Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: znawca » 11 gru 2015, o 16:56

Właśnie od niedawna chodzę na Redustim. To nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy pola magnetycznego. W salonie, do krórego chodzę w Krakowie Vici Clinic mają fajną promocję na te zabiegi. Za 2 tys. zł wykupiłam pakiet 12 zabiegów. Jestem na półmetku i już widać fajny efekt. Jestem zadowolona. Obiecywali, że można zgubić nawet do dwóch rozmiarów. Mi wystarczy na początek jeden bez efektu jojo :)
no avatar
User

Dorian88

Posty

2

Rejestracja

12 gru 2015, o 14:50

Lokalizacja

Wrocław

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Dorian88 » 12 gru 2015, o 14:55

Ćwiczenia fizyczne i dobra dieta. Do tego wytrwałość i sukces murowany. :)
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: nosleep » 15 gru 2015, o 13:52

Tutaj możesz znaleźć kilka ćwiczeń odchudzających http://beactive.pl/fitness/cwiczenia-odchudzajace ;)
Dzieki nim udało mi się zgubić już 8 kg ;) do tego odpowiednia dieta
no avatar
User

dnowaczek878

Posty

36

Rejestracja

23 lis 2015, o 11:40

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: dnowaczek878 » 27 sty 2016, o 09:15

Witaj, jeżeli masz dietę to koniecznie powinieneś pić dużo wody. Nie ma tu na myśli takiej wody z marketu. Zamów sobie i sprawdź naturalną wodę leczniczą pochodzącą ze Szczawy. Szybko zobaczysz pozytywny efekt.
no avatar
User

Harry61

Posty

3

Rejestracja

19 lip 2015, o 09:34

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Harry61 » 2 lut 2016, o 13:28

Sprawdzone na sobie:

na początku zeszłego roku postanowiłem zapisać się na maraton, miałem około 2 miesiące na przygotowanie się. Kiedyś miałem świetną kondycję, ale przez 5 lat studiów doprowadziłem się do katastrofalnego stanu. Pooglądałem sobie filmiki o ultramaratończykach, IronManach (pływanie+bieg+rower, ogromne dystanse a jeden gościu brał w nich udział nie mając ręki i nogi :shock: ). Tak zdobyłem motywację i wiedzę że się DA.
Opracowałem sobie plan treningowy, 4 x w tygodniu bieganie, przeplatane pompkami i ABS + zwiększyłem udział warzyw w diecie głównie poprzez koktajle (składające się głównie z brokułów i jarmużu, blender kosztuje kilkadziesiąt złotych). Kupiłem buty, ważna jest przy tym gruba podeszwa i wiązanie sznurowadeł (jak wpiszecie w wyszukiwarkę trick na wiązanie butów usztywniające kostkę to znajdziecie co trzeba).
WAŻNE: biegałem wcześnie rano, po obudzeniu hyc z łóżka jakby ktoś mnie oblał wrzątkiem, potem szybkie siku :) i na czczo biegałem, powiedzmy że przeciętnie 10 km. Po powrocie prysznic i DOPIERO śniadanie. W 1,5 miesiąca zrzuciłem około 12 kg, nic złego mi się nie stało i co najważniejsze, jest to zmiana trwała (tak jak trwałe muszą być nawyki żywieniowe - dlaczego? - tu polecam książkę "Nowoczesne zasady odżywiania").
Co prawda ukończyłem tylko półmaraton, ale biegając o 5 rano przy - 20 stopniach mogłem się przeziębić :)
Nieprawdą jest, że aby budować masę mięśniową trzeba wsuwać białka zwierzęce - ok, da się ale nie jest to zdrowe. Lepiej wykorzystać białka roślinne (mam tu na myśli głównie strączkowe). Mięśnie będą co prawda rosnąć wolniej, ale będą trwalsze, bardziej wytrzymałe (to wiąże się z faktem że komórki ciała wykorzystując białka zwierzęce kopiują się "szybko" i przez to nieco niedokładnie, w przeciwieństwie do białek roślinnych - to też opisane we wspomnianej książce).

wiem, wyszło długo :lol: a po pytania zapraszam na PW
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: samotna » 16 lut 2016, o 10:18

A znacie tę stronę https://www.znamlek.pl/category-odchudzanie-i-dieta-32.html Można poczytać o składzie i zastosowaniu
suplementów diety. Ja decyduję się na GARCINIA CAMBOGIA ponieważ pomaga ograniczyć apetyt - a ja lubię podjadać. A ponad to obniża cholesterol.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: bizon » 26 lut 2016, o 12:23

Polecam zabieg Redustim, można go zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. To kombinezon wyszczuplający, wyszczupleniu poddane zostaje całe ciało od stóp do piersi. Zabieg jest bardzo przyjemny. Najlepiej zrobić serię dwunastu takich zabiegów, kosztuje to tylko 2000 zł, a ubytek po nich to aż do kilkunastu centymetrów.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: kolaa » 23 mar 2016, o 13:46

Warto dbać również o to, by przyrządzać zdrowe posiłki. Niedługo mają pojawić się różnorodne przepisy na zdrowe dania na portalu http://www.pomyslszefa.pl/ . Warto więc go śledzić, czy to poprzez newsletter czy też facebook.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
Awatar użytkownika
User

eddi8

Posty

5

Rejestracja

17 mar 2016, o 21:42

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: eddi8 » 24 mar 2016, o 11:45

Niektórzy zapominają o zdrowych posiłkach. Pierwszy raz słyszę o tym portalu.
To się rozumie samo przez się.
Awatar użytkownika
User

Wagitec

Posty

3

Rejestracja

18 mar 2016, o 17:34

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Wagitec » 24 mar 2016, o 17:09

Przede wszystkim zabrać się za regularne ćwiczenia nawet w domu! Jeśli sytuacja finansowa pozwala Ci na karnet na siłowni tym lepiej!
Aby zostać torreadorem, musisz najpierw nauczyć się grać rolę byka.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 15 Queries | GZIP : Off ]