Skuteczna promocja

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Skuteczna promocja

Postautor: kolaa » 27 sie 2013, o 12:49

A co myślicie o koszulkach reklamowych? W http://www.reflect.pl jest naprawdę ciekawa oferta. Dobre marki i wysoka oryginalność nadruków.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
Awatar użytkownika
User

vanessa

Posty

4

Rejestracja

28 sie 2013, o 13:11

Lokalizacja

Kraków

Re: Skuteczna promocja

Postautor: vanessa » 28 sie 2013, o 13:17

Kalendarze, ulotki, długopisy, ołówki, kubki....można wymieniać w nieskończoność :)
"Nic tak nie zatruwa powietrza jak rozkładająca się przyjaźń."
no avatar
User

fiox

Posty

5

Rejestracja

14 cze 2013, o 12:48

Re: Skuteczna promocja

Postautor: fiox » 10 wrz 2013, o 10:15

Dzięki za super propozycje :) nie ma to jak skutecznie się promować poprzez firmowe kalendarze czy gadżety z logo firmy. Z doświadczenia wiem, że to działa i zawsze inwestuje w takie drobiazgi na rzecz promocji.
no avatar
User

akke

Posty

10

Rejestracja

7 wrz 2012, o 17:39

Re: Skuteczna promocja

Postautor: akke » 10 wrz 2013, o 11:05

warto o tyle że cena nie jest duża a prezent wychodzi bardzo elegancki i praktyczny, do podarowania każdemu bez wyjątków. Ale trzeba pewnie dużo wcześniej zamawiać
no avatar
User

OlcziAJ

Posty

32

Rejestracja

10 wrz 2013, o 10:01

Re: Skuteczna promocja

Postautor: OlcziAJ » 10 wrz 2013, o 11:31

gazeta lokalna może okazać się dobrą promocją usług





Drzwi-zewnetrzne-drewniane.tdnet.com.pl
no avatar
User

fiox

Posty

5

Rejestracja

14 cze 2013, o 12:48

Re: Skuteczna promocja

Postautor: fiox » 10 wrz 2013, o 15:22

Z tego co wiem nie trzeba czekać długo na przesyłkę :) warto zamawiać bo rzadko zdarza się tak konkretne podejście do klienta.
no avatar
User

siwy

Posty

2

Rejestracja

10 wrz 2013, o 18:20

Re: Skuteczna promocja

Postautor: siwy » 10 wrz 2013, o 18:35

Ja nie inwestowałam bym raczej w pendrive'y . To dosyć kosztowny pomysł, a nie do końca skuteczny. Kalendarze książkowe się sprawdzają ja zamawiam z wyżej już wymienionego promnetu. Nie jest to pierwsza firma z której zamawiamy materiały reklamowe, ale kalendarze mają chyba najlepsze ;)
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Skuteczna promocja

Postautor: OndajOn » 10 wrz 2013, o 19:37

akke pisze:warto o tyle że cena nie jest duża a prezent wychodzi bardzo elegancki i praktyczny, do podarowania każdemu bez wyjątków. Ale trzeba pewnie dużo wcześniej zamawiać


Cena jednostkowa nie jest duża, a kiedy zamawiasz większą ilość sztuk to dopiero możesz ładnie cenę wynegocjować. Wspaniała oferta dla firm
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Skuteczna promocja

Postautor: apogeum » 11 wrz 2013, o 09:44

A może jakieś fajne gadżety firmowe? Na przykład ciekawe koszulki, takie jak na przykład tu - moim zdaniem ciekawa i praktyczna rzecz która spodobałaby się każdemu klientowi.
no avatar
User

fragles

Posty

1

Rejestracja

13 wrz 2013, o 20:12

Re: Skuteczna promocja

Postautor: fragles » 13 wrz 2013, o 20:18

Najpierw postaraj się czymś wyróżnić na rynku bo inaczej Twoja firma zginie w gąszczu innych firm z Twojej branży. Gdy już się wyróżnisz to zbuduj skuteczny system poleceń Twojej firmy. To nie jest łatwe ale możliwe. Pomyśl też o zakupie jakiś oryginalnych gadżetów reklamowych, które mógłbyś wręczyć swoim klientom aby pamiętali o Tobie. Tylko poszukaj czegoś naprawdę oryginalnego a nie smyczy czy pendrivów bo te gadżety reklamowe mogą już nie działać i tylko stracisz kasę na nieskuteczną reklamę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 12 Queries | GZIP : Off ]