Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 13 lip 2012, o 16:02

Broker to thinkforex, zacząłem od minimalnej kwoty i rachunku bezpieczny forex. Zyski to około 6% miesięcznie. Wiem, że wszystkim co wiedzą coś niecoś o forexie to wydaje się to mały zysk, bo ludzie chwalą się zyskami po kilkadziesiąt procent. Ale naprawdę znam wiele możliwości inwestowania i lokowania kapitału tak aby zarabiał i to jest dla mnie dobra opcja. Oczywiście to nie jest jedyna inwestycja jaką mam obecnie uruchomioną, bo trzeba jednak się zabezpieczać w różnych opcjach, ale jestem spokojny bo na razie idzie wszystko tak jak trzeba.
no avatar
User

jacek78

Posty

22

Rejestracja

25 cze 2012, o 12:58

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: jacek78 » 16 lip 2012, o 11:39

Ja jednak zdecydowałem się jak na razie na wybranie konta demo w IronFX- wszytko ładnie i gładko dziś rozmawiałem z ich konsultantem który pokazał mi jak wykonywać pierwsze transakcje.
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 20 lip 2012, o 20:54

A czy na takim koncie masz jakieś wsparcie tradera, bo mówisz o konsultancie i jakiejś pomocy. Ogólnie to nie wiem czy to nie jest zbyt ryzykowne działanie samemu. Chociaż wiadomo, że na koncie demo nic się nie straci. Ale no też się nie zarobi :D Konsultant z tej demówki coś tłumaczy, czy jak to wygląda? Mnie bardzo interesuje forex.
no avatar
User

jacek78

Posty

22

Rejestracja

25 cze 2012, o 12:58

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: jacek78 » 22 lip 2012, o 08:29

Tak demo konto na IronFX jest bezterminowe ( wielu brokeów ma tylko 30 dni) do tego jak już pisałem dzwoni do ciebie Polski konsultant i za pomocą takiej wirtualnej konferencji pokazuje ci wszystko jak i co robić, czego unikać itp. Potem możesz być z nim w kontakcie cały czas i pisać jeśli czegoś nie będziesz wiedział.
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 26 lip 2012, o 22:36

No w sumie różne są motywy na zarabianie na forexie. Jak dla mnie opieka tradera nie jest wystarczająca i tak. Wolę kiedy wszystko na koncie dzieje się samo. Oczywiście będą pewnie tacy inwestorzy co będą chcieli coś sami działać i tylko mieć pomoc specjalistów, ale ja raczej wolę całkowicie oddać swój rachunek pod zarządzanie u brokera. Na co dzień nie mam czasu, żeby się zajmować tym tak dokładnie. Mam raczej artystyczny umysł i wolę tworzyć niż robić coś w sposób powtarzalny.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 30 lip 2012, o 23:14

Podzielam tutaj sytuacje kolegi. Ja raczej też ani nie mam czasu, ani głowy do tego, żeby uczyć się forexu. a myślę, że trzeba być mocno w niego zaangażowanym, aby dało się samodzielnie na nim zarabiać. Mnie raczej zawsze inetresowało coś dość bezpiecznego, ze stałym zyskiem, przeiwdywalnym. Bo tak naprawdę w perspektywie roku może się okazać, że taki niewielki acz stabilny zysk da zarobic więcej niż kilka dużych, ale nieregularnych zysków.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

jacek78

Posty

22

Rejestracja

25 cze 2012, o 12:58

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: jacek78 » 13 sie 2012, o 20:17

Ale jednak opieka trendera ( na koncie demo) jest fajna można czegoś się nauczyć ;)
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 14 sie 2012, o 17:48

Oczywiście, że tak. Od tredera zawsze dobrze jest się uczyć. Taki rachunek zarządzany można w pewnym sensie potraktowac jaką formę nauki przed samodzielnym inwestowaniem. Zamiast uczyć się od zera i ryzykować, uczymy się od tradera inwestowania. Dzięki temu po jakimś czasie, jeżeli uznamy, że wiemy wystarczająco dużo do samodzielnego inwestowania, odchodzimy od rachunku zarządzanego. Jest to niezła szkoła dla kogoś, kto chce się uczyć.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Strażak Wojtek » 22 sie 2012, o 21:50

No, ale wiesz z samego podpatrywania nie da się tak później z marszu wejść na Forexa. Dobrze by chyba jeszcze było uzupełnić taką wiedzę jakimś kontem demo czy czymś w tym stylu by nabyć trochę "ogłady". Owszem w rachunku zarządzanym takie przyglądanie się może dużo pomóc, ale to na pewno nie wszystko...
no avatar
User

jacek78

Posty

22

Rejestracja

25 cze 2012, o 12:58

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: jacek78 » 23 sie 2012, o 08:14

Ja myślę że etapy forex powiny być następuące

1.Czytam co to forex, podstawy itp
2.Demo+opieka trendera
3.Demo+czytamy+uczymy się
4. Powoli wchodzimy na prawdziwy rynek z małymi kwotami
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.116s | 12 Queries | GZIP : Off ]