Upragnione wakacje

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Upragnione wakacje

Postautor: krzysztofol » 27 lut 2013, o 21:13

Mi również marzy się wiosna i lato - upragnione wakacje na których przede wszystkim można porządnie wypocząć.
W tym roku zamierzam wybrać się na kilka dni do Sarbinowa - jednej z moich ulubionych miejscowości nad naszym polskim morzem. Jest tam o wiele spokojniej niż w innych miejscach - łatwo o ciszę.
Plaża rozciąga się wzdłuż całego Sarbinowa tak więc nie ma problemu ze znalezieniem samotnego miejsca na piasku ;)
Domki letniskowe można znaleźć tutaj. Ja rezerwowałem na portalu przymorzu - chyba największy wybór ofert noclegów.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Upragnione wakacje

Postautor: wiosna » 28 lut 2013, o 08:24

Ja też marzę już o wiośnie, o lecie nawet nie wspomnę. Na tegoroczne wakacje mam zamiar wybrać się do Chorwacji. To jak dla mnie sprawdzone miejsce, w którym zawsze jest świetna pogoda i równie dobra zabawa, a do tego pyszne owoce morza. Aż się rozmarzyłam :). Zastanawiam się tylko, jaki transport wybrać. Zwykle jeździłam tam własnym samochodem, ale z tego, co widzę samolot może wyjść nawet odrobinę taniej, a wtedy odpada męcząca podróż. Muszę to sobie jeszcze dokładnie przemyśleć.
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Upragnione wakacje

Postautor: green » 5 mar 2013, o 15:06

Pisałam już o tym że moim marzeniem jest pojechać do Paryża.Znalazłam opcje dla mnie jaką jest nauka francuskiego w Paryżu Séjour linguistique en France:) i zarazem wymarzony Paryż zobacz
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Upragnione wakacje

Postautor: wiosna » 6 mar 2013, o 07:17

Brzmi to bardzo ciekawie. W końcu, gdzie lepiej nauczymy się języka, jak nie w kraju, w którym mówi się nim na co dzień.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Upragnione wakacje

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 09:01

Na wakacje co roku obowiązkowo jeżdżę w Tatry z opcjami, które się zmieniają raz polskie morze, raz wypad za granicę, raz Mazury.
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Upragnione wakacje

Postautor: green » 18 mar 2013, o 07:34

A możesz jakieś ciekawe miejsce w Tatrach polecić? Chodzi mi o taki wypad na weekend.Jeżeli chodzi o morze to takie miejsce już mam -przeważnie jeżdżę do Kołobrzegu to małe ale niezwykle klimatyczne miasteczko http://www.apartamenty-w-kolobrzegu.pl/ W góry jeżdżę niezwykle rzadko i nie mam takich swoich miejsc -więc jeśli jakieś namiary to będę wdzięczna.
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: Upragnione wakacje

Postautor: mareczek » 21 mar 2013, o 20:21

Ja z dzieciakami wybieram się do Bułgarii. Już kupiliśmy torby podróżne, teraz z niecierpliwością czekamy na koniec czerwca :)
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Upragnione wakacje

Postautor: kaloszkowa » 22 mar 2013, o 11:27

ja póki co czekam na weekend majowy bo u mnie wakacyjne wyjazdy przypadają zwykle na koniec września więc to kupa czasu :) lepiej planować coś co jest w bliższej perspektywie. Ja co roku wyjeżdżam w Bieszczady ale tym razem pomyślę też o jakiś zagranicznych wojażach ;)
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Upragnione wakacje

Postautor: lattemacchiato » 22 mar 2013, o 11:42

green pisze:A możesz jakieś ciekawe miejsce w Tatrach polecić? Chodzi mi o taki wypad na weekend.Jeżeli chodzi o morze to takie miejsce już mam -przeważnie jeżdżę do Kołobrzegu to małe ale niezwykle klimatyczne miasteczko http://www.apartamenty-w-kolobrzegu.pl/ W góry jeżdżę niezwykle rzadko i nie mam takich swoich miejsc -więc jeśli jakieś namiary to będę wdzięczna.


Na weekendowy pobyt polecam w miarę lekką trasę na Dolinę Pięciu Stawów z noclegiem w schronisku. Gwarantuje niezapomniane wrażenia podczas zachodu słońca w samym środku gór:)
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Upragnione wakacje

Postautor: green » 22 mar 2013, o 15:15

Dzięki:) ale co znaczy w miarę lekka trasa - czy ktoś kto nigdy nie chodził po górach da radę ?:) Schronisko o którym piszesz sobie wygoglowalam wygląda super.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron