Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

renacioch

Posty

1

Rejestracja

25 sie 2016, o 08:41

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: renacioch » 25 sie 2016, o 08:43

Jeśli ktoś nie lubi biegać lub ćwiczyć, to uważam, że warto zapisać się na pływanie. A jeżeli nie umiecie pływać, to polecam Wam zajęcia z: nauka pływania Warszawa . Każdy może się nauczyć pływać i zrobić coś dla swojego zdrowia. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną osobę, a mogą na nie chodzić również dzieci. Polecam.
no avatar
User

Marcebina

Posty

33

Rejestracja

2 sie 2016, o 17:20

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Marcebina » 3 wrz 2016, o 06:45

Rozważam zamówienie atlasu do ćwiczeń z electro.pl. To już poważna sprawa, więc muszę się zastanowić, czy będę systematycznie ćwiczyć, żeby ten atlas nie stał bezczynnie, ale chyba się zdecyduję.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: endrju1 » 5 wrz 2016, o 07:42

Mnie zastanawia jak ugryźć temat diety i lunchu w pracy - niestety lunch boxy odpadają, nie mam gdzie odgrzać jedzonka a zimny ryż mnie nie kusi. Może sałatki Profi zdadzą egzamin? Co sądzicie?
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Cetra » 9 wrz 2016, o 05:04

W kwestii odchudzania zawsze będę miała chyba to samo zdanie - bez pracy nie ma kołaczy i jednak trzeba by się było nieco wysilić, zmienić przyzwyczajenia żywieniowe i zacząć się więcej ruszać. Niestety nie każdemu się to chce.
no avatar
User

MacDonald

Posty

40

Rejestracja

16 sie 2013, o 12:43

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: MacDonald » 9 wrz 2016, o 13:21

Ja tam stosuję się do piramidy żywieniowej: http://przepisnamlodosc.pl/piramida-zywieniowa-a-sport/ i przez to zrzuciłem juz parę kilogramów. Warto zapoznawać się z tego typu artykułami aby wiedzieć co tak na prawdę jest dla nas dobre.
Awatar użytkownika
User

vikos

Posty

5

Rejestracja

7 wrz 2016, o 18:34

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: vikos » 13 wrz 2016, o 19:00

Najlepsze są ćwiczenia. Oczyiwście w połączeniu z dietą.
W dwa miesiące możesz zdobyć więcej przyjaciół, interesując się innymi ludźmi, niż w ciągu dwóch lat, usiłując zainteresować sobą innych
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: znawca » 24 wrz 2016, o 15:24

Ja chodziłam na kriolipolizę do krakowskiego salonu Vici Clinic. To bardzo fajny, nieinwazyjny zabieg, który polega na "wymrażaniu" tkanki tłuszczowej. Daje bardzo dobre rezultaty, ja po 5 zabiegach pozbyłam się tzw. oponki. Bezboleśnie i raz na zawsze. Polecam.
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: beata22 » 26 wrz 2016, o 03:47

Karboksylacja spala tłuszcz- jeden z lepszych zabiegów teraz na rynku. Warto wcześniej użyć maści znieczulającej http://zenn.pl/ Aby zabieg nie bolał.
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Alex21 » 19 paź 2016, o 11:56

Hej. Jakiś czas temu natknąłem się na ciekawy artykuł: http://www.zgubkilo.info/sport-zdrowie-uroda/najczestsze-bledy-popelniane-na-silowni/ - można dowiedzieć się sporo na temat ewentualnych błędów podczas ćwiczeń. Korzystne rozwiązanie, ponieważ poznasz tajniki poprawnych treningów :)
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

porosz

Posty

31

Rejestracja

19 paź 2016, o 16:37

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: porosz » 28 paź 2016, o 13:58

po pierwsze kup jakiś sprzet do ćwiczen i nie mam tu na myśli maty, bo szybko zrezygnujesz. Proponuje tu na avans.pl coś wybrać bo mają spoko ofertę, Do tego posiłki, zbilansuj, 5 dziennie, równe odstępy czasu, do tego nie pij gazowanego :P = schudniesz.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.152s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron