Sklep internetowy czy allegro?

Czyli biznes w sieci internetowej.
Awatar użytkownika
User

maderof

Posty

7

Rejestracja

13 sty 2017, o 12:48

Lokalizacja

Koszalin

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: maderof » 13 sty 2017, o 13:02

Najlepiej jest działać na obu platformach, na jednej i na drugiej podając link do siebie nawzajem. Albo zrobić tak, że skupić się na sklepie internetowym, a na Allegro robić jakieś wyjątkowe promocje, okazje, z ograniczeniem czasowym. Chociaż ten drugi jest nieco bardziej ryzykowny, nie da się ukryć.
Dlaczego nie można wybrać tylko sklepu? Bo klienci już się przyzwyczaili do struktury strony aukcji, pewnie nieraz już kupowali na Allegro więc dobrze się orientują, co i jak. Natomiast do sklepu muszą się przyzwyczaić więc część będzie uznawać, że przez Allegro będzie im szybciej zamówić towar.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: nierra » 15 maja 2017, o 20:09

Warto prowadzić swój profil na aukcjach internetowych, ale sklep internetowy to konieczność. Jakbyś szukał platformy do jego założenia, to bardzo przyjazne w obsłudze są moduły Magento z Aurora Creation . Można je dostosowywać w prosty sposób do swoich wymagań
no avatar
User

Wroza

Posty

1

Rejestracja

16 maja 2017, o 11:48

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Wroza » 16 maja 2017, o 11:50

Obecnie możesz połączyć oba rozwiązania. Są specjalne platformy jak np ta: http://www.platformaintegracyjna.pl/int ... z-allegro/ które ułatwiają prowadzenie sprzedaży w dwóch miejscach na raz. Jest to bardzo sprytne rozwiązanie i o dziwo nie takie trudne w obsłudze. Skoro możesz zyskiwać więcej klientów przez allegro to dlaczego miałbyś tego nie zrobić ;)
Awatar użytkownika
User

ver19

Posty

5

Rejestracja

19 maja 2017, o 18:20

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: ver19 » 22 maja 2017, o 08:56

Jeśli decyzja miałaby należeć do mnie to Allegro. Wiem jednak, że sporo osób się ze mną nie zgodzi.
Ludzie o ciasnych umysłach zawsze atakowali to, co nie mieściło się w granicach ich pojmowania.
no avatar
User

Lucjan

Posty

1

Rejestracja

22 maja 2017, o 09:46

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Lucjan » 22 maja 2017, o 09:47

Ja myślę, że sklep internetowy i sklep na Facebooku. Na Allegro coraz mniej osób kupuje.
Awatar użytkownika
User

Cxap24

Posty

5

Rejestracja

20 maja 2017, o 19:14

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Cxap24 » 23 maja 2017, o 05:21

Nie do końca się zgodzę. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji.
człowiek może się posunąć o wiele dalej, by uniknąć tego, czego się boi, niżby zyskać to, czego pragnie.
Awatar użytkownika
User

bokowiec

Posty

7

Rejestracja

23 maja 2017, o 12:03

Lokalizacja

Wałbrzych

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: bokowiec » 23 maja 2017, o 13:40

No ze względu na to, jakie zmiany planują wprowadzić na Allegro, to faktycznie może nastąpić spadek transakcji i w ogóle ruchu, ale do tej pory nie zauważyłem, by ludzie drastycznie zaczęli odchodzić od tej formy zakupów - jedyna zmiana, jaką dostrzegłem, to że jest mniej towarów od sprzedających, ale za to większość ma teraz wydłużony czas kupowania (chodzi mi o opcję "do wyczerpania zapasów).

Ja jednak postawiłbym głównie na sklep internetowy. Jasne, potrzeba będzie więcej czasu, by się z nim przebić w wyszukiwarkach, ale dobrze jest się przyłożyć do jego sprawnego działania, aby zbierać wyniki.
Awatar użytkownika
User

pawelwilk

Posty

3

Rejestracja

14 maja 2017, o 13:26

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: pawelwilk » 25 maja 2017, o 12:55

Sklep internetowy wymaga zainwestowania środków na start, ale za to umożliwa rozwijanie się marce.
Reklama w internecie dla firm, produktów i usług. Moja oferta skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych, firm usługowych, producentów i dystrybutorów. Serdecznie zapraszam! ProjektDzisiaj.pl
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Antoni34 » 1 cze 2017, o 20:40

Polecam internetowe sklepy zoologiczne http://zwierzakowo.pl/
no avatar
User

shih34

Posty

39

Rejestracja

24 sty 2017, o 15:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: shih34 » 8 cze 2017, o 10:59

To zależy od ilości i rodzaju sprzedawanych rzeczy. Jeśli są to Twoje produkty, warto pomyśleć nad tym, by stworzyć własną markę i sklep internetowy.
" Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć"
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 15 Queries | GZIP : Off ]