Zakup nieruchomości pod wynajem

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Hydra90

Posty

4

Rejestracja

1 sie 2013, o 12:13

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: Hydra90 » 23 paź 2013, o 17:06

Jeżeli masz w planach zakup większej nieruchomości jak na przykład kamienicy, to warto zastanowić się nad wyborem firmy zarządzającej budynkiem. Za jedną z najlepszych w Polsce uchodzi http://www.czynsze.com/ - bardzo dobry i uczciwy zarządca, który zajmuje się szybką realizacją koniecznych remontów oraz utrzymuje powierzone mu w nadzór nieruchomości w najwyższym stanie czystości.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: kolaa » 15 lis 2013, o 12:37

Polecam wam firmę http://www.nieruchomosci.legra.biz/ , która pośredniczy w sprzedaży i kupnie nieruchomości w Szczecinie. Świadczą profesjonalne porady prawne oraz finansowe oraz od samego początku do końca pośredniczą w załatwianiu formalności oraz przekazu nieruchomości.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

nataliakl

Posty

85

Rejestracja

8 lis 2013, o 09:15

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: nataliakl » 15 lis 2013, o 12:43

Myślę, że warto zainwestować w mieszkanie w dużych miastach. Są droższe, ale czynsz też jest wyższy. Jeśli mieszkasz w mniejszym mieście, taka inwestycja bardziej powinna się opłacić.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: krzysztofol » 22 lis 2013, o 16:24

Ja również uważam, że najlepiej wziąć pod uwagę te większe miasta - szczególnie gdy jest w nich wiele uczelni. Studenci napędzają rynek wynajmu mieszkań. Myślę, że najlepiej będzie kupić mieszkanie we Wrocławiu. Bardzo wiele interesujących ofert jest na tym portalu: http://www.ihouse.pl/wroclaw/sprzedaz/mieszkanie (sam znalazłem tam swoje mieszkanie w całkiem niezłej cenie).
Wrocław nie jest tani ale za to ma się pewność, że wartość mieszkania praktycznie nigdy nie spadnie.
no avatar
User

janicki

Posty

4

Rejestracja

9 sty 2014, o 17:19

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: janicki » 9 sty 2014, o 17:25

Co myślicie o budowie pod wynajem. Mam na myśli budowę hali parkingowej. Coś na kształt hal http://www.cobouw.pl/ U mnie jest na to zapotrzebowanie, tylko boję się ryzyka.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: nosleep » 27 sty 2014, o 20:58

Kupuj tam gdzie najwiecej studentów ;)
SzybkiGrosz.pl - najlepsze pożyczki bez BIK
no avatar
User

Wlodek

Posty

5

Rejestracja

28 sty 2014, o 20:48

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: Wlodek » 28 sty 2014, o 20:56

Tam, gdzie są studenci. Poznań, Warszawa, Kraków...
Obrazek
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: wiosna » 7 paź 2014, o 07:30

Myślę, że idealnym miastem pod zakup tego typu nieruchomości jest Wrocław. Wystarczy zresztą spojrzeć na mieszkania, które oferuje spółdzielnia smsp.wroc.pl - są naprawdę przepiękne i na pewno szybko znalazłyby odpowiednich lokatorów.
no avatar
User

tymons

Posty

6

Rejestracja

9 paź 2014, o 14:59

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: tymons » 13 paź 2014, o 08:21

A ja myślę, że opłacalnie jest inwestować w miasteczka studenckie np. Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków (tu akurat mieszkania b. drogie).
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Zakup nieruchomości pod wynajem

Postautor: zyjes » 20 paź 2014, o 12:44

W Katowicach i ogólnie na Śląsku wiele osób inwestuje w mieszkania blisko uczelni ze względu na studentów. No i mieszkania wokół Katowic, jak Chorzów, Tychy. To takie sypialnie można powiedzieć. Sporo ogłoszeń z tego regionu znajdziesz na stronie nieruchomosci-pierzchala.pl pozostaje tylko pytanie jak dużo możesz zainwestować?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron