Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Ajlar

Posty

60

Rejestracja

6 lut 2016, o 19:52

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Ajlar » 28 lut 2016, o 11:20

Mi się wydaje, że pomysł na tani sklep odziezowy jest dobry. Teraz sporo ludzi kupuje przez internet. Sama najczęściej robię zakupy w sieci.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Przesylanie_pl » 2 mar 2016, o 08:19

To racja,pod warunkiem że zainwestujesz w dobra reklamę,oraz że przesyłka kurierska faktycznie będzie prezentowała wysoki poziom,będzie szybka i bezproblemowa,a akurat pod tym względem możemy pomóc.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Unima » 14 mar 2016, o 12:34

Na początku dobrym pomysłem było by zacząć od allegro. Wtedy będziesz miał czas na wybadanie rynku i konkurencji. Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić na aukcjach na fakcie większej ilości zdjęć, czy paneli z innymi Twoimi aukcjami - to skorzystaj z aukcjoner.pl
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Przesylanie_pl » 23 mar 2016, o 09:17

Akurat allegro to bardzo wysoka konkurencja,więc nie ograniczaj się tylko i wyłącznie do jednej platformy bo to może w praktyce okazać sie za mało,warto działać niemal na każdym froncie,plus sprzedaż tradycyjna. Chętnie pomożemy w kwestii wyboru kuriera.
no avatar
User

mateo

Posty

2

Rejestracja

24 mar 2016, o 11:24

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: mateo » 24 mar 2016, o 11:28

Bierz pod uwagę to, że w ogóle jest duża konkurencja, także musisz się dobrze zareklamować
no avatar
User

lani

Posty

35

Rejestracja

18 sie 2015, o 19:07

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: lani » 28 mar 2016, o 13:51

W przypadku sprzedaży w internecie, rzeczywiście kluczowa jest reklama, na początku trzeba będzie wydać na nią sporo pieniędzy, z tym trzeba się liczyć. Pozycjonowanie nie jest tanie, a kluczowe, kolejna rzecz to sprawna komunikacja z klientem, tutaj mogę polecić serwersms, platforma daje dużo możliwości, umożliwia masową wysyłkę powiadomień sms. Następnie social marketing, to także wymaga czasu i umiejętności, warto zlecić takie działania odpowiedniej firmie. Koszty naprawdę są spore.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Przesylanie_pl » 29 mar 2016, o 12:04

Fakt,reklama jest podstawą do wszelkich działań oraz rozgłosu,zainteresowania ze strony potencjalnych klientów,ale to dotyczy każdej branży,nie tylko i wyłącznie odzieży. Kolejna kwestia to wspomniany przeze mnie kurier i dostawa do domu klienta.
no avatar
User

Marek_Kwidz

Posty

1

Rejestracja

11 kwie 2016, o 12:19

Lokalizacja

Wrocław

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Marek_Kwidz » 11 kwie 2016, o 12:32

Każdy sklep internetowy z dobrą strategią rozwoju i promocji ma szansę zarobić. Pytanie tylko czy ma się taką strategię? Profil klienta, optymalizację sklepu pod kątem SEO, kanały komunikacji z klientem. I oczywiście sam produkt. Dlaczego klient ma zostawić pieniądze u Ciebie, a nie konkurencji. Moim zdaniem biznes internetowy/mobilny to przyszłość, ale bez dobrego planu nie warto nawet zaczynać :)
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Przesylanie_pl » 14 kwie 2016, o 11:34

Profil klienta jest mniej istotny,bardziej chodzi oto aby do niego dotrzeć,czyli reklama,plus zaimponować swoją usługą,np szybką i bezpieczną dostawą przy zachowaniu niższej ceny. Początki bywają najtrudniejsze,ale mają szanse powodzenia.
no avatar
User

kalia

Posty

5

Rejestracja

17 kwie 2016, o 16:25

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: kalia » 17 kwie 2016, o 16:34

Też muszę się zgodzić z opinią, że biznes w internecie to przyszłość handlu. Myślę, że większość sklepów niebawem przeniesie się do sieci, a do tak zwanych tradycyjnych sklepów będziemy chodzili tylko po to by coś przymierzyć, zobaczyć czy dotknąć w realu, decyzję zakupową i tak będziemy podejmować z zaciszu własnych czterech ścian. Zresztą tak już chyba jest. :roll: Chociaż np. ja nie chodzę do tradycyjnych sklepów - szkoda mi czasu, wolę odesłać nie pasujący mi towar niż tracić czas na takie rozkminy. Biorąc pod uwagę, że coraz prościej jest założyć sklep w internecie (można bazować np. na czymś takim: https://www.nazwa.pl/sklepy-internetowe ... szablonow/) to rzeczywistym problemem może być jakiś szerszy plan dotyczący samego asortymentu, coś co będzie wyróżniało sklep na tle innych, podobnych. Oczywiście promocja jest nie mniej ważna jak sądzę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 12 Queries | GZIP : Off ]