Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: januszl » 22 kwie 2012, o 07:54

Witam. Jak wszyscy wiemy Forex jest trudnym rynkiem i ryzykownym. Jeżeli jednak jesteś zdecydowany na nim działać to mam dla Ciebie ofertę zysku w granicach 8 do 15% zysku miesięcznie z pełnym zabezpieczeniem kapitału. Zainteresowanym przekażę wszelkie szczegóły, info. na pw. Pozdrawiam Janusz. :)
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

daknez

Posty

18

Rejestracja

2 kwie 2012, o 12:12

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: daknez » 23 kwie 2012, o 09:45

Forex bez ryzyka? Aż nie chce mi się wierzyć. Czemu nie chcesz tutaj zdradzić więcej szczegółów? Przynajmniej podaj jakąś stronę internetową. ;)
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 24 kwie 2012, o 22:48

Gdyby nie było ryzyka to nie nazywałoby się to inwestycją. Da się zminimalizować ryzyko na przykład poprzez ubezpieczenie kapitału, ale nie wiele jest firm oferujących takie coś w przypadku forexu.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: januszl » 25 kwie 2012, o 07:14

Oczywiście jest taka możliwość - z zabezpieczeniem kapitału. Podaję link który należy przepisać. www. secured- forex.com/?ref=Januszl , można tam obejrzeć szczegóły. W razie potrzeby skontaktuję z właściwą osobą co wszystko szczegółowo wyjaśni. W razie czego tel. 609 583 837, pozdrawiam i życzę bezpiecznych dochodów -Janusz :)
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 25 kwie 2012, o 14:56

Zlikwidować całkowicie ryzyka się nie da, nie ma się co oszukiwać (ani innych). Na forexie i nie tylko, to właśnie ludzi gubi - wiara w to, że nigdy się nie traci. Przychodzi pierwsza strata i wszyscy lamentują. A tu trzeba myśleć długoterminowo. Trzeba mieć świadomość ryzyka, bo to pozwala na lepszą ocenę sytuacji. Warto też skorzystać z profesjonalnej porady. I tutaj się zgodzę z poprzednikiem - secured forex to profesjonaliści.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 26 kwie 2012, o 02:24

Hmm no faktycznie mają nawet ubezpieczenie kapitału. Możecie napisać coś więcej o tej firmie, w sensie czy ktoś miał do czynienia, albo ocenia fachowym okiem? Przejrzałem ich stronę i aktualnie sądzę, że to dobra opcja, jeszcze poczytam potem dokładniej, ale nawet te 7% miesięcznie to jest zysk bardzo wysoki.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 26 kwie 2012, o 19:47

Wiesz co, ja mam pozytywne doświadczenia związane z nimi. Jak do tej pory współpraca przebiega raczej bezproblemowo. Ale najlepiej się z nimi skontaktować i samemu zobaczyć jak działają.
Może wypowie się ktoś, kto bardziej się na tym zna. Ja mogę ocenić tylko po swoim doświadczeniu.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 27 kwie 2012, o 22:00

Poczytałem to co mają na stronie i poradziłem się znajomego, mówi, że oczywiście nie ma 100% pewności, ale w zależności od tego jak ustawi sie strategie algorytmiczną na koncie i czy trader jest sensowny to można wyciągnąć z tego niezły profit. Szkoda trochę, że najniższy pułap inwestycji to 5 tys $, bo ja niestety nie skorzystam. A w zasadzie mając dostęp samemu do konta u brokera zawsze można bez konsekwencji podjąć środki.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 28 kwie 2012, o 21:37

Może 5 000 $ to może i trochę dużo, ale z drugiej strony taka suma z pozwala na bezpieczne inwestowanie, a także daje niezłe zyski. Mniejsze kwoty też oczywiście mogą przynieść zyski, ale nie na tyle duże, żeby opłacało się zatrudniać kogoś do obsługi rachunku.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: harryD. » 9 maja 2012, o 19:53

stratfan pisze:Poczytałem to co mają na stronie i poradziłem się znajomego, mówi, że oczywiście nie ma 100% pewności, ale w zależności od tego jak ustawi sie strategie algorytmiczną na koncie i czy trader jest sensowny to można wyciągnąć z tego niezły profit. Szkoda trochę, że najniższy pułap inwestycji to 5 tys $, bo ja niestety nie skorzystam. A w zasadzie mając dostęp samemu do konta u brokera zawsze można bez konsekwencji podjąć środki.


Możesz napisać coś więcej o tym Secured Forex? Czy jest to firma pewna i co mi może dać współpraca z nią? Nie będę ukrywał, że hasło "Forex bez ryzyka" brzmi bardzo interesująco. Od dawna chciałem tam inwestować, ale wizja straty odstraszała. Czyżby pojawiła się jakaś nowa możliwość?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.071s | 12 Queries | GZIP : Off ]