Skuteczna promocja

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Skuteczna promocja

Postautor: SalamonK » 29 mar 2015, o 20:57

sensowny mailing to płatny mailing. miałem takie przeboje z darmową pomocą w mailingu, że później printecowi za usługe zapłaciłbym nawet dwa razy więcej niż chcieli, chociaż cenę mają spoko oby tylko zajęli się tym tematem. w ogole hicior maja demo apki do mailingu na stronce
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Skuteczna promocja

Postautor: TadekNiejadek » 30 mar 2015, o 22:01

zastanawiam się właśnie nad tą darmową wersją app na próbę
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Skuteczna promocja

Postautor: SalamonK » 1 kwie 2015, o 21:33

polecam, chociaż ja niemal od razu sie przezucilem na pelna licencje. DObra sprawa, wiec sie chyba znaja na temacie. Po dwóch tygodniach już widziałem różnicę między tym co było wcześniej,a po wprowadzeniu ich mailingu - KOLOSALNA różnica. SKlep jakby nagle wystartowął od zera.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Skuteczna promocja

Postautor: aisha » 2 kwie 2015, o 15:39

Moim zdaniem warto wbić się na fb z reklamą. Profil firmy jest już raczej normalna sprawą i warto z niego korzystać jak tylko się da. Ja zastanawiam się nad zleceniem prowadzenia funpage tej firmie http://fbagent.pl/ Nie znam się za bardzo na prowadzeniu takich stron, nie mam "gadane" a raczej "pisane" i nie wiem jak ludzi zachęcić do produktu. Dlatego stwierdziłam, że poproszę o pomoc specjalistów. Co o tym sądzicie. Oczywiście poza tym stawiam na tradycyjne pozycjonowanie.
no avatar
User

motar

Posty

41

Rejestracja

19 kwie 2011, o 08:29

Re: Skuteczna promocja

Postautor: motar » 29 kwie 2015, o 11:36

Owszem reklama/promocja w internecie jest ważna. Nawet bardzo. Jednak ostatnio pojawia się coraz więcej wiadomości o Merchandisingu chociażby na http://www.informationhouse.pl/merchand ... produktow/. Niby nic nowego a jednak. Coraz więcej sklepów z niego korzysta i najwyraźniej jest to skuteczne bo inaczej nie robiło by się coraz bardziej popularne. Takie jest moje zdanie ;) Myślę, że skuteczna promocja to nie tylko reklama np. w radio czy telewizji, ale taka gdzie działa się na kilku płaszczyznach na raz ;)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Skuteczna promocja

Postautor: kobietapracujaca » 14 sie 2015, o 17:08

Myślę, że najlepiej promować firmę w sieci. Jednak jeżeli prowadzimy np salony kosmetyczne to dużą reklamą będzie profesjonalne wyposażenie salonów kosmetycznych. Takie wyposażenie sprawi, że kobiety chętnie będą do niego przychodzić oczywiście jeżeli ceny dostosujesz do jakości usług.
no avatar
User

plumkos

Posty

1

Rejestracja

18 sie 2015, o 13:45

Re: Skuteczna promocja

Postautor: plumkos » 18 sie 2015, o 13:53

Dodatkowo możesz pomyśleć nad tzw. "potykaczami", to stojak który stoi na chodniku, przy wejściu do firmy. Jego głównym celem jest przyciągnięcie uwagi klientów. Możesz zobaczyć jak to wygląda avatar.pl Zazwyczaj są wykonane z plexi i w środku z obydwu stron mają włożone plakaty z reklamą określonej firmy. W ten sposób na pewno zwrócisz uwagę innych ludzi na twoją firmę.
Awatar użytkownika
User

zuzaq22

Posty

4

Rejestracja

17 sie 2015, o 18:50

Re: Skuteczna promocja

Postautor: zuzaq22 » 19 sie 2015, o 16:37

Ulotki to zdecydowanie za mało, większość ludzi ich nawet nie czyta. Trzeba wymyślić coś bardziej oryginalnego.
Jest twoim obowiązkiem bogacić się.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Melonik » 17 wrz 2015, o 17:47

Moim zdaniem skuteczna promocja to taka, która sprawia że klient pozytywnie nas odbiera. Chyba najlepszym sposobem na to będzie posiadanie własnej strony internetowej. Posiadając ją , masz pewność że ludzie sie o Tobie dowiedzą. Tylko do zrobienia jej weź firmę z doświadczeniem, taką jak ta http://greenview.org.pl/. Trochę się w tym temacie orientowałam i wiem,że ta firma trzyma się terminów i stara się spełnić wszystkie oczekiwania klientów.
no avatar
User

look

Posty

13

Rejestracja

14 wrz 2015, o 13:03

Lokalizacja

Białystok

Re: Skuteczna promocja

Postautor: look » 18 wrz 2015, o 07:34

zuzaq22 pisze:Ulotki to zdecydowanie za mało, większość ludzi ich nawet nie czyta. Trzeba wymyślić coś bardziej oryginalnego.


Większość ich nawet nie czyta, bo drukujecie je na najcieńszym papierze, projekt jest zrobiony tak "aby był" i potem jest zdziwienie, że w ogóle nie interesuje.
Niedawno poszedłem krok do przodu i skupiłem się na tym co mam potem ludziom oferować.

Wydrukowałem ulotki na grubszym papierze, zalaminowałem folią błyskową i CAŁKOWICIE inny odbiór takiej formy reklamy. Fakt, że jest nieco droższa, ale takiej ulotki nie zegniemy tak łatwo i nie rzucimy do najbliższego kosza.

Do reklamy powinniśmy podchodzić w taki sposób, w jaki sami byśmy chcieli dostawać.

Pozdrawiam
drukarnia online
----> ulotki, plakaty, wizytówki, foldery, torby papierowe, zaproszenia, banery, notesy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 15 Queries | GZIP : Off ]