Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Dział o zarabianiu na Giełdzie Papierów Wartościowych, a także na giełdzie walutowej - forex.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 13 maja 2012, o 12:28

Jeżeli chodzi o moje doświadczenia to polecam Secured Forex jak najbardziej. Argumentów, które za nimi przemawiają, jest kilka. Po pierwsze Twoimi pieniędzmi zajmują się profesjonalni traderzy w oparciu o strategie algorytmiczne. Po drugie strategicznymi partnerami Secured – Forex są ThinkForex i FXCM, co świadczy samo o sobie :) No i jeszcze jedna równie ważna rzecz - jak nie najważniejsza - dostają prowizję od zysków, więc nie wpłacasz im żadnych pieniędzy w ciemno. A taka sytuacja u innych pośredników zdarza się bardzo rzadko, o ile w ogóle.
Oczywiście jest mnóstwo innych argumentów, ale nie chcę tu robić jakiegoś przydługiego wywodu ;) Odsyłam do strony, tam są wszystkie najważniejsze informacje na ten temat: http://www.secured-forex.com
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: harryD. » 14 maja 2012, o 19:35

No no całkiem ładnie to wygląda. ThinkForex i FXCM to przecież pierwszoligowi gracze, światowa czołówka jeżeli chodzi o brokerów - aż się dziwię, że współpracują z jakąś polską firmą :o FXCM ma na swoim koncie przecież tytuł Najlepszego Brokera Walutowego a także Najlepszego Specjalisty Forex. Jeżeli oni mieliby obracać moimi pieniędzmi, to ja się teraz naprawdę poważnie muszę zastanowić czy jutro nie otwierać rachunku zarządzanego... Nie wiem czy stać mnie na to, żeby zaprzepaścić taką okazję...
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 15 maja 2012, o 00:46

Trafiłem już jakiś czas temu na tą firmę, ale zastanawiam się czy ktoś w ogóle ich zna bezpośrednio, w sensie czy ktoś korzystał itd. Cała oferta wygląda naprawdę dobrze, zresztą no tak jak piszecie. Ale staram się znaleźć osoby, które już miały styczność. W zasadzie to i tak można by spróbować, bo w razie powodzenia ma się około 1000 zł zysku miesięcznie, a gdyby coś nie szło to można w każdym momencie kasę wycofać. Tylko no tak czy inaczej ciekaw jestem czy ktoś już próbował.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 15 maja 2012, o 21:08

Tak jak pisałem, ja korzystam z ich usług. Mam od kilku miesięcy rachunek zarządzany u nich i na zyski nie narzekam. Przy wkładzie 15 000 zł to miesięczne średnie zyski to jakieś 1 300. Nie ma co się oszukiwać, że na lokacie zarobisz chociaż połowę z tego.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 17 maja 2012, o 00:51

Lokaty to w ogóle nawet nie inwestycja jak dla mnie tylko zamrożenie kapitału, no i dodatkowo jakiś tam profit. Przy takich kwotach jakimi operuje normalny zjadacz chleba, to na lokacie zarobi naprawdę niewiele ponad inflację. Gdybyś mógł podać więcej szczegółów odnośnie tego, kiedy otworzyłeś rachunek i ile zarobiłeś w poszczególnych miesiącach to byłoby spoko.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 18 maja 2012, o 09:42

Rachunek założyłem początkiem roku - takie postanowienie noworoczne, żeby w końcu zrobić coś konkrentego z pieniędzmi, które mam :) A co do zysków, to tak jak pisałem - średnio 1 300 zł/miesiąc.
Polecam odwiedzić stronę, a w szczególności FAQ. Tam jest dużo informacji: http://www.secured-forex.com/pytania-i-odpowiedzi.html
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 20 maja 2012, o 10:00

No faktycznie ten dział z pytaniami i odpowiedziami dużo wyjaśnia. Szkoda, że wcześniej go nie zauważyłem, bo dzwoniłem do tej firmy i w sumie doradca był cierpliwy skoro wytłumaczył mi w zasadzie to co mogłem sobie przeczytać xD Ja myślę, że po wakacjach jak zarobię trochę kasy to uda mi się zainwestować
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: harryD. » 24 maja 2012, o 20:57

Roberto pisze:Rachunek założyłem początkiem roku - takie postanowienie noworoczne, żeby w końcu zrobić coś konkrentego z pieniędzmi, które mam :) A co do zysków, to tak jak pisałem - średnio 1 300 zł/miesiąc.
Polecam odwiedzić stronę, a w szczególności FAQ. Tam jest dużo informacji: http://www.secured-forex.com/pytania-i-odpowiedzi.html


Roberto całkiem fajny zysk :shock: A powiedz mi czy ten rachunek faktycznie jest taki "samoobsługowy"? Tak szczerze, bez owijania w bawełnę, to ile musisz poświęcać czasu na jego obsługę na co dzień, żeby mieć taki zysk? Z tego co mi przekazano, to niby nie trzeba się w ogóle znać na forexie i inwestowaniu, aby w taki sposób zarabiać, i nie trzeba sobie zaprzątać tym w ogóle głowy, ale jak to jest naprawdę? Pytam Ciebie, bo masz już kilkumiesięczne doświadczenie z takim rachunkiem i najlepiej wiesz jak to jest :D
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: Roberto » 25 maja 2012, o 18:00

Powiem tak - na początku sam byłem trochę nieufny. Nie znałem nikogo, kto otworzył rachunek zarządzany więc nie mogłem się oprzeć na czyimś doświadczeniu. Wtedy więc codziennie sprawdzałem rachunek, żeby mieć pewność, że wszystko jest ok :) Teraz przyznam, że prawie w ogóle się nim nie zajmuję. Na tym właśnie polega rachunek zarządzany, że jest zarządzany przez ekspertów :) Mam stałe zyski i to jest najlepszym potwierdzeniem tego, że sam nie muszę się o nic martwić.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Forex dla chcących działać bez ryzyka.

Postautor: stratfan » 27 maja 2012, o 15:10

Ja bym chyba i tak kontrolował to cały czas. Może jak uda mi się zarobić jakąś większą kwotę podczas sezonu to będę myślał gdzie zainwestować część z tych pieniędzy. Jako muzyk nie bardzo znam się na analizowaniu i inwestowaniu, ale myślę o ciekawych rozwiązaniach, żeby móc kapitał pomnożyć. Bo z umów o dzieło na emeryturę w zusie nie uzbieram. A warto zabezpieczyć się jakoś inwestycyjnie na stare lata. Dobrze, że powstają takie rozwiązania, bo forexem zawsze się interesowałem i wiem, że da się tam zarobić. Tym bardziej, że niepewna sytuacja na rynkach potęguje wahania na walutach, więc sporo można zarobić.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 13 Queries | GZIP : Off ]