Sklep internetowy czy allegro?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Marcelus

98

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Marcelus » 28 maja 2018, o 19:31

Też racja. Zresztą, z tego co wiem, to oni organizują darmowe szkolenia przez neta dla chętnych, nie tylko tych co już mają ich oprogramowanie. Zwłaszcza, że przecież można też korzystać z darmowej wersji na spokojnie i to też uprawnia do prawie wszystkich korzyści włącznie ze szkoleniami.
no avatar
User

SalamonK

97

28 mar 2015, o 18:04

Postautor: SalamonK » 28 maja 2018, o 19:48

i ta darmowa wersja naprawdę jest darmowa? Na jakiej zasadzie to działa?
no avatar
User

Marcelus

98

4 cze 2015, o 12:08

Postautor: Marcelus » 28 maja 2018, o 19:57

Wiesz, to normalna profesjonalna firma. Nie spotkałem się jeszcze żeby coś było inaczej niż w ofercie na necie, przez którą się decydowałem. A ma się to tak, że po prostu wystarczy się zarejestrować - a później korzystasz z tego tak długo jak Ci wystarcza. Czyli jak masz więcej zamówień niż limit to dopiero wskakujesz na abonament. Dlatego to jest dobre zarówno dla zaawansowanych ale i początkujących bo nie rujnuje portfela jak się zaczyna z zerową ilością klientów.
no avatar
User

Hydrografika.biz.pl

13

19 cze 2018, o 10:55

Postautor: Hydrografika.biz.pl » 19 cze 2018, o 11:19

Sklep można zintegrować także z aukcjami allegro co w praktyce może nam przynieść większy zysk oraz zainteresowanie naszymi produktami. Nie wiem tylko jak to wygląda pod katem wspomnianego wyżej abonamentu za aukcje.
Poprzednia