Zakup nieruchomości pod wynajem

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: wamies » 22 paź 2021, o 09:35

Im większe miasto tym łatwiej będzie znaleźć ciekawą ofertę i później wynająć mieszkanie, to pewnie żadne odkrycie :) Ale myślę, że biuro nieruchomości może Ci pomóc znaleźć coś na prawdę fajnego, ja współpracowałem z Maxon - https://www.maxon.pl/ i mogę szczerze polecić, świetni specjaliści.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: wamies » 31 maja 2022, o 15:33

Moim zdaniem to bardzo fajna opcja. Jeśli ktoś ma tylko takie możliwości finansowe, aby zakupić nieruchomości pod wynajem to jak najbardziej warto! Jakby ktoś z Was szukał sprawdzonego biura nieruchomości to ze swojej strony polecić mógłbym https://www.maxon.pl/. Oferują usługi na najwyższym poziomie.
no avatar
User

Romeq77

Posty

131

Rejestracja

20 maja 2022, o 10:29

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: Romeq77 » 6 cze 2022, o 16:22

Pytanie tylko, na ile jesteście przygotowani do podjęcia tego typu działalności? Moim zdaniem warto dobrze ten temat przemyśleć, bo to nie zawsze taka prosta rzecz. Nie bez przyczyny takie miejsca jak skup nieruchomości zadłużonych cały czas mają możliwość rozwoju. Ja wychodzę z założenia, że zawsze trzeba dobrze przemyśleć każde działanie.
no avatar
User

janicka

Posty

21

Rejestracja

21 cze 2023, o 15:22

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: janicka » 4 sie 2023, o 14:10

W przypadku kryzysu finansowego skup nieruchomości zadłużonych może okazać się najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Eksperci z takich firm potrafią przeprowadzić szybką i sprawną transakcję, pozwalającą na uwolnienie cennych środków i umożliwiając właścicielowi nieruchomości skupienie się na zarządzaniu swoimi finansami bez dodatkowego obciążenia związanego z procesem sprzedaży.
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: calis » 23 sie 2023, o 10:12

To dobry pomysł ale oczywiście trzeba od razu pomyśleć o dobrej lokalizacji. Dla mnie najbardziej interesujące jest osiedle Modern Tower w Trójmieście, położone w atrakcyjnej pod wynajem biznesowy i turystyczny okolicy
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1619

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: krystynaaa » 13 paź 2023, o 08:41

Bardzo dobrym wyborem jest też jednak https://cityroom.pl/ . Jeśli chodzi o zarządzanie najmem to faktycznie podejście do spraw klientów jest bardzo dobre, więc może jednak będziecie zadowoleni z wyboru
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: tenderm » 31 paź 2023, o 20:49

apartamenty do kupieniai wynajmowania to jeden z najlepszych biznesów na te czasy. W Mrągowie można kupić piekne apartamenty na malowniczym osiedlu i w dobrej lokalizacji.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: nierra » 1 lis 2023, o 01:37

Szukasz pomocy w zakresie nieruchomości? Joanna Bogacz ma doświadczenie i zasoby, aby pomóc Ci w Twoich potrzebach. Odwiedź jej stronę internetową https://joannabogacz.pl/, aby dowiedzieć się więcej i uzyskać bezpłatną konsultację.
no avatar
User

pawel30

Posty

184

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: pawel30 » 23 sty 2024, o 17:42

Możesz wybrać mieszkania w turystycznej lokalizacji np. apartamenty mikołajki nad jeziorem i oferować wynajem, w sezonie turystycznym.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]