Firam skup metali kolorowych

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Vit0

3

16 maja 2018, o 15:17

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: Vit0 » 22 cze 2018, o 18:26

Jakiś czas temu też pomyślałem sobie o tym, aby taki skup założyć. Jednak ten pomysł odszedł w niepamięć, a ja powróciłem do tego, że jedynie zajmuje się sprzedażą złomu i różnych metali do takich skupów. Jednak pozostały na szczęście kontakty, z czasów planowania biznesu, no i kontakty utrzymywane są stale, bo aktualnie w tym skupie sprzedaje niektóre rzeczy. Skup znajdziesz pod linkiem zlomskup.eu. Możesz się do nich zgłosić i na pewno dadzą Ci kilka ciekawych porad. Myślę, że szczególnie przyda Ci się ich doświadczenie, jeśli chodzi o podstawy prawne i załatwienie wszelkich pozwoleń. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość i na pewno wszystko pójdzie bardzo dobrze.
no avatar
User

danny4231

267

3 lis 2017, o 11:49

Re: Firam skup metali kolorowych

Postautor: danny4231 » 7 lis 2018, o 17:44

Ode mnie metale kolorowe skupuje Bydgoski Zakład Obrotu Złomem http://zakladobrotuzlomem.pl/ . Zadanie te wykonują niezmiernie sprawnie, a co najważniejsze mam pewność, iż nie trafiają one w dziwne miejsce. To podejście bardzo zdrowe dla środowiska, polecam. :)
Poprzednia