Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

BitepmetRam

Posty

5

Rejestracja

18 mar 2016, o 17:59

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: BitepmetRam » 24 mar 2016, o 21:55

Jeśli fundusze nie przeszkadzają zapisz się na siłownię! Ja od stycznia jestem pod opieką trenera personalnego i jestem wniebowzięta! :D
Jutro to najbardziej zajęty dzień roku.
no avatar
User

tomaszko

Posty

4

Rejestracja

24 mar 2016, o 22:05

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: tomaszko » 24 mar 2016, o 22:14

siłka, rower, biegaie
no avatar
User

Kleo

Posty

410

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Kleo » 28 mar 2016, o 14:18

Ważne by facet jak najczęściej w późnym wieku zaczął trenować i się zdrowo odżywiać. Niestety mój mąz się zapuścił i są takie skutki , że nie zawsze jest gotowy na te sprawy łóżkowe. Teraz musi się wspomagać suplementami. Bierze erekton fast , biega 3 razy dziennie i stara się zdrowo odżywiać. Panowie dbajcie o siebie zawsze , potem może być za późno.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: kolaa » 6 kwie 2016, o 09:09

Według mnie może pomóc wizyta u dietetyka. W http://sports-med.pl/ znajdziecie ofertę dietetyka z Trójmiasta. Uważam, że pod jego okiem szybko uda wam się osiągnąć wasz cel, związany z zrzuceniem zbędnych kilogramów i wysportowanej sylwetce.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: bezniku » 26 maja 2016, o 11:11

Jeśli chodzi o odchudzanie to czasem nie jest to taka prosta sprawa. Sama dieta nie zawsze pomoże a katowanie się głodówka może tylko przynieść porblemy ze zdrowiem. Też jestem zdania, że najlepiej zdac się na poradę dietetyka. Są nawet kliniki leczenia otyłości www.integramed.pl gdzie poradzą sobie z każdym zbędnym kilogramem :)
no avatar
User

Tamako

Posty

11

Rejestracja

1 cze 2016, o 07:29

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Tamako » 6 cze 2016, o 11:35

Najlepszy jest sport. Można zacząć od spacerów, potem przejść do szybkich marszów, a potem można zacząć biegać. Jak ktoś tego nie lubi, to można iść na basen, albo rower. Jest tyle możliwości, ale trzeba znaleźć czas i chęci.
no avatar
User

smutaska

Posty

94

Rejestracja

6 cze 2016, o 10:37

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: smutaska » 10 cze 2016, o 10:44

Ja mam zamiar skorzystać z propozycji z tej strony http://www.asport.pl/k/202/rolki--lyzworolki/MKUdLNYm/ Rolki damskie to jest to. Myślę że spędzając na nich czas w wolnych chwilach i do tego trzymając dietę, to osiągnę efekt. I uda mi się z rzucić parę kilogramów.
no avatar
User

Ajlar

Posty

60

Rejestracja

6 lut 2016, o 19:52

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Ajlar » 25 cze 2016, o 08:07

Jesli chodzi o odchudzanie, diety , suplementy diet itp itd - to jesli ktos chce wiecej informacji na ten temat to prosze - kliknij :)
Portal SzczupłaKobieta.pl zawiera wiele ciekawych artykulow, porad, poradnikow - jak schudnac, jak dbac o siebie itp.
Awatar użytkownika
User

adamski77

Posty

1

Rejestracja

18 cze 2016, o 12:52

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: adamski77 » 25 cze 2016, o 20:39

Najlepiej wszystko powoli. Po jednym dniu nie wystartujesz w maratonie.
no avatar
User

Kleo

Posty

410

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Jak polepszyć kondycję? zrzucić parę kg?

Postautor: Kleo » 18 lip 2016, o 19:17

Może najlepiej chodzić na siłkę ? Ja mam swoją ukochaną w Warszawie http://papajgym.com/ i każdemu z osobna je polecam. Taka siłownia i wykwalifikowana kadra pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Jak jeszcze dieta idzie w parze to już w ogóle efekty murowane.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.108s | 12 Queries | GZIP : Off ]