Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

trener91

Posty

3

Rejestracja

22 kwie 2014, o 08:53

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: trener91 » 23 kwie 2014, o 11:38

pomysł dobry jako dodatek do sklepy stacjonarnego, ale musisz go dobrze wypozycjonować by fajnie funkcjonował :)
przewozy-niemcy.pl -Busy do niemiec.
appletkt.pl - serwis GSM
no avatar
User

daras991

Posty

3

Rejestracja

22 kwie 2014, o 08:55

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: daras991 » 23 kwie 2014, o 11:49

wydaje mi się, że konkurencja na takie sklepy jest już zbyt duża.
wypozyczalnia-aut-warszawa.pl - wyporzyczalnia aut Warszawa.
venag.pl - nowoczesne stojaki na rower
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: zlosliwiec8 » 13 cze 2014, o 15:02

Jakby tak każdy myślał to nikt by nie otwierał sklepów internetowych. Konkurencja jest tak samo duża jak w przypadku sklepów stacjonarnych. Najważniejsze to przyciągnąć i zatrzymać klienta. Ja mam w planach otwarcie sklepu z odzieżą dla przyszłych mam. Mam już stronę i rozpocząłem już współpracę z firmą marketingową. Zastanawiam się też nad możliwością płatności przez http://bezpiecznyprzelew.pl/ Chciałbym by klienci mieli pewność, że pieniądze dotarły do mnie szybko i bezpiecznie. Myślę, ż grunt to pozytywne myślenie:)
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Gleniowa » 14 cze 2014, o 15:48

pomysł masz bardzo fajny, oprócz tego pozycjonowania zrób też u siebie zdjęcia 360 stopni , to jest bardzo fajne rozwiązanie przy sklepach odzieżowych bo klienci będą mogli obejrzeć produkt przed zakupem z każdej strony, prawie tak jakby robili to w stacjonarnym sklepie. Pomyśl o tym bo to bardzo może zwiększyć sprzedaż.
no avatar
User

Tomasz

Posty

8

Rejestracja

20 lip 2014, o 14:12

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Tomasz » 20 lip 2014, o 14:16

Konkurencja będzie zawsze - od tego nie da się uciec. :) Akurat w branży odzieżowe, jest naprawdę dużo sklepów. Z całą pewnością, nie obejdzie się bez dobrego planu. Sam pomysł "sklep odzieżowy" to może być trochę za mało. Musisz mieć pomysł jak się wyróżnić, do jakiego klienta chcesz trafić i w jaki sposób oraz co mu zaoferujesz takiego, czego nie znajdzie nigdzie indziej. Jeżeli przemyślisz dobrze te elementy to będzie to już naprawdę wartościowy początek. :)
Awatar użytkownika
User

MariannaP

Posty

12

Rejestracja

19 lip 2014, o 20:20

Lokalizacja

Warszawa

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: MariannaP » 20 lip 2014, o 16:35

Pomysł wart rozważenia jak każdy. Ale musisz zaproponować coś naprawdę ekstra i niezłe ceny. Choć ja osobiście ubrania wolę kupować w sklepach stacjonarnych, chośb żeby zobaczyć, jak wyglądam. Mimo że na nadmiar wolnego czasu nie narzekam...
...
no avatar
User

Francuzik

Posty

61

Rejestracja

17 wrz 2014, o 16:51

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Francuzik » 17 wrz 2014, o 17:11

Jesli tylko odpowiednio sie rozreklamujesz, bedziesz wiedział jak dotrzeć do klienta, to pomysł jest ok. Pomyśl też o tym, żeby można było płacić u Ciebie przez https://bezpiecznyprzelew.pl/ , bo sporo osób przestawia sie na tą formę płatności.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Melonik » 24 wrz 2014, o 12:56

Pomysł, może i dobry ale trzeba odpowiednio wszystko rozplanować, żebyś nie był na tym stratny. Myślałes już na jakim oprogramowaniu chcesz postawić ten sklep? będziesz sprzedawać także na allegro? To może być ciekawe połączenie. Ja słyszałem że prestashop allegro to bardzo fajny moduł. Mógłbyś się na coś takiego zdecydować i na tym postawić sklep. Nie musiał byś wydawać pieniędzy na drogie oprogramowanie.
no avatar
User

kacha

Posty

8

Rejestracja

13 sie 2014, o 12:04

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: kacha » 7 paź 2014, o 09:28

Ja lubię sklepy w internecie, tylko tak jak piszą poprzednicy dobre zdjęcia no i promocja no i najważniejsze - musisz miec dobrego dostawcę, bo teraz we wszystkich sklepach jest to samo, a z takimi samymi rzeczami trudno się wybić
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze, znajdź najlepszą dla siebie firmę pożyczkową
no avatar
User

tymons

Posty

6

Rejestracja

9 paź 2014, o 14:59

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: tymons » 9 paź 2014, o 15:02

Na pewno będzie Ci się trudniej wybić niż jeszcze kilka lat temu, bo konkurencja duża. Ale jeśli masz pomysł to próbuj.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]