Skuteczna promocja

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Fards

158

13 paź 2014, o 16:24

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Fards » 24 sty 2018, o 11:26

Ja bym tutaj proponował wysyłanie wiadomości mailowych do klientów. Sam je wysyłam poprzez Emu Mail i dzięki temu każdy mój klient dostaje cotygodniowe informacje na temat asortymentu, promocji i nowych produktów.
no avatar
User

bask

140

28 lis 2014, o 15:09

Postautor: bask » 3 lut 2018, o 01:10

U nas (branża spożywcza) sprawdziły się karty stałego klienta. Robiła je dla nas firma Cardon - wysłysz bardzo atrakcyjnie graficznie, stąd początkowy duży sukces z rozdysponowaniem. Później widać było pozytywny feedback i zwiększenie ruchu wśród stałych klientów.
no avatar
User

Unima

143

1 sie 2014, o 09:59

Postautor: Unima » 6 lut 2018, o 19:20

Spróbuj maretingu smsowego. U mnie sprawdziło się to znakomicie. Robiłem reklame w siec, ulotki, plakaty, ale nadal nie dawało to oczekiwanych skutków. Dopiero taki bezpośredni kontakt z klientem pomógł mi rozwinąć firmę. Marketing smsowy polecam robić przez platforme playsms - mają narzędzia, które znacznie ułatwiają pracę.
no avatar
User

Manna

165

1 sie 2014, o 09:55

Postautor: Manna » 15 lut 2018, o 12:18

W przypadku kawiarni, restauracji itp., bardzo dobrze sprawdzają się bloczki kartonowe i pieczątki. Wiecie, za każde wydane np. 20 zł, czy 10 klient otrzymuje pieczątkę i po uzbieraniu określonej ilości dostaje jakiś gratis albo rabat :) My tak robimy, a pieczątki mamy z http://www.stampler.pl/
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Karolina99

1

wczoraj, o 21:28

Kraków

Postautor: Karolina99 » wczoraj, o 21:34

Dokładnie, taka "karta stałego klienta" to bardzo dobry pomysł w przypadku tego typu działalności, ludzie często z tego korzystają bo dotyczy to codziennych potrzeb
Poprzednia