Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

ewelina70

Posty

8

Rejestracja

27 sty 2014, o 20:44

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: ewelina70 » 27 sty 2014, o 20:55

Oj reklama jest dzisiaj najważniejsza. Mogę polecić CI firmę która za małe pieniądze pozycjonuje również mój sklep http://devilart.pl jestem na 4 frazy w top 5
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Agnest » 28 sty 2014, o 09:36

Taj jak już kilka osób napisało - reklama. Co z tego, że będziesz mieć dobry towar za dobrą cenę jak nikt nie będzie wiedzieć o istnieniu twojego sklepu. Dobrze zrobiona strona to też podstawa - estetyczna i intuicyjna.
Pozdrawiam
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: marcelina.kote » 12 lut 2014, o 07:44

Pozycjonowanie plus reklama, ostatnio dużą siłę przebicia ma Facebook. No i ciągłe informowanie o naszym sklepie
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: animka87 » 20 lut 2014, o 07:35

powiedziałabym że nawet bardzo dobry bo sprawdzałam sobie statystyki allegro i ciuchy nadal idą jak woda :) musisz tylko zainwestowac w jakieś narzędzie do mierzenia trendów żeby nie wystawiac bubli i nie tracić kasy :) ja korzystam z TradeWatch bo mają 7 dniowy test za free i to już wystarcza żeby sie zorientować na początek :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: apogeum » 25 mar 2014, o 10:23

Jest to dobry pomysł na biznes ponieważ obecnie coraz więcej osób kupuje ubrania przez internet. Warto jest jednak zainwestować w dobre pozycjonowanie. Dzięki temu Twoja firma stanie się o wiele bardziej widoczna w sieci.
W zasadzie to czy będziesz na pierwszej stronie w google najbardziej wpłynie na Twoje dochody.
MI stronę pozycjonuje Seo Venture: http://seoventure.pl/ Jeśli szukałabyś firmy pozycjonującej to polecam zapamiętać to info. Jak do tej pory najlepiej sprawdzili się ze wszystkich firm z jakich usług korzystałem.
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Agnest » 25 mar 2014, o 21:09

Przy dobrej reklamie i ciekawej ofercie (a to niesie ze sobą spore koszta na rozruch), jasne, że to jest dobry pomysł. Zawsze można zaczynać na allegro.
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: kasiarz22 » 28 mar 2014, o 22:55

Sądzę że tak, tylko pamiętaj aby Twoja strona zachęcała klientów do skorzystania z Twoich usług. Wybierz odpowiedni szablon strony, mnie osobiście bardzo podobają się te http://x13.pl/6-szablony-graficzne-prestashop , ale wiadomo to tylko kwestia gustu. Takie niby błachostki są bardzo ważne.
no avatar
User

patrykzielinski

Posty

2

Rejestracja

8 kwie 2014, o 08:24

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: patrykzielinski » 8 kwie 2014, o 08:42

Nie sądzę, aby była to jakiś rewelacyjny sposób na biznes. Prowadziłem podobny biznes, wcześniej miałem sklep z odzieżą używaną. Jedyne, co mnie ratowało, to dobra lokacja oraz stali klienci, którzy u mnie kupowali. Kiedy w okół mojego sklepu zrobił się nadmiar konkurencji, to byłem zmuszony zamknąć sklep. Co do sklepu internetowego... Jest tego mnóstwo. Będzie Ci się bardzo ciężko przebić, ponieważ tak jak napisałaś "nisza jest obficie zagospodarowana", aczkolwiek zależy od tego ile chcesz zarabiać miesięcznie. Jeśli stawiasz na duże dochody, musisz nie tylko zrobić odpowiednią reklamę, ale też mieć coś, co będzie wyróżniać Cię na tle konkurencji. Mógłbym Ci tu zrobić rozpiskę, plan krok po kroku, co i w jaki sposób zrobić, ale uważam, że jest to zbyt cenna wiedza, by to robić. Mogę Ci podpowiedzieć tylko jak robią to nieliczne osoby w Polsce otwierające firmy i zarabiające nieźle. Spójrz co robi konkurencja i rób to samo. Zwróć uwagę jak prowadzi sklep, gdzie się reklamuje, jak traktuje klienta, jakie usługi, promocje, dodatki stosuje to swojego biznesu. Może możesz zrobić coś innego? Coś lepiej?
Spójrz na StarBucks. Niby tego typu franczyz jest mnóstwo, ale oni się wyróżniają jedną "drobną", naprawdę "drobną" rzeczą... podpisują kubki z kawą. Niby nic, gdyby nie to, że są jedną z najsłynniejszych marek na świecie. Są, bo robią to samo, ale w pewien sposób "inaczej". Ceny też nie są małe i dobrze o tym wiemy. Mam nadzieję, że to, co Ci napisałem pomoże Tobie jak i wielu innym osobom zaczynający jakikolwiek biznes. Pozdrawiam bardzo serdecznie!
http://www.dochodmarzen.pl/blog
no avatar
User

Maciej84

Posty

7

Rejestracja

8 kwie 2014, o 08:07

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Maciej84 » 9 kwie 2014, o 06:49

Moim zdaniem to zły pomysł, ponieważ istnieje już wieeeele sklepów odzieżowych w internecie i ciężko będzie się wybić.
no avatar
User

Patryk82

Posty

7

Rejestracja

10 kwie 2014, o 07:30

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Patryk82 » 10 kwie 2014, o 19:53

moim zdaniem pomysł troche przereklamowany, bo obecnie i tak już jest dosyć duża konkurencja.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.101s | 12 Queries | GZIP : Off ]