Internet nie jest lekiem na całe zło!

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
Awatar użytkownika
User

mkrawczykowski

Posty

22

Rejestracja

5 sty 2012, o 14:09

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: mkrawczykowski » 5 sty 2012, o 14:38

Pracowałem kiedyś w lokalnej telewizji (takiej bardzo lokalnej, miasto ok 50 000 mieszkańców + okoliczne powiaty) i powiem tyle: opłaciło się nie jednej firmie reklamować u nas. Telewizja to nie tylko tefauen i tefaupe. Są lokalne stacje, a kampania w telewizji może kosztować tyle co wykonanie dobrej strony www, a gdzie jeszcze do rozreklamowania tej strony. Ja Internet oczywiście lubię, ale nie jestem fanatykiem - medium trzeba dobrać do firmy, a nie firmę przerobić do medium.
Jak stworzyć skuteczną stronę internetową, która wpłynie na Twoje dochody? -
zobacz darmowy ebook: http://krawczykowski.net.pl/za-darmo
no avatar
User

K.F.Ż

Posty

32

Rejestracja

7 sty 2012, o 14:02

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: K.F.Ż » 9 sty 2012, o 10:56

Internet daje duże możliwości taniej promocji, chociaż by social media które mogą być dobrym narzędziem e-marketingu czy e-PR. Oczywiście oprócz promocji internetowej potrzebne są też inne kampanie: ulotki, TV, jakieś eventy. Ale dla małej firmy dopiero rozpoczynającej działalność internet jest moim zdaniem, dobrym punktem startu.

A tu parę słów o social media :)

http://swiezeteksty.pl/index.php/news/1 ... wych-firmy
no avatar
User

Marcelinak

Posty

32

Rejestracja

21 wrz 2012, o 11:35

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: Marcelinak » 4 paź 2012, o 15:50

Internet dotrze szybciej i jest tańszy, a media niestety o dużo droższe. Z drugiej strony ważne jest tu co tak naprawdę chce się promować oraz do jakiej grupy społecznej chce się kierować produkt lub usługę.
no avatar
User

Eizzy

Posty

57

Rejestracja

23 lip 2012, o 07:12

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: Eizzy » 28 kwie 2014, o 07:17

Telewizja internetowa funkcjonuje w naszym kraju nienajgorzej, ale wciąż brakuje transmisji typowo rozrywkowych czy kulturalnych. Za niedługo w sieci będzie funkcjonowała nowa platforma dostępna pod adresem http://livelink24.com/ która dostarczy widzom transmisje z koncertów i innych wydarzeń tego typu. Będzie to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszym kraju.
Załączniki
naglowek z hasłem.PNG
naglowek z hasłem.PNG (28.34 KiB) Przeglądany 2397 razy
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: zlosliwiec8 » 22 sie 2014, o 20:17

Ja mimo wszystko jestem za reklamą w internecie, głównie dlatego, że jest tańsza. Nie mam nic do telewizji ale wolałbym już zamówić katalogi wielostronicowe i kalendarze dla potencjalnych klientów na http://www.arcontact.pl/ lub nawiązać współpracę z jakimś blogerem] niż reklamować się w telewizji. Ludzie już tak nie wierzą w to co widzą w tv. Jeszcze parę lat temu bym się zastanowił ale teraz... nie warto.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: aisha » 23 lis 2014, o 07:50

Moim zdaniem internet to najlepsze miejsce do zareklamowania firmy. Ja mam mały sklep internetowy i zastanawiam się nad zleceniem pozycjonowania firmie Sem Core Z tego co wiem tworzą strategie marketingowe których celem jest jak największa widoczność firm w wyszukiwarce a na tym najbardziej mi zależy. Na innych formach reklamy na razie się nie skupiam.
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: mariolka00 » 30 wrz 2015, o 14:47

Obecnie telewizja z internetem ma wiele wspólnego :) Jest np. internetowa telewizja. Po za tym ludzie nie tylko oglądają TV w telewizorze czy laptopie, jest też przecież opcja - telewizja w telefonie , dzięki czemu możemy oglądać telewizje nawet będąc "w ruchu", po za domem, przez co faktycznie jej oddziaływanie jest spore i na pewno jeszcze nie można mówić o tym, że internet wyparł telewizję, na razie moim zdaniem jest remis :)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Internet nie jest lekiem na całe zło!

Postautor: kobietapracujaca » 2 paź 2015, o 16:04

To prawda teraz telewizja i internet mają naprawdę wiele wspólnego. A telewizja internetowa to hit dzisiejszych czasów. Ja znalazłam telewizje inea -progarmy mają przeróżne i jest naprawdę co oglądać. Zastanawiam się czy nie opłacic takiej telewizji tacie który ciągle jest w podróży
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 15 Queries | GZIP : Off ]