zlobek

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

zlobek

Postautor: Wojtek J » 30 mar 2017, o 06:44

Czy przy waszych miejscach pracy jest żłobek albo przedszkole? Czy bierzecie takie rozwiązanie pod uwagę aby zapewnić matkom szybki dostęp do dzieci?
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: zlobek

Postautor: samotna » 30 mar 2017, o 10:44

U nas kobiety próbowały przeforsować projekt przedszkola przy zakładzie pracy. Są nawet pomieszczenia które łatwo przystosować odpowiednio dla dzieci. Ale niby samo wyposażenie ma być za drogie. Podzieliłyśmy się rolami i każdy szuka czegoś innego do przedszkola. Obiady - katering, zabawki edukacyjne nie są znowu takie drogi np http://toyformat.com/pl maty piankowe są bardzo fajne i bezpieczne. Można je dopasować do wieku dziecka. Szukam dalej tanich zabawek. Chyba najgorzej będzie z meblami. Jak już całkowicie ogarniemy temat, zaczynamy na nowo batalię o przedszkole.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: zlobek

Postautor: Bingo42 » 3 kwie 2017, o 15:30

Zlobek Bemowo - szukam! Gdzie posłaliście swoje dzieci? Może być prywatny żłobek. Koniecznie zależy mi na Bemowie, żebym nie musiał już nigdzie dojeżdżać.
no avatar
User

shih34

Posty

39

Rejestracja

24 sty 2017, o 15:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: zlobek

Postautor: shih34 » 24 kwie 2017, o 14:56

Ja w tamtym roku miałem problem z zapisaniem syna gdziekolwiek, nawet do prywatnego żłobka - wszędzie brak miejsc.....
" Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć"
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: zlobek

Postautor: Paula883 » 2 cze 2019, o 14:56

Gdy intryguje Cię ów fakt to bezwarunkowo zobacz ten tekst. W moim odczuciu wyszukasz tu najistotniejsze informacje. Kliknij w ten link - żłobek mokotów .
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: zlobek

Postautor: ninja_84 » 25 sie 2020, o 09:42

Teraz trochę strach puszczać dzieci do placówek, ale od kiedy regularnie odbywa się ozonowanie żłobków czuje, że moje dziecko jest bezpieczne. Nie tylko chodzi o wirusy, ale też alergeny, bo mój synek jest alergikiem.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

AlicjaM

Posty

15

Rejestracja

16 kwie 2020, o 10:07

Re: zlobek

Postautor: AlicjaM » 26 sie 2020, o 10:12

Przy moim miejscu pracy nigdy nie było żłobka, natomiast uważam to rozwiązanie za bardzo dobre, ponieważ według mnie jest znacznym ułatwieniem dla wszystkich matek.
https://kobietanaczasie.pl - Kobiecy punkt widzenia
no avatar
User

izka98

Posty

28

Rejestracja

27 maja 2018, o 16:42

Re: zlobek

Postautor: izka98 » 26 sie 2020, o 10:39

ninja_84 pisze:Teraz trochę strach puszczać dzieci do placówek, ale od kiedy regularnie odbywa się ozonowanie żłobków czuje, że moje dziecko jest bezpieczne. Nie tylko chodzi o wirusy, ale też alergeny, bo mój synek jest alergikiem.

Również uważam że jest to świetny pomysł i dzieciaki są na pewno bezpieczniejsze i mniej narażone na zachorowania. W żłobku w którym jest moja córka ozonowanie jest wykonywane regularnie. Zajmuje się tym firma AirOzone i od kiedy placówka wprowadziła takie środki dzieciaki chorują znacznie rzadziej
no avatar
User

Donata1999

Posty

214

Rejestracja

14 gru 2021, o 10:34

Re: zlobek

Postautor: Donata1999 » 16 gru 2021, o 10:07

Jak wasze dzieci reagowały przez pierwsze dni-tygodnie w żłobku? U nas lęk separacyjny był wyjątkowo silny. Lekarz doradził wyciszający Viburcol i przed wyjściem do żłobka stosowaliśmy codziennie ten lek. Oddawanie dziecka do przedszkola przebiegało łagodniej, córka była bardziej wyciszona choć otumaniona nie była w ogóle. Lepiej po prostu znosiła silny stres. A potem to samo minęło jak przyzwyczaiła się do żłobka.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.097s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron