naszymi produktami/usługami zainteresuje się trochę osób. Klienci mogą bardzo szybko o Nas zapomnieć (jeśli przestaniemy się starać).
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Melonik » 19 sty 2015, o 15:07

oczywiście ze to fundusze są bardzo ważne jeżeli chodzi o sposoby promocji. Chociaż ja wychodzę z założenia że lepiej zainwestować raz a skutecznie. Teraz bardzo popularny jest aromamarkieting. To świetny sposób dotarcia do klienta. Przez to mamy większe szanse na sukces. Jak dobrze pamiętam to ta firma http://www.aromacorp.pl/ , zajmuje się własnie takim marketingiem. Moze pomyśl o tym?
no avatar
User

kostekbrat

Posty

5

Rejestracja

23 lut 2015, o 07:33

Re: Skuteczna promocja

Postautor: kostekbrat » 23 lut 2015, o 07:40

Na pewno trzeba szukać innowacyjnych sposobów, teraz ludzie osaczeni reklamą, czują się nią zmęczeni, dlatego trzeba do nich dotrzeć tak, aby nas zauważyli i się tym zainteresowali.
no avatar
User

jandus

Posty

39

Rejestracja

27 lut 2015, o 00:37

Re: Skuteczna promocja

Postautor: jandus » 27 lut 2015, o 01:48

kalendarze to nie jest zły pomysł ;) ale pamietaj też o reklamie w sieci
pracaidealna.pl - praca w Norwegii
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Skuteczna promocja

Postautor: TadekNiejadek » 27 mar 2015, o 20:55

ja bym stawiał na mailing do konkretnej grupy docelowej. Na pewno płatne ale można z takiej firmy przykład wziąc bo efektu skutecznego mailingu nic nam nie zabierze 8-)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.128s | 12 Queries | GZIP : Off ]