Internet nie jest lekiem na całe zło!

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: Eizzy » 28 kwie 2014, o 07:17

Telewizja internetowa funkcjonuje w naszym kraju nienajgorzej, ale wciąż brakuje transmisji typowo rozrywkowych czy kulturalnych. Za niedługo w sieci będzie funkcjonowała nowa platforma dostępna pod adresem http://livelink24.com/ która dostarczy widzom transmisje z koncertów i innych wydarzeń tego typu. Będzie to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszym kraju.
Załączniki
naglowek z hasłem.PNG
naglowek z hasłem.PNG (28.34 KiB) Przeglądany 2399 razy
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: zlosliwiec8 » 22 sie 2014, o 20:17

Ja mimo wszystko jestem za reklamą w internecie, głównie dlatego, że jest tańsza. Nie mam nic do telewizji ale wolałbym już zamówić katalogi wielostronicowe i kalendarze dla potencjalnych klientów na http://www.arcontact.pl/ lub nawiązać współpracę z jakimś blogerem] niż reklamować się w telewizji. Ludzie już tak nie wierzą w to co widzą w tv. Jeszcze parę lat temu bym się zastanowił ale teraz... nie warto.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: aisha » 23 lis 2014, o 07:50

Moim zdaniem internet to najlepsze miejsce do zareklamowania firmy. Ja mam mały sklep internetowy i zastanawiam się nad zleceniem pozycjonowania firmie Sem Core Z tego co wiem tworzą strategie marketingowe których celem jest jak największa widoczność firm w wyszukiwarce a na tym najbardziej mi zależy. Na innych formach reklamy na razie się nie skupiam.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: mariolka00 » 30 wrz 2015, o 14:47

Obecnie telewizja z internetem ma wiele wspólnego :) Jest np. internetowa telewizja. Po za tym ludzie nie tylko oglądają TV w telewizorze czy laptopie, jest też przecież opcja - telewizja w telefonie , dzięki czemu możemy oglądać telewizje nawet będąc "w ruchu", po za domem, przez co faktycznie jej oddziaływanie jest spore i na pewno jeszcze nie można mówić o tym, że internet wyparł telewizję, na razie moim zdaniem jest remis :)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: kobietapracujaca » 2 paź 2015, o 16:04

To prawda teraz telewizja i internet mają naprawdę wiele wspólnego. A telewizja internetowa to hit dzisiejszych czasów. Ja znalazłam telewizje inea -progarmy mają przeróżne i jest naprawdę co oglądać. Zastanawiam się czy nie opłacic takiej telewizji tacie który ciągle jest w podróży
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.118s | 14 Queries | GZIP : Off ]