Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 29 cze 2012, o 11:09

Gdyby człowiek zawsze podejmował racjonalne decyzje, wszystko byłoby zdecydowanie prostsze. Ale dobrze wiemy, że tak nie jest. Człowiek to człowiek i uprzedzenia, przesądy czy emocje zawsze będą mu towarzyszyły. Warto jednak wspominać od czasu do czasu o takich firmach, które są uczciwe, jak chociażby secured forex, to z jest szansa, że czasem logika zwycięży nd uprzedzeniami :)
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 29 cze 2012, o 23:00

Wiadomo też, że zawsze jest jakieś ryzyko. W końcu to inwestycja. Nikt nikomu nie daje kasy za darmo, bo to też byłoby za proste. Dzielimy się kasą, więc dzielimy się też zaufaniem w dane rozwiązanie. Ja swego czasu testowałem wiele inwestycji, mniejszych i większych. Po prostu zmuszony jestem regularnie zarządzać jakoś kasą większą i musi mi starczyć na cały rok. Każdy kto się zajmuje pracą sezonową tak ma. Były lepsze i gorsza inwestycje, ale to co obecnie zaczynam w secured forex to w ogóle dużo we mnie budzi pozytywu, bo jest to naprawdę przemyślane rozwiązanie. Można powiedzieć, że ryzyko jest tutaj dobrze wyważone. Mimo to czuje się spokojny o kasę, bo dowiedziałem się jak to trybi. Najpierw nie wierzyłem w to za bardzo, ale jak zapoznałem się z tym to postanowiłem spróbować, no i działa. :)
no avatar
User

jacek78

Posty

22

Rejestracja

25 cze 2012, o 12:58

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: jacek78 » 2 lip 2012, o 10:50

Możesz powiedzieć coś więcej od czego zacząłeś jakiego brokera wybrałeś ?
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 13 lip 2012, o 16:02

Broker to thinkforex, zacząłem od minimalnej kwoty i rachunku bezpieczny forex. Zyski to około 6% miesięcznie. Wiem, że wszystkim co wiedzą coś niecoś o forexie to wydaje się to mały zysk, bo ludzie chwalą się zyskami po kilkadziesiąt procent. Ale naprawdę znam wiele możliwości inwestowania i lokowania kapitału tak aby zarabiał i to jest dla mnie dobra opcja. Oczywiście to nie jest jedyna inwestycja jaką mam obecnie uruchomioną, bo trzeba jednak się zabezpieczać w różnych opcjach, ale jestem spokojny bo na razie idzie wszystko tak jak trzeba.
no avatar
User

jacek78

Posty

22

Rejestracja

25 cze 2012, o 12:58

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: jacek78 » 16 lip 2012, o 11:39

Ja jednak zdecydowałem się jak na razie na wybranie konta demo w IronFX- wszytko ładnie i gładko dziś rozmawiałem z ich konsultantem który pokazał mi jak wykonywać pierwsze transakcje.
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 20 lip 2012, o 20:54

A czy na takim koncie masz jakieś wsparcie tradera, bo mówisz o konsultancie i jakiejś pomocy. Ogólnie to nie wiem czy to nie jest zbyt ryzykowne działanie samemu. Chociaż wiadomo, że na koncie demo nic się nie straci. Ale no też się nie zarobi :D Konsultant z tej demówki coś tłumaczy, czy jak to wygląda? Mnie bardzo interesuje forex.
no avatar
User

jacek78

Posty

22

Rejestracja

25 cze 2012, o 12:58

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: jacek78 » 22 lip 2012, o 08:29

Tak demo konto na IronFX jest bezterminowe ( wielu brokeów ma tylko 30 dni) do tego jak już pisałem dzwoni do ciebie Polski konsultant i za pomocą takiej wirtualnej konferencji pokazuje ci wszystko jak i co robić, czego unikać itp. Potem możesz być z nim w kontakcie cały czas i pisać jeśli czegoś nie będziesz wiedział.
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 26 lip 2012, o 22:36

No w sumie różne są motywy na zarabianie na forexie. Jak dla mnie opieka tradera nie jest wystarczająca i tak. Wolę kiedy wszystko na koncie dzieje się samo. Oczywiście będą pewnie tacy inwestorzy co będą chcieli coś sami działać i tylko mieć pomoc specjalistów, ale ja raczej wolę całkowicie oddać swój rachunek pod zarządzanie u brokera. Na co dzień nie mam czasu, żeby się zajmować tym tak dokładnie. Mam raczej artystyczny umysł i wolę tworzyć niż robić coś w sposób powtarzalny.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 30 lip 2012, o 23:14

Podzielam tutaj sytuacje kolegi. Ja raczej też ani nie mam czasu, ani głowy do tego, żeby uczyć się forexu. a myślę, że trzeba być mocno w niego zaangażowanym, aby dało się samodzielnie na nim zarabiać. Mnie raczej zawsze inetresowało coś dość bezpiecznego, ze stałym zyskiem, przeiwdywalnym. Bo tak naprawdę w perspektywie roku może się okazać, że taki niewielki acz stabilny zysk da zarobic więcej niż kilka dużych, ale nieregularnych zysków.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

jacek78

Posty

22

Rejestracja

25 cze 2012, o 12:58

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: jacek78 » 13 sie 2012, o 20:17

Ale jednak opieka trendera ( na koncie demo) jest fajna można czegoś się nauczyć ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 13 Queries | GZIP : Off ]