Firam skup metali kolorowych

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

rollos

Posty

106

Rejestracja

3 kwie 2020, o 20:08

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: rollos » 24 lip 2021, o 14:55

Jeśli chodzi o skup metali kolorowych w Łodzi to skierujcie się do firmy Przemysław Sendkowski http://www.skup-zlomu.net/oferta.html – to profesjonalny skup metali kolorowych. Bardzo fajna sprawa, że w razie potrzeby dojeżdżają do klienta na terenie Łodzi, taki skup z odbiorem to mega wygodne. Plusa im dają także za korzystne ceny i dobry kontakt z klientem.
no avatar
User

olivia_shu

Posty

12

Rejestracja

23 lip 2021, o 16:10

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: olivia_shu » 11 paź 2021, o 16:40

Na pewno warto zainteresować się firmą R.R.Metall z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej, która zajmuje się skupowaniem m.in. złomu, a w tym metali kolorowych. Przyjmują je w postaci przedmiotów, elementów oraz odpadów produkcyjnych, skupują np. opakowania wykonane z aluminium czy odpady występujące w branży budowlanej i automotive. Jeśli ktoś ma zalegający złom lub inne odpady, np. w postaci akumulatorów, makulatury czy tworzyw sztucznych, to również polecam zgłosić się R.R.Metall - oni będą wiedzieli, jak odpowiednio się takimi rzeczami zająć.
no avatar
User

Annika

Posty

33

Rejestracja

28 lip 2021, o 12:39

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: Annika » 11 gru 2021, o 20:27

O, to ja jeszcze od siebie powiem, że mam jak najlepszą opinię o Zakładzie Obrotu Złomem z Bydgoszczy. Oferują m.in. skup metali kolorowych, współpracują z klientami indywidualnymi i z przedsiębiorstwami. Moja firma współpracuje z nimi na stałe i bardzo sobie ich chwalimy, są solidni, terminowi i mają w porządku ceny.
no avatar
User

jojcik

Posty

102

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: jojcik » 29 maja 2023, o 16:26

a kojarzycie gdzie można w dobrej cenie sprzedaż złom stalowy i kolorowy ? czytałem, ze w Gniewkowie funkcjonuje firma https://maro-zlom.pl/. Mają już ponad 20 lat doświadczenia w branży, ich oferta jest kompleksowa a warunki finansowe całkiem korzystne. Czytałem, ze zajmują się też kompleksową autokasacją i demontażem pojazdów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 12 Queries | GZIP : Off ]