Upragnione wakacje

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Upragnione wakacje

Postautor: kasiazosia » 17 maja 2013, o 09:02

Właśnie, duży własny ogród to jest to! Owoce prosto z krzewów, grille i ogniska, leżak na słońcu, huśtawka ogrodowa, kawa na tarasie i darmowy urlop jak się patrzy ;-) Wiem, co mówię! :D Szkoda tylko, że w tygodniu trzeba pracować, a dopiero po pracy przychodzi czas na beztroskie lenistwo w ogrodzie.... :P
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Upragnione wakacje

Postautor: wiosna » 17 maja 2013, o 09:32

Przez Was aż się rozmarzyłam i zaczęłam przeglądać ogłoszenia nieruchomości ;). Ależ mi się marzy taki dom z ogrodem!
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Upragnione wakacje

Postautor: kasiazosia » 24 maja 2013, o 05:31

Wiesz, marzenia są po to, by dążyć do ich spełnienia, życzę Ci takiego domku z ogrodem ;)
Awatar użytkownika
User

lwiątko

Posty

157

Rejestracja

28 sty 2013, o 12:51

Re: Upragnione wakacje

Postautor: lwiątko » 1 cze 2013, o 10:01

wiosna pisze:Ja też marzę już o wiośnie, o lecie nawet nie wspomnę. Na tegoroczne wakacje mam zamiar wybrać się do Chorwacji. To jak dla mnie sprawdzone miejsce, w którym zawsze jest świetna pogoda i równie dobra zabawa, a do tego pyszne owoce morza. Aż się rozmarzyłam :). Zastanawiam się tylko, jaki transport wybrać. Zwykle jeździłam tam własnym samochodem, ale z tego, co widzę samolot może wyjść nawet odrobinę taniej, a wtedy odpada męcząca podróż. Muszę to sobie jeszcze dokładnie przemyśleć.


Pomyśl o samolocie, to naprawdę jest dobra opcja.
Jeśli dobrze poszukasz, są naprawdę fajne oferty. Zajrzyj sobie na przykład na stronę z mojego linka. Ja rezerwowałam tam tanie loty do Szwajcarii, ale Chorwację też mają w ofercie. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie, a pod względem wygody i tempa przejazdu o wiele, wiele lepiej.
no avatar
User

Symbian

Posty

10

Rejestracja

28 lut 2013, o 18:25

Re: Upragnione wakacje

Postautor: Symbian » 1 cze 2013, o 13:18

Upragnione wakacje tuż, tuż więc trzeba się powoli decydować, gdzie wyjechać. Ja w tym roku jadę na Mazury. Nocleg nad jeziorem już mam zorganizowany, jeszcze jedynie muszę potwierdzić rezerwację. Mam nadzieję, że pogoda dopisze.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Upragnione wakacje

Postautor: wiosna » 3 cze 2013, o 07:08

Zaczynam się powoli zastanawiać nad jakimiś tanimi wakacjami i przeglądam oferty lotów do Hiszpanii. Można znaleźć przelot do Barcelony czy Malagi już od 400zł z obie strony, więc poważnie się nad taką opcją zastanawiam.
no avatar
User

liczba_pi

Posty

12

Rejestracja

24 cze 2013, o 08:40

Re: Upragnione wakacje

Postautor: liczba_pi » 25 cze 2013, o 20:06

Ja jeszcze nie zdecydowałam, gdzie wybiorę się w wakacje, ta Hiszpania brzmi interesująco
Ubezpieczenia Bielsko-Biała - http://www.inkon-ubezpieczenia.pl
no avatar
User

gasiorek

Posty

14

Rejestracja

12 mar 2013, o 22:02

Re: Upragnione wakacje

Postautor: gasiorek » 26 cze 2013, o 10:50

Sesja powoli dobiega końca, co się nie zdąży odkładamy na wrzesień i od lipca jadę poznać moją rodzinę niedawno odnalezioną przez rodziców w Izraelu. Wakacje na ich koszt, ja tylko wykupiłam tani lot do Izraela. Może załatwią mi prace i jeszcze do września coś zarobię.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Upragnione wakacje

Postautor: kolaa » 1 lip 2013, o 18:30

Ja wolę coś w Polsce, teraz z przyjaciółmi jadę do http://www.mazurus.pl/. Okolica z dala od miasta, dużo zieleni i jeziora. Można się dobrze zrelaksować i zabawić z przyjaciółmi.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Upragnione wakacje

Postautor: krzysztofol » 2 lip 2013, o 17:16

Ja już po prostu nie mogę doczekać się wakacji. W tym roku zamierzam wybrać się na Sri Lankę - znalazłem ciekawe oferty w sieci (wycieczki Sri Lanka - dla zainteresowanych znalazłem tutaj).
Wracam tam już po raz drugi. Wyspa przepiękna - po prostu raj. Nie jest tanio ale naprawdę opłaca się przynajmniej raz w życiu tam pojechać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]