zakładanie firmy

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

zakładanie firmy

Postautor: kartonka » 12 sty 2015, o 11:30

lepiej zakładać firmę samodzielnie czy oddac się w ręce specjalistów? Sądzicie, że bez pomocy można to zrobić dobrze i bezproblemowo?
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: zakładanie firmy

Postautor: bask » 12 sty 2015, o 20:07

oddać w ręce spacjalistów ;) maja profesjonalną poradę zawsze łatwiej i mniej stresu :) http://e-izi.pl/zaloz-firme-z-izi-za-0-pln tu np masz ofertę ;)
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: zakładanie firmy

Postautor: Diana21 » 20 sty 2015, o 13:46

Wszystko zależy od tego jaką mamy wiedzę na ten temat;) jeśli bardzo małą, to lepiej oddać to w ręce specjalistów, ale należałoby się przy tym również dokształcać w temacie;) bo warto mieć taką wiedzę, jak się chce biznes prowadzić.
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

lucynkaa

Posty

25

Rejestracja

10 gru 2014, o 14:20

Re: zakładanie firmy

Postautor: lucynkaa » 21 sty 2015, o 07:19

A możecie coś doradzić w kwestii kuriera?ktoś może kojarzy te www.integral-logistics.com.pl/uslugi-transportowe?nie wiem jak to cenowo się przedstawia?
no avatar
User

Sebastian1578

Posty

15

Rejestracja

26 sty 2015, o 07:10

Re: zakładanie firmy

Postautor: Sebastian1578 » 30 sty 2015, o 08:04

Ja już założyłem firmę i teraz zastanawiam się nad księgowością. Sam sobie pewnie nie poradzę, więc będę potrzebował jakąś księgową. Interesują mnie usługi księgowe w Poznaniu. W sieci znalazłem taką stronę http://www.pareto.com.pl/ Sądzicie, że powinienem powierzyć im firmę?
no avatar
User

poczatkujacybiznes

Posty

1

Rejestracja

19 maja 2015, o 14:44

Re: zakładanie firmy

Postautor: poczatkujacybiznes » 19 maja 2015, o 14:52

Też miałam z tym problem, ale zdecydowałam się na biuro rachunkowe. Teraz wiem, że to była dobra decyzja. Kwestia tylko znalezienia dobrego księgowego, ja we Wrocławiu mam naprawdę godnego polecenia. Umówiłam się na spotkanie i przekonali mnie w 100%. Potrafili doradzić co będzie dla mnie najlepsze, jest z nimi zawsze kontakt, przesyłam im dokumenty mailowo, nie mają też problemu żeby do mnie podjechać. Młoda kadra, ale bardzo profesjonalna i doinformowana. Jakby ktoś był zainteresowany to jest to biuro rachunkowe ulga przy ul. powstańców śląskich (http://www.brulga.pl). Poszukaj w Poznaniu, umów się na spotkanie i od razu będziesz wiedział co robić.
no avatar
User

Saly

Posty

10

Rejestracja

27 maja 2015, o 06:23

Re: zakładanie firmy

Postautor: Saly » 27 maja 2015, o 06:39

Oczywiście, że można trzeba się tylko na tym znać;) osobiście nie wyobrażam sobie właściciela firmy, który nie ma podstawowej wiedzy z zakresu jej zakładania. Oczywiście można poradzić się specjalistów, ale nie oddawać wszystko w ich ręce.
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: zakładanie firmy

Postautor: Agnieszka!99 » 8 cze 2015, o 19:29

Zgadzam się z Saly, taka wiedza powinna być dla właściciela biznesu elementarna;) pomoc dobra rzecz, ale jak się samemu załatwi to ma się pewność, że wszystko jest zrobione dobrze;)
no avatar
User

marcinmichnicki

Posty

6

Rejestracja

9 cze 2015, o 00:53

Re: zakładanie firmy

Postautor: marcinmichnicki » 9 cze 2015, o 00:58

Może jestem staroświecki, ale jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby ktoś zakładał własną firmę, oddając się w ręce specjalistów.
no avatar
User

patrykk

Posty

20

Rejestracja

16 cze 2015, o 12:01

Re: zakładanie firmy

Postautor: patrykk » 16 cze 2015, o 12:15

Jeśli masz minimum ogarnięcia życiowego to bez problemu otworzysz firmę sam. Wiadomo że wymaga to czasu i cierpliwości, ale na pewno można.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]