Skuteczna promocja

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Melok77

Posty

2

Rejestracja

18 wrz 2013, o 09:50

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Melok77 » 18 wrz 2013, o 09:53

Może to być zarówno reklama internetowa, jak i coś związanego z gadżetami np. kubki, kalendarze reklamowe -sprawdź, koszulki, czy smycze na klucze, oczywiście wszystko z nadrukiem firmy. Jeśli prowadzimy sklep można je dodawać gratis do zamówienia.
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: Skuteczna promocja

Postautor: monika335 » 28 paź 2013, o 18:49

Całkiem fajną formą promocji jest również odzież reklamowa, i jak widać na tym cenniku http://www.reflect.pl/katalog_odziez.html nie jest to jakaś super droga promocja, a takie ubrania nosi się z reguły długo.
no avatar
User

Muslik44

Posty

2

Rejestracja

4 lis 2013, o 09:44

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Muslik44 » 4 lis 2013, o 09:49

Ja taką stronę z ofertami leasingu ciągników, głównie pozycjonowałem przez firmę, ale ważne jest też przedstawienie korzyści klientowi np. w formie tradycyjnej reklamy, mogą to być ulotki, czy ogłoszenia w gazetach.
no avatar
User

kow

Posty

12

Rejestracja

23 paź 2013, o 09:51

Re: Skuteczna promocja

Postautor: kow » 4 lis 2013, o 10:31

Muslik44 pisze:Ja taką stronę z ofertami leasingu ciągników, głównie pozycjonowałem przez firmę, ale ważne jest też przedstawienie korzyści klientowi np. w formie tradycyjnej reklamy, mogą to być ulotki, czy ogłoszenia w gazetach.

Mnie ciekawi właśnei reklama w gazetach. Mówię tu raczej nie o dużych tych bloczkach gdzieś na 1entą strony a nie o reklamie na całą stronę. Jakie jest wasze doświadczenie ze skutecznością takiego niedużego ogłoszenia?
Info o prawie budowlanym - zobacz
no avatar
User

Margines Błędu

Posty

16

Rejestracja

18 wrz 2013, o 20:06

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Margines Błędu » 6 lis 2013, o 21:36

Dobra promocja to marketing szeptany, bannery reklamowe i przyzwoita strona www. Ta firma salon kosmetyczny Ursynów ma wszystko z wymienionych, dlatego dobrze powodzi się jej właścicielom.
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Skuteczna promocja

Postautor: sewery » 7 lis 2013, o 06:36

Kalendarze to rzeczywiście fajny pomysł na promocje. Z resztą, ogólnie gadżety takie jak kubki, długopisy czy smycze są świetną metodą na to, aby firma zapadła w pamięć konsumentów.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Skuteczna promocja

Postautor: krzysztofol » 13 lis 2013, o 15:02

A w moim odczuciu taka Markowa pamięć usb z logo to bardzo dobry pomysł na promocję firmy. Szczególnie jeśli mamy do czynienia z ważnym klientem. Myślę, że taki gadżet spodoba się o wiele bardziej niż oklepane długopisy czy też notesy które dostaje się praktycznie na każdym kroku.
Ja raz dostałem taki pendrive - bardzo się ucieszyłem, służy mi zresztą do tej pory.
no avatar
User

Romuld11

Posty

1

Rejestracja

19 lis 2013, o 07:52

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Romuld11 » 19 lis 2013, o 07:55

Jeszcze też dobry może być foto-kalendarz, jako gadżet - http://www.pixbook.pl/fotokalendarz. Zawierający ofertę i przegląd firmy. Sami dopasowujemy jego zawartość.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Skuteczna promocja

Postautor: kolaa » 28 lis 2013, o 17:05

U mnie w firmie skuteczną promocją okazały się torby papierowe reklamowe. Torby używane są przez nas codziennie i czasem nawet nie wiemy, że zwracamy na nie uwagę, robimy to podświadomie. Taka forma reklamy jest naprawdę skuteczna. Polecam.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Toromik

Posty

6

Rejestracja

1 gru 2013, o 11:01

Re: Skuteczna promocja

Postautor: Toromik » 3 gru 2013, o 08:09

Ważna też jest promocja w internecie. Opłacalne jest korzystanie z linków sponsorowanych. Choćby z oferty - http://www.wildmoose.pl/linki_sponsorowane.php. Przyczynia się to do poprawy sprzedaży, przez zwiększenie popularności firmy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.168s | 12 Queries | GZIP : Off ]