Praca w sieci dla każdego?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

dagmaro

Posty

46

Rejestracja

4 lip 2011, o 13:54

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: dagmaro » 2 sie 2011, o 06:55

Na pewno ważna jest systematyczność i wytrwałość. W świecie internetu zachodzą dynamiczne zmiany, do których niestety trzeba się dostosowywać na bieżąco. Myślę, że to nie jest głupi pomysł, ale na pewno nie zdecydowałabym się na to, żeby było to moje jedyne źródło dochodów. Z pewnością, z czasem można nieźle zarobić, ale na początku chyba warto mieć stałą i pewną pensję. Co o tym myślicie? Rzucić wszystko i zarabiać przez internet, czy jednak mieć jakąś alternatywę?
no avatar
User

Run

Posty

8

Rejestracja

7 wrz 2011, o 13:01

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: Run » 8 wrz 2011, o 12:43

Nie wiem czy dla każdego. Trzeba się jednak na tym trochę znać. Tak jak w normalnej pracy jeden się nadaje np. na lekarza a drugi nie. Wiadomo jak ktoś ma do tego smykałkę i chęci to na pewno sobie poradzi.
no avatar
User

KarolWikt

Posty

24

Rejestracja

28 sie 2011, o 12:52

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: KarolWikt » 6 paź 2011, o 17:04

hm ale o jaką pracę tutaj dokładnie Ci chodzi? programy partnerskie...
no avatar
User

MARCINO84

Posty

1

Rejestracja

30 paź 2011, o 13:10

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: MARCINO84 » 30 paź 2011, o 13:15

ja znalazlem ciekawą prezentacje o tym jak zarabiać w necie. info dla zainteresowanych na priv


KarolWikt pisze:hm ale o jaką pracę tutaj dokładnie Ci chodzi? programy partnerskie...
no avatar
User

petroniusz

Posty

46

Rejestracja

7 lis 2011, o 22:34

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: petroniusz » 11 lis 2011, o 12:06

Praca w sieci ? Zdecydowanie tak : programiści,graficy,webdesignerzy i pozycjonerzy . A jeżeli mówimy o pracy typu klikanie maili i reklam to ja dziękuję .
no avatar
User

adzal

Posty

5

Rejestracja

11 lip 2017, o 23:35

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: adzal » 11 lip 2017, o 23:41

Niekoniecznie, tak jak nie dla każdego jest każdy inny zawód. Jedni lubią cytryny inni pomarańcze, każdy z nas jest inny.
no avatar
User

timigi

Posty

4

Rejestracja

22 lip 2017, o 13:26

Lokalizacja

Warszawa

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: timigi » 22 lip 2017, o 13:34

Nie. Wiele osób pytało się jak coś rozkręcić w necie. Mimo porad każdy poległ "a bo nie mam tyle czasu", "a bo trzeba najpierw włożyć swój czas zanim pojawią się pieniądze" itp itd... :/ Może i dobrze, bo konkurencja mniejsza
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: bezniku » 31 lip 2017, o 17:07

hmm jest wiele opcji jak zarabiać przez internet - to zalezy od tego, czy cos potrafimy (programowac, tworzyc strony, szate graficzna itp itd) czy raczej nic:) Jezeli nic - ale mamy np swojego fajnie i ciekawie prowadzonego bloga czy strone www - mozemy zarejestrowac sie na portalu MyLead.pl - darmowa rejestracja. Dolaczamy do jednego z dobrze do naszego profilu dobranego programu partnerskiego, umieszczamy pare banerow na naszej stronie i zgarniamy kase. Proste.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 13 Queries | GZIP : Off ]