zlobek

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: zlobek

Postautor: Paula883 » 2 cze 2019, o 14:56

Gdy intryguje Cię ów fakt to bezwarunkowo zobacz ten tekst. W moim odczuciu wyszukasz tu najistotniejsze informacje. Kliknij w ten link - żłobek mokotów .
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: zlobek

Postautor: ninja_84 » 25 sie 2020, o 09:42

Teraz trochę strach puszczać dzieci do placówek, ale od kiedy regularnie odbywa się ozonowanie żłobków czuje, że moje dziecko jest bezpieczne. Nie tylko chodzi o wirusy, ale też alergeny, bo mój synek jest alergikiem.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

AlicjaM

Posty

15

Rejestracja

16 kwie 2020, o 10:07

Re: zlobek

Postautor: AlicjaM » 26 sie 2020, o 10:12

Przy moim miejscu pracy nigdy nie było żłobka, natomiast uważam to rozwiązanie za bardzo dobre, ponieważ według mnie jest znacznym ułatwieniem dla wszystkich matek.
https://kobietanaczasie.pl - Kobiecy punkt widzenia
no avatar
User

izka98

Posty

28

Rejestracja

27 maja 2018, o 16:42

Re: zlobek

Postautor: izka98 » 26 sie 2020, o 10:39

ninja_84 pisze:Teraz trochę strach puszczać dzieci do placówek, ale od kiedy regularnie odbywa się ozonowanie żłobków czuje, że moje dziecko jest bezpieczne. Nie tylko chodzi o wirusy, ale też alergeny, bo mój synek jest alergikiem.

Również uważam że jest to świetny pomysł i dzieciaki są na pewno bezpieczniejsze i mniej narażone na zachorowania. W żłobku w którym jest moja córka ozonowanie jest wykonywane regularnie. Zajmuje się tym firma AirOzone i od kiedy placówka wprowadziła takie środki dzieciaki chorują znacznie rzadziej
no avatar
User

Donata1999

Posty

215

Rejestracja

14 gru 2021, o 10:34

Re: zlobek

Postautor: Donata1999 » 16 gru 2021, o 10:07

Jak wasze dzieci reagowały przez pierwsze dni-tygodnie w żłobku? U nas lęk separacyjny był wyjątkowo silny. Lekarz doradził wyciszający Viburcol i przed wyjściem do żłobka stosowaliśmy codziennie ten lek. Oddawanie dziecka do przedszkola przebiegało łagodniej, córka była bardziej wyciszona choć otumaniona nie była w ogóle. Lepiej po prostu znosiła silny stres. A potem to samo minęło jak przyzwyczaiła się do żłobka.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 14 Queries | GZIP : Off ]