Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholowym?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

bajeczna

Posty

12

Rejestracja

23 sie 2016, o 10:55

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: bajeczna » 15 lis 2016, o 07:11

Nic z tym psem już nie zrobisz, ale równie dobrze mógł to być człowiek a wtedy to byłaby tragedia. Alkoholizm kobiet jest w mojej ocenie trudniejszy do opanowania bo i życie wewnętrzne i emocjonalne mamy bardziej rozbudowane, ale jest to możliwe. Nie obędzie się bez zmiany otoczenia, ale nie masz co się bać. Zobacz sama - http://terapiakobieta.pl/galeria czy naprawdę tak strasznie to wygląda?
no avatar
User

MacDonald

Posty

40

Rejestracja

16 sie 2013, o 12:43

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: MacDonald » 15 lis 2016, o 14:31

Zmiana otoczenia jest bardzo wazna w procesie leczenia, a połączona z izolacją od zewnętrznego świata pozwala choremu na wyciszenie i zebranie myśli. Widzisz, nawet najlepsi specjaliści moga tylko pomóc, ale wyleczyć musisz się sama.
no avatar
User

niereformowalny

Posty

1

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:07

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: niereformowalny » 16 lis 2016, o 14:06

Moja siostra przechodziła podobną terapię dla kobiet i to był jakiś cud że po ucieczce z domu udało nam się ją w ogóle znaleźć. Chyba jak to mówią zadziałał palec Boży bo gdybyśmy spóźnili się chociaż o dzień to mogłaby już niezyc. Przeszła silny detoks i dluga terapie. Z nami nie widziała się ponad pół roku ale tak musiało być dla jej dobra. Ważne ze dzis jest zdrową i kochana kobietą.
no avatar
User

zwyczajna

Posty

13

Rejestracja

24 sie 2016, o 08:36

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: zwyczajna » 17 lis 2016, o 07:37

Straszna historia. Nie chciałabym zeby mnie to spotkało. Czas zebysieopamiętać. Pojade do tego osrodka i zobacze co i jak, ale nie wiem jeszcze co zrobię.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: Apol » 10 lut 2018, o 22:13

O odstawieniu alkoholu i wszelkich informacjach na temat objawów i przyczyn można się dowiedzieć ze strony http://www.pozaistyl.pl/odstawienie-alkoholu/
no avatar
User

FiqsMagd

Posty

13

Rejestracja

6 wrz 2017, o 09:22

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: FiqsMagd » 30 kwie 2018, o 12:19

Celem detoksu jest przede wszystkim złagodzenie fizycznych i psychicznych skutków gwałtownego odstawienia środków wysokoprocentowych. Detoks polega na uzupełnianiu poziomu płynów w organizmie. Pacjentom podaje się płyny i leki, np.: magnez, potas. Z detoksu można skorzystać w tej klinice- http://esperal-leczenie.pl/
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: Fishy » 26 lip 2018, o 21:54

Bywa i tak że uzależnienia od alkoholu nie da się pozbyć od tak - potrzeba czasem wielu wielu lat. W kazdym razie warto powierzyć się w odpowiednie ręce. Znacie prywatną klinikę Medox? Zatrudniają profesjonalnych lekarzy i psychologów więc można się śmiało do nich wybrać i zaradzić problemowi
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: cyryl18 » 21 wrz 2018, o 18:56

gnębi mnie podobny kłopot. wydaje mi się, że skorzystanie z pomocy ośrodka leczenia uzależnień byłoby najlepszym rozwiązaniem. Macie jakiś do polecenia?
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: dona3 » 22 wrz 2018, o 06:47

W moim przypadku niezmiernie przydatna okazała się pomoc zaoferowana przez ośrodek Virtus http://virtus.bialystok.pl/ . Na miejscu mogłem liczyć na wyleczenie choroby, również kilka razy zmierzyłem się z odtruciem alkoholowym. Zdecydowanie było warto, gdyż powoli wracam do normalnego życia, nawet założyłem rodzinę.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Jak wygląda detoks organizmu przy uzależnieniu alkoholow

Postautor: Ailis » 6 mar 2019, o 11:32

Jak dokładnie przebiega taka terapia i odtruwanie, to wiedzą chyba tylko specjaliści, którzy się tym zajmują i pacjenci. Nie ważne czy jest to kobieta, czy mężczyzna. Jeśli blisko nas pojawia się taki problem, to koniecznie powinniśmy się z nim zmierzyć. Nie wahając się wówczas, trzeba wejść na stronę Ranking ośrodków terapii, wybrać właściwą poradnię i wskazać ją osobie uzależnionej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.177s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron