Praca w sieci dla każdego?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

MARCINO84

Posty

1

Rejestracja

30 paź 2011, o 13:10

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: MARCINO84 » 30 paź 2011, o 13:15

ja znalazlem ciekawą prezentacje o tym jak zarabiać w necie. info dla zainteresowanych na priv


KarolWikt pisze:hm ale o jaką pracę tutaj dokładnie Ci chodzi? programy partnerskie...
no avatar
User

petroniusz

Posty

46

Rejestracja

7 lis 2011, o 22:34

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: petroniusz » 11 lis 2011, o 12:06

Praca w sieci ? Zdecydowanie tak : programiści,graficy,webdesignerzy i pozycjonerzy . A jeżeli mówimy o pracy typu klikanie maili i reklam to ja dziękuję .
no avatar
User

adzal

Posty

5

Rejestracja

11 lip 2017, o 23:35

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: adzal » 11 lip 2017, o 23:41

Niekoniecznie, tak jak nie dla każdego jest każdy inny zawód. Jedni lubią cytryny inni pomarańcze, każdy z nas jest inny.
no avatar
User

timigi

Posty

4

Rejestracja

22 lip 2017, o 13:26

Lokalizacja

Warszawa

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: timigi » 22 lip 2017, o 13:34

Nie. Wiele osób pytało się jak coś rozkręcić w necie. Mimo porad każdy poległ "a bo nie mam tyle czasu", "a bo trzeba najpierw włożyć swój czas zanim pojawią się pieniądze" itp itd... :/ Może i dobrze, bo konkurencja mniejsza
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: bezniku » 31 lip 2017, o 17:07

hmm jest wiele opcji jak zarabiać przez internet - to zalezy od tego, czy cos potrafimy (programowac, tworzyc strony, szate graficzna itp itd) czy raczej nic:) Jezeli nic - ale mamy np swojego fajnie i ciekawie prowadzonego bloga czy strone www - mozemy zarejestrowac sie na portalu MyLead.pl - darmowa rejestracja. Dolaczamy do jednego z dobrze do naszego profilu dobranego programu partnerskiego, umieszczamy pare banerow na naszej stronie i zgarniamy kase. Proste.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 12 Queries | GZIP : Off ]