Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholowym?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Natasza

Posty

9

Rejestracja

22 lis 2020, o 15:15

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: Natasza » 25 sty 2021, o 16:16

Mój tata przechodził detoks bo był uzależniony od alkoholu. Pamiętam, że dostawał kroplówki na wzmocnienie, miał AZA, stany lękowe. Wiem, że jego detoks trwał około tygodnia a następnie zakwalifikowano go do terapii. Taki detoks możesz przejść w ośrodku Nefo. Tam mój tata doszedł do siebie.
no avatar
User

oli32

Posty

249

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: oli32 » 2 mar 2021, o 14:15

Tutaj macie fajnie opisany przykład, wraz z całym procesem leczenia alkoh9olizmu ambulatoryjnie w jednym z warszawskich oddziałów ośrodka leczenia uzależnień alkoholowych: https://nasz-gabinet.pl/leczenie-alkoholizmu-w-warszawie-czyli-jak-wyglada-terapia-uzaleznien-w-prywatnym-osrodku/
no avatar
User

Natasza

Posty

9

Rejestracja

22 lis 2020, o 15:15

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: Natasza » 11 lip 2021, o 16:41

Z tego co wiem bardzo dobrze jest przejść detoks i terapię. W naszym kraju najlepszym ośrodkiem leczenia uzależnień jest Forest. Bardzo ładny ośrodek, wspaniała opieka terapeutów i wykwalifikowanych lekarzy a także przyjazne otoczenie pomagające wrócić do pełni zdrowia.
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: stoperek » 8 wrz 2022, o 12:24

Najlepiej powierzyć się opiece specjalistów którzy zajmą się odtruciem alkoholowym i pomogą dostarczyć do twojego organizmu witaminy i makroelementy których mu obecnie brakuje. Polecam Ci https://www.odtrucia24.pl/. Pracują tam wykwalifikowani lekarze i ratownicy medyczni. Wszystko odbywa się w całkowitej dyskrecji co jest bardzo ważne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferują nawet wykonanie usługi w domu pacjenta. Skorzystaj bo warto.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 12 Queries | GZIP : Off ]