Praca w sieci dla każdego?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Hanso

Posty

5

Rejestracja

6 sty 2011, o 20:48

Praca w sieci dla każdego?

Postautor: Hanso » 11 mar 2011, o 22:34

Witajcie
Ludzie często piszą, że praca w sieci jest dla każdego.
Co wy myślicie o tym? Ja się czuję w tym bardzo dobrze. Na jednej ze stron biznesowych znalazłem ciekawe porady, postanowiłem w nie zainwestować i zakupić. Najpierw jednak napisałem maila do sprzedającego, aby dowiedzieć się, czy te porady on pisał i na jakiej podstawie.
Gdy już się wszystkiego dowiedziałem postanowiłem zainwestować to 10 złotych i zakupić to. Teraz dzięki temu zarabiam, jednak gdy dąłem je mojemu koledze po ich przeczytaniu nic z nimi nie zrobił.

Co wy myślicie o takiem zarabianiu w necie? Ja teraz zarabiam około 1500 miesięcznie, czy można z tym wiązać przyszłość?
czy internetowy biznes ma przyszłość?
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: Andreo » 11 kwie 2011, o 11:53

Zarobić na pewno się da, jednak wszystko zależy od tego co umiemy robić. Samo z nieba nie spadnie przecież. Jeśli posiadamy wiedzę programistyczną, mamy pojęcie o tworzeniu stron czy o grafice to da radę wyciągnąć konkretny zysk z tych umiejętności. Jeśli natomiast nie mamy wiedzy technicznej to ciężko spodziewać się jakichś kokosów z e-biznesu.
no avatar
User

Michał Banasiński

Posty

1

Rejestracja

5 cze 2011, o 09:11

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: Michał Banasiński » 5 cze 2011, o 09:51

Sukces zalerzy od człowieka chodzi o pokonywanie problemów. Jeśli masz problem techniczny możesz się poddać albo kupić książkę i nauczyć się co i jak lub zlecić to komuś.
Zapraszam na darmowy kurs online
www.kurs-zarzadzaniaczasem.pl
no avatar
User

RobKwie

Posty

5

Rejestracja

12 maja 2011, o 10:39

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: RobKwie » 6 cze 2011, o 11:11

Wiadomo, że teraz wszystko przenosi się do Internetu i warto w nim zaistnieć. Ale pewnie tak jak mówisz e-biznes nie jest dla każdego. Nadal są ludzie, którzy muszą czegoś dotknąć, podpisać i dopiero ufają, że coś naprawdę istnieje. Dla innych internet to taka nikomu niepotrzebna zabawka ;) Ale sporo osób jednak się tutaj odnajduje. Internetu można się też nauczyć i pewnie robienia w nim biznesu też.
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: Andreo » 9 cze 2011, o 10:57

Możliwości naprawde jest sporo bo Internet dynamicznie się rozwija. Największe pole do popisu mają tu oczywiście programiści, graficy, itd - z umiejętnościami typowo technicznymi można zarobić naprawde godziwy grosz dzięki robieniu stron czy projektów graficznych na zlecenie. Ale i kompletny laik, szary Kowalski też może znaleźć coś dla siebie, np pisząc teksty na potrzeby pozycjonowania czy obsługując maile, itp. Tutaj wiadomo że zarobki są o wiele mniejsze i wyżyć się z nich nie da, ale jako źródło dodatkowego zarobku - w sam raz :)
no avatar
User

Media-Drukarnia.com

Posty

40

Rejestracja

15 cze 2011, o 15:18

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: Media-Drukarnia.com » 22 cze 2011, o 09:17

Praca jest, ale nie dla każdego :) Do każdej pracy trzeba coś umieć, nie wszędzie da się więc pracować. Zgadzam się, że największe możliwości posiadają graficy. Z tego powodu, z tej otoczki budowanej wokół grafików, wielu młodych chce wejść w tę branżę. Nie jest to jednak takie proste - praca grafika to wbrew pozorom praca ciężka i wymagająca. No a wymienione wyżej obsługiwanie maili czy pisanie atykułów synonimizowanych nie przyniesie wysokiego dochodu :)
no avatar
User

Japaneczek

Posty

17

Rejestracja

27 lip 2011, o 17:22

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: Japaneczek » 27 lip 2011, o 18:04

Jak każda praca czy zawód jest idealny dla tego kto czuje się w danym zawodzie dobrze. Jeżeli nie masz żyłki do zarabiania przez internet nie zarobisz na nim. Internetem żądzą takie same realia jak i w realu.
no avatar
User

natalian

Posty

38

Rejestracja

13 lip 2011, o 09:59

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: natalian » 29 lip 2011, o 06:42

RobKwie pisze: Dla innych internet to taka nikomu niepotrzebna zabawka ;)

Wydaje się to trochę abstrakcyjne, ale to prawda. Choć raczej takich ludzi jest coraz mniej.
no avatar
User

piotrekSL

Posty

3

Rejestracja

25 lip 2011, o 14:12

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: piotrekSL » 29 lip 2011, o 14:39

Zdecydowanie nie jest to praca dla każdego, ale stwarza ogromne możliwości. Wystarczy spojrzeć tutaj, http://www.rankingmlm.com/articles/interviewList żeby zobaczyć ilu ludzi odniosło już dzięki temu sukces.
no avatar
User

eta087

Posty

2

Rejestracja

31 lip 2011, o 14:13

Re: Praca w sieci dla każdego?

Postautor: eta087 » 31 lip 2011, o 14:45

Nigdy tak nie jest, że coś jest dla każdego. To chyba zresztą logiczne. Podobnie jak w realnym życiu, aby zarabiać w internecie trzeba coś umieć. Najwięcej zarabiają osoby, które mają pasję (zainteresowania), znają się na czymś itp. Zawsze można się przekonać, czy praca w internecie jest dla nas np. w programach partnerskich. Ryzyko jest nieduże. Najwyżej stracimy parę złoty na serwer i domenę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.181s | 12 Queries | GZIP : Off ]