Skuteczna promocja

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

KarolWikt

Posty

24

Rejestracja

28 sie 2011, o 12:52

Skuteczna promocja

Postautor: KarolWikt » 28 sie 2011, o 12:56

Witajcie. Wydaje mi się że udało mi się już względnie wypromować firmę, ale słyszę od znajomych, że za mało o niej słychać na mieście, ulotki to za mało:/ pomyślałem o rozprowadzeniu firmowych kalendarzy. Dobry pomysł? jeśli tak to jakie polecacie? wizytówkowe czy większe, składane? liczę też że polecicie mi jakiegoś producenta dobrego.
no avatar
User

Alexia

Posty

1

Rejestracja

28 sie 2011, o 16:12

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Alexia » 28 sie 2011, o 16:15

Hej!
Myślę, że jest to świetny pomysł. Ludzie lubią tego typu gadżety, a kalendarze będą praktycznym prezentem i reklamą dla Ciebie :D To strzał w dziesiątkę, możesz tylko na tym zyskać.
W necie jest mnóstwo ofert kalendarzy i nie wiem które mogłabym polecić. Może ktoś poleci sprawdzonego producenta?
no avatar
User

magrum

Posty

13

Rejestracja

29 sie 2011, o 07:31

Re: Skuteczna promocja

Postautor: magrum » 29 sie 2011, o 07:33

Pomysł z kalendarzami jest jak dla mnie świetny. Korzystam już z niego od kilku lat i klienci dzwonią koło listopada i pytają, kiedy przyślę na następny rok kalendarz, o ile nie dostaną go wcześniej :) Polecam prom.net- mają fajną ofertę, ciekawe rozwiązania i przystępne ceny.
no avatar
User

pitstop

Posty

1

Rejestracja

29 sie 2011, o 11:10

Re: Skuteczna promocja

Postautor: pitstop » 29 sie 2011, o 11:16

Kalendarze to bardzo dobry pomysł, a będzie jeszcze lepszy jeśli zamówicie je na prom.net.pl. Zrobiłem tam duże zamówienie i wszystko wykonali w wyznaczonym terminie, jakość bez zarzutu.
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Skuteczna promocja

Postautor: OndajOn » 29 sie 2011, o 16:49

ilosc i rodzaj kalendarzy zalezny jest od specyfikacji firmy oraz zamoznosci. wydaje mi sie ze takie wizytowkowe sa dobra sprawa, ludzie lubia ich uzywac, chciazby jako zakladke. wowczas nazwa mimowolnie w pamieci pozostaje. jednak to musi byc spora ilosc. do tego moga byc scienne, takie ktore przyciagaja wzrok.
no avatar
User

dagmaro

Posty

46

Rejestracja

4 lip 2011, o 13:54

Re: Skuteczna promocja

Postautor: dagmaro » 30 sie 2011, o 07:49

Kalendarze, wizytówki i ulotki to dobra forma promocji, a jeszzce lepsza bylaby, gdyby rozdajace je osoby były ubrane w koszulki z logo Twojej firmy.
no avatar
User

kassia65

Posty

9

Rejestracja

31 sie 2011, o 19:40

Re: Skuteczna promocja

Postautor: kassia65 » 31 sie 2011, o 19:44

To co polecają osoby wyżej jest naprawdę udaną promocją. Ja akurat muszę zamówić kalendarze dla pracowników, nie w celach promocyjnych. Mimo tego i tak nie mogę wypaść źle przy całej firmie, dlatego zależy mi na sprawdzonym sprzedawcy. Skoro tyle osób poleca prom.net.pl, nie tylko przez internet, również znajomi to wydaję mi się,że będzie to najkorzystniejszy wybór. Przejrzałam już ich ofertę i wszystko wydaje się być w porządku ;) Teraz tylko złożyć zamówienie i czekać na przesyłkę.
no avatar
User

hajko

Posty

1

Rejestracja

31 sie 2011, o 21:52

Re: Skuteczna promocja

Postautor: hajko » 31 sie 2011, o 21:56

no ja też wcześniej szukałam dobrego sposobu na promocję , najpierw były notesiki , potem inne gadżety ale myślę że właśnie kalendarze to strzał w dziesiątkę bo praktycznie dzień w dzień się ich używa i z pewnością nazwa firmy utkwi na dobre w pamięci ;)
no avatar
User

mateo_220

Posty

13

Rejestracja

8 sie 2011, o 09:40

Re: Skuteczna promocja

Postautor: mateo_220 » 1 wrz 2011, o 10:07

fajnym pomysłem prócz kalendarzy i długopisów sa pendrive'y z np logiem firmy, korzystamy z nich coraz częściej więc logo naszej firmy będzie cały czas obecne
no avatar
User

natalian

Posty

38

Rejestracja

13 lip 2011, o 09:59

Re: Skuteczna promocja

Postautor: natalian » 2 wrz 2011, o 06:29

mateo_220 pisze:fajnym pomysłem prócz kalendarzy i długopisów sa pendrive'y z np logiem firmy, korzystamy z nich coraz częściej więc logo naszej firmy będzie cały czas obecne

To fakt, ale to wszystko zależy od funduszy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.160s | 14 Queries | GZIP : Off ]