zakładanie firmy

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: zakładanie firmy

Postautor: mawko80 » 12 gru 2020, o 22:30

Dlatego warto kupować w dobrych sklepach, natomiast trzeba uważać na to, co się kupuje np. na Allegro czy na OLX, o zagraniczych portalach nie wspominając. Krótko rzecz umując można dużo zapłacić i dać się oszukać
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: zakładanie firmy

Postautor: paullaobreczarek » 13 gru 2020, o 22:08

Jeżeli działamy w branży 3d to oczywiście zwracajmy uwagę na drukarkę oraz filamenty. Razem musi wszystko współgrać. Osobiście polecam filamenty z Print-Me. Najlepsza jakość, bardzo dobre parametry i szybka realizacja zleceń
no avatar
User

alvernum

Posty

5

Rejestracja

18 gru 2020, o 07:49

Re: zakładanie firmy

Postautor: alvernum » 18 gru 2020, o 07:49

siemka witam :)
no avatar
User

bolko7

Posty

1

Rejestracja

5 sty 2021, o 12:29

Re: zakładanie firmy

Postautor: bolko7 » 5 sty 2021, o 12:33

Ja kupiłem już gotową spółkę od optioffice, założona była w grudniu 2019 a ja ją nabyłem na początku lutego zeszłego roku. Zero problemów, jedna wizyta u notariusza i gotowe. Dostałem cały pakiet z nip, regon, vat i biurem wirtualnym (plus adres rejestracji warszawski). Sprzedaż spółek to ich główne zajęcie (chyba) i mogę ich z czystym sumieniem polecić, aczkolwiek wiadomo że nie robią tego z dobroci serca i trzeba im zapłacić, ich oferta jeśli kogoś interesuje. https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
no avatar
User

tema

Posty

7

Rejestracja

2 cze 2017, o 06:38

Re: zakładanie firmy

Postautor: tema » 22 sty 2021, o 10:45

Na pewno trzeba też znaleźć sobie jakąś księgową, samemu ciężko to wszystko ogarnąć, szczególnie jak się nie ma doświadczenia. W mojej firmie robi to https://ask-finance.pl/ - świetne biuro rachunkowe Katowice, polecam.
no avatar
User

AsiaS

Posty

67

Rejestracja

7 paź 2020, o 07:17

Re: zakładanie firmy

Postautor: AsiaS » 26 sty 2021, o 13:09

Przy zakładaniu własnej firmy warto postawić na odpowiednie wyposażenie, w tym w profesjonalne i nowoczesne urządzenia. Zastanawialiście się nad klimatyzatorem? Duży wybór takich urządzeń możecie znaleźć na https://czystyklimat.pl/12-klimatyzatory i do tego sklep oferuje montaż klimatyzacji na terenie Wrocławia i okolic.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: zakładanie firmy

Postautor: danny4231 » 3 lut 2021, o 22:27

My już przy zakładaniu firmy zdecydowaliśmy się na inwestycję w karty zbliżeniowe , bramki obrotowe i specjalistyczne czynniki. Rozwiązania zaproponowane przez https://www.bramkiobrotowe.eu/ okazały się w pełni trafione. Zdecydowanie jest to jakość, której było nam trzeba.
no avatar
User

agatamarko

Posty

65

Rejestracja

28 maja 2020, o 07:19

Re: zakładanie firmy

Postautor: agatamarko » 9 lut 2021, o 22:28

Pewnie zależy jaka firma ale w wielu na pewno trzeba zwrócić uwagę na wyposażenie, mam salon fryzjerski i kupilam do niego sprzęt marki babylissPRO, wiem, że w branży to ceniony producent, ja też jestem zadowolona z użytku, i jak coś kupuję nowego to też od nich.
no avatar
User

tyrion90

Posty

22

Rejestracja

16 lip 2021, o 15:37

Re: zakładanie firmy

Postautor: tyrion90 » 16 lip 2021, o 19:16

Są rzeczy, które da się bez problemu zrobić samemu, ale założenie i prowadzenie firmy to na tyle złożone przedsięwzięcie, że po prostu warto się w niektórych kwestiach odciążyć. Taką kwestią jest np. rachunkowość - finanse to trudny temat i ich ciągłe kontrolowanie może być dużym ciężarem, gdy w grę wchodzi zarządzanie budżetem firmy. Warto zgłosić się do biura rachunkowego, żeby mieć pewność, że na tej płaszczyźnie wszystko będzie uporządkowane i dobrze zorganizowane. Biuro rachunkowe WIEBRO z Łodzi świetnie sprawdza się w tej roli - oferują różne rodzaje usług, m.in. obsługę kadrowo-płacową czy pełną księgowość. Polecam bliżej się im przyjrzeć, bo sam z nimi współpracuję i bardzo sobie cenię ich profesjonalne podejście do sprawy - w dodatku zauważyłem, że odkąd mam porządek w finansach, dużo łatwiej jest mi się skupić na innych kwestiach związanych z zarządzaniem firmą.
no avatar
User

Michał20

Posty

27

Rejestracja

11 cze 2021, o 10:02

Re: zakładanie firmy

Postautor: Michał20 » 23 lip 2021, o 07:27

Jak już zdecydujesz się na konkretny biznes i go rozwiniesz, polecam sprawdzić czy przydałby się CRM. Wiem z doświadczenia że zarządzanie firmą nie jest łatwą sprawą i warto mieć narzędzia które to zarządzanie wspomogą. Jednym z takich jest właśnie system CRM. Ja w swoim przypadku korzystam z oprogramowania FIRMAO i jestem z niego bardzo zadowolony! https://firmao.pl/ds
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.162s | 12 Queries | GZIP : Off ]