Skuteczna promocja

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

graszko

Posty

79

Rejestracja

30 mar 2014, o 08:53

Re: Skuteczna promocja

Postautor: graszko » 30 mar 2014, o 09:10

dla osób, które działają lokalnie bardzo dobrą promocją są darmowe serwisy ogłoszeniowe, jak np www.opolak.pl i inne tego typu, można z nich mieć całkiem sporo telefonów i zapytań, znajoma tak rozkręciła firmę. Reklamowała się tak przez kilka miesięcy, początkowo może nie było szału, ale później zaczęło być ok
no avatar
User

Hrumix

Posty

89

Rejestracja

4 gru 2013, o 08:17

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Hrumix » 1 kwie 2014, o 07:48

Wydaje mi się, że nadal warto też inwestować w tradycyjne formy reklamy np. ulotki, czy plakaty. Wykonać je może od podstaw np. taka drukarnia - http://drukarnia-bialystok.pl/. Można taką formę reklamy połączyć z tą internetową.
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: Skuteczna promocja

Postautor: monika335 » 2 kwie 2014, o 15:35

Każda forma promocji jest dobra pod warunkiem że jest odpowiednio przygotowania i przeprowadzona. Możemy stosować gadżety reklamowe, zlecać SEO, działania social media. przygotować ciekawy outdoor http://dynamiczni.pl/reklamy-tancza-na-ulicach-miast/ tylko wszytko musi być dostosowane do grupy docelowej.
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: Skuteczna promocja

Postautor: speed_of_sound » 28 kwie 2014, o 16:31

Moim zdaniem na początku funkcjonowania biznesu na pewno każdy grosz będzie ważny, więc i promocje firmy warto w taki sposób przeprowadzić, aby minimalizować wszelkie wydatki. Pod tym względem na pewno dobre będzie zamieszczanie ogłoszeń o swojej działalności na różnego rodzaju tablicach z ogłoszeniami. W sieci jest tego naprawdę sporo i dlatego nie ma co się martwić na brak miejsc, gdzie możnaby zamieszczać takie ogłoszenia. Po za tym najcześciej takie strony dają możliwość bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń. Najwyżej jakieś wyróżnianie może być płatne.
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: Skuteczna promocja

Postautor: kasiarz22 » 9 maja 2014, o 09:40

A według mnie skuteczną reklama jest też ciekawie zaprojektowane logo. Ja słyszałam że warto jest zgłosić sie na https://zlapgrafika.pl/ , tam można ogłosić konkurs i wybrać to logo, które według nas jest najlepsze. A wiadomo że jak będziemy mieć, fajne rozpoznawalne logo to ludzie szybciej nas zapamiętają i pozyskamy więcej klientów.
no avatar
User

savoir

Posty

6

Rejestracja

15 maja 2014, o 14:54

Re: Skuteczna promocja

Postautor: savoir » 15 maja 2014, o 14:58

KarolWikt pisze:Witajcie. Wydaje mi się że udało mi się już względnie wypromować firmę, ale słyszę od znajomych, że za mało o niej słychać na mieście, ulotki to za mało:/ pomyślałem o rozprowadzeniu firmowych kalendarzy. Dobry pomysł? jeśli tak to jakie polecacie? wizytówkowe czy większe, składane? liczę też że polecicie mi jakiegoś producenta dobrego.


Możesz również zatrudnić agencję promocyjną, co prawda większości domeną jest merchandising, ale znają się na tym jak nikt inny. Myślę, że taka współpraca byłaby na prawdę owocna.
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Agnest » 15 maja 2014, o 19:22

Właściwie nie oszukujmy się - gwarancją najlepszej reklamy firmy jest zatrudnienie dobrej agencji Pr-owej. We własnym zakresie można coś tam zdziałać i rozkręcać, ale sukces jest wtedy raczej kwestią szczęścia. Reklama dźwignią handlu, prawda? No to już lepiej zainwestować więcej i pozwolić, aby reklamą zajmowali się specjaliści. Zwłaszcza, że w tej kwestii łatwo coś "schrzanić", sprawić, że w efekcie marka będzie kojarzona negatywnie.
No jest inwestycja w przyszłość. Moi znajomi korzystają z agencji PR z Warszawy: http://www.heimastudio.pl/ i bardzo ją sobie chwalą. Może przemyśl coś takiego?
no avatar
User

savoir

Posty

6

Rejestracja

15 maja 2014, o 14:54

Re: Skuteczna promocja

Postautor: savoir » 17 maja 2014, o 15:39

Agnest pisze:Zwłaszcza, że w tej kwestii łatwo coś "schrzanić", sprawić, że w efekcie marka będzie kojarzona negatywnie.


Wszystko zależy jakiego kalibru marka i towar jaki chcemy wypromować ;) Poważna firma kojarzona w całym Kraju na pewno skorzysta z takich usług... ale faktycznie jak już coś robić to na poważnie z kimś kto się na tym zna i ma przede wszystkim efekty, Agencja promocyjna Savoir jest świetnym tego przykładem.
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Skuteczna promocja

Postautor: sewery » 22 maja 2014, o 10:20

może nadruk na kubkach, albo druk na folii, która można okleić auto wiec nie dość, że się załatwia potrzebne sprawy to jeszcze w tym samym czasie reklamuje się autem firmę :) a jak nie to baner i tradycyjnie ulotki
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Gleniowa » 26 maja 2014, o 18:16

A nie lepiej jest postawić na jakieś proste rozwiązania? Przecież zwykłe ulotki dużo bardziej zapadają w pamieć klientom a jeszcze lepiej gdy często pojawiają sie na mieście. Możesz w jakiejś drukarni internetowej takiej jak http://drukowalnia.pl/ kupić sobie pakiet ulotek, tanio wydrukować i w ten sposób uzyskać tanią i skuteczną reklame.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.085s | 15 Queries | GZIP : Off ]