Firam skup metali kolorowych

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

nefer00

Posty

22

Rejestracja

3 mar 2017, o 12:51

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: nefer00 » 7 mar 2017, o 09:20

Jeśli chcesz sprzedać złom węglika spiekanego, to możesz to zrobić u nich http://www.e-zlom.pl/skup-weglikow.html Ceny mają bardzo dobre i jak nie masz czym dojechać, to zaproponują transport od siebie.
no avatar
User

shih34

Posty

39

Rejestracja

24 sty 2017, o 15:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: shih34 » 7 mar 2017, o 15:20

W takim wypadku najlepiej skontaktować się z jakąś kancelarią konsultingową, która specjalizuje się w poradach prawno-administracyjnych i pomoże zdobyć odpowiednie pozwolenia. LCS Polska jest jedną z takich kancelarii - polecam skontaktować się z nimi - +48 506 363 000, lub wejść na stronę http://www.lcs-polska.pl/
" Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć"
no avatar
User

Iwo

Posty

17

Rejestracja

13 lis 2016, o 15:56

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: Iwo » 13 wrz 2017, o 18:18

Skupem węglika spiekanego, zajmuje się firma http://www.stellmet.pl/oferta,4,zlom_weglikow_spiekanych. Są nastawieni na skup węglika spiekanego z różnymi dodatkami, przede wszystkim z lutem, niklem oraz z miedzią. Może być on w różnych formach.
no avatar
User

wojtix

Posty

1

Rejestracja

26 wrz 2017, o 12:30

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: wojtix » 26 wrz 2017, o 12:32

Witaj, czy problem z założeniem działalności gospodarczej został rozwiązany? Sam obecne jestem w podobnej sytuacji
Awatar użytkownika
User

Kanguras49

Posty

5

Rejestracja

21 wrz 2017, o 20:43

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: Kanguras49 » 27 wrz 2017, o 19:01

Zgadzam się w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Tkwiła w kłopotach, ale nie dramatycznych, raczej przewlekłych jak nieuleczalna choroba, do której trzeba się przyzwyczaić, bo nie ma innego wyjścia.
Awatar użytkownika
User

siwysiwy

Posty

5

Rejestracja

4 paź 2017, o 11:38

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: siwysiwy » 12 paź 2017, o 16:50

Bardzo fajne informacje :) Jestem pewien, że mi się one bardzo przydadzą :)
Bieganie zaraża chęcią do działania. Rozmraża zamrożone emocje. Rozsupłuje najbardziej zasupłane problemy.
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: klar » 19 lut 2018, o 09:21

Interesuje mnie taki biznes, ale prowadzony w Anglii. Znalazłem taką firmę - https://skup-zlomu-w-londynie.co.uk
Nie mogę tylko znaleźć żadnych raportów o rentowności takich biznesów.
No właśnie - czy w UK to się cieszy zainteresowaniem? Coś takiego jest bardziej opłacalne niż pójście na etat?
Może ktoś prowadził coś takiego, albo był zatrudniony w podobnej firmie?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
Awatar użytkownika
User

kadetowy

Posty

14

Rejestracja

9 mar 2018, o 10:00

Lokalizacja

Gliwice

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: kadetowy » 12 mar 2018, o 17:05

W skupie węglika spiekanego i innego złomu nietypowego zajmuje się zlomskup.eu. Oprócz obsługi firm, skup ten zajmuje się także obsługą osób fizycznych. To co ważne skup przyjmuje dowolną ilość złomu w każdej postaci oraz realizuje bardzo nietypowe transakcje. A dzięki mobilnym spektrometrom możliwa jest analiza składu złomu bezpośrednio u klienta.
no avatar
User

Des

Posty

1

Rejestracja

8 cze 2018, o 10:29

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: Des » 8 cze 2018, o 10:48

Dla wszystkich, którzy myślą w dalszym ciągu o założeniu skupu zlomu/metali kolorowych przypomnę, iż na etapie papierologi i jeszcze przed samym zezwoleniem należy najpierw mieć uregulowane kwestie decyzji środowiskowej a co za tym idzie należy przygotować kartę informacyjną przedsięwzięcia. Przykład takiej karty można znaleźć tutaj http://eko-bydgoszcz.pl. Przy odrobienie wysiłku i z przykładem ze strony powyżej można zaoszczędzić 3-4 tysiące i opisać coś takiego samemu.
no avatar
User

biznesja

Posty

3

Rejestracja

22 cze 2018, o 07:00

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: biznesja » 22 cze 2018, o 07:06

Jeżeli chodzi o skup złomu i metali kolorowych to korzystałam z usług weglik.eu. Na początku mieli tylko skupu złomu węglika spiekanego i stali HSS, ale z czasem wzbogacili ofertę o skup metali szlachetnych oraz metali kolorowych, brązu, cyny, obrót surowcami czy skup metali rzadkich. Na plus dla nich to szybkość w dokonywaniu transakcji oraz ograniczanie potrzebnego czasu do minimum. Działają we wskazanym przez klienta miejscu i czasie i odbierają złom własnymi środkami transportu z każdego miejsca w kraju.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 13 Queries | GZIP : Off ]