Sklep internetowy czy allegro?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: znawca » 5 lip 2017, o 08:56

Myślę, że warto działać i jako sklep internetowy i na platformie Allegro. To większa reklama dla naszej firmy. Sama myślę o tym, aby sprowadzać z Anglii towary i sprzedawać je w sieci. Czytałam nawet o deklaracji intrastat: http://intra-stat.pl/oferta ale nie wiem, czy w takiej sytuacji mnie to obowiązuje. Jak myślicie?
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: OndajOn » 4 sie 2017, o 18:11

Ja mam tylko i wyłącznie sklep internetowy magento , na żadnych aukcjach nie wystawiam swoich towarów. Tam jednak jestem ograniczony, w moim sklepie, na platformie magneto mogę robić wszystko
no avatar
User

marcin.golen

Posty

34

Rejestracja

23 sty 2018, o 10:44

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: marcin.golen » 28 mar 2018, o 08:55

Startując ze sprzedażą jakichś produktów warto najpierw sprawdzić jaki jest odbiór na rynku. Do tego może posłużyć w początkowej fazie właśnie allegro. Nic nie szkodzi na przeszkodzie aby później stworzyć własny sklep internetowy i połączyć te dwa sposoby sprzedaży w celu zwiększenia zysków. Podstawowym pytaniem, które nasuwa się w przypadku wybrania własnego sklepu to koszty stworzenia oraz utrzymania. Na ten temat można poczytać we wpisie https://jakisklepinternetowywybrac.pl/jaki-jest-koszt-utrzymania-e-sklepu/
no avatar
User

Gabriell

Posty

4

Rejestracja

4 kwie 2018, o 07:19

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Gabriell » 4 kwie 2018, o 07:34

W sumie zgadzam się z przedmówcą, ale na dłuższą metę i tak własny, dobrze wypozycjonowany sklep
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: TadekNiejadek » 11 maja 2018, o 09:16

A koniecznie chcesz wybierać? U mnie sprawdził się model allegro+rozwinięcie o sklep później.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Marcelus » 16 maja 2018, o 08:46

To jak już to zaczynałbym od sklepu a ewentualnie pźóniej na allegro. Zaczynać należy od firmowania swojej marki a nie być jednym z wielu anonimowych, bez żadnej renomy na allegro bo to raczej wegetacja niż rozpoczynanie prężnego biznesu. A tak można uruchomić nawet kilka kont, jesli ktoś uważa że podoła.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: SalamonK » 28 maja 2018, o 19:17

ja do zarządzania używam http://www.sellasist.pl i świetnie sobie daję radę z dwoma kontami allegro, jednym ebay i sklepem jednocześnie pomimo, że nie jestem wcale jakimś znawcą internetów ani obsługi tego typu oprogramowań. myślę, że trochę rozeznania, trochę chęci i da się wszystko załatwić bez problemu.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Marcelus » 28 maja 2018, o 19:31

Też racja. Zresztą, z tego co wiem, to oni organizują darmowe szkolenia przez neta dla chętnych, nie tylko tych co już mają ich oprogramowanie. Zwłaszcza, że przecież można też korzystać z darmowej wersji na spokojnie i to też uprawnia do prawie wszystkich korzyści włącznie ze szkoleniami.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: SalamonK » 28 maja 2018, o 19:48

i ta darmowa wersja naprawdę jest darmowa? Na jakiej zasadzie to działa?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sklep internetowy czy allegro?

Postautor: Marcelus » 28 maja 2018, o 19:57

Wiesz, to normalna profesjonalna firma. Nie spotkałem się jeszcze żeby coś było inaczej niż w ofercie na necie, przez którą się decydowałem. A ma się to tak, że po prostu wystarczy się zarejestrować - a później korzystasz z tego tak długo jak Ci wystarcza. Czyli jak masz więcej zamówień niż limit to dopiero wskakujesz na abonament. Dlatego to jest dobre zarówno dla zaawansowanych ale i początkujących bo nie rujnuje portfela jak się zaczyna z zerową ilością klientów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.116s | 13 Queries | GZIP : Off ]