Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

anetaS

Posty

1

Rejestracja

5 gru 2012, o 10:58

Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: anetaS » 5 gru 2012, o 11:08

Tworzenie baz danych z PKT,PF, ZUMI - szybko i bezproblemowo

Jeśli ktokolwiek poszukuje szybkiego i łatwego sposobu na stworzenie własnej bazy klientów czy firm to mogę pomóc :) Nasza firma stworzyła pierwszy i niepowtarzalny parser (program do analizy kodu) pkt, pf czy zumi. Stamtąd w prosty i szybki sposób za pomocą naszego programu można pobrać dowolną liczbę rekordów i dotrzeć tym samym do wielu nowych klientów, bez konieczności wchodzenia na portal i zbędnego szukania adresów e-mail czy telefonów.

Szeroki opis działania programów można znaleźć na naszych aukcjach:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1907037


To naprawdę świetny sposób na pozyskanie klientów - wiele firm oferuje gotowe bazy danych za setki złotych, jednak mając program do tworzenia baz danych można w ciągu kilkunastu godzin stworzyć własną, pokaźną bazę klientów wg branż czy zakresu działalności (po słowach kluczowych). Na celownik wzięliśmy na razie polskie książki telefoniczne, panoramę firm i zumi, jednak jeśli ktoś potrzebuje szybko danych z innych portali, również możemy taki program napisać :)

Serdecznie zapraszamy :)
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: Urban30 » 20 gru 2012, o 11:13

A gdzie w tym reklama?
W sensie że jak to ściagnę sobie i kupie, to potem mogę zaspamowac mailami te firmy z info reklamowym, czy jak?
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

agent007

Posty

14

Rejestracja

10 cze 2012, o 20:37

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: agent007 » 21 gru 2012, o 22:55

Życzymy wszystkim wesołych i udanych świąt, pozdrawiamy mistrzowie szeptów.
no avatar
User

mareczek

Posty

79

Rejestracja

22 paź 2012, o 11:47

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: mareczek » 9 kwie 2013, o 20:18

najlepsza reklama to dobra strona www ;) to myslę dzisiaj droga do sukcesu ;) trzeba działać na całą polskę ;) polecam http://www.eura7.com/ ta firma wykonała mi stronę ;) i mam klientów kupę ;)
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: vicka » 10 maja 2013, o 20:55

Zależy jaką firmę się reklamuje - osuszanie będzie inaczej reklamowa niż np. finanse
no avatar
User

staszek

Posty

1

Rejestracja

11 maja 2013, o 10:27

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: staszek » 11 maja 2013, o 10:29

Myślę, że dobrą reklamą na samym początku może być inwestycja w marketing szeptany. Nie drogo, a korzyści sporo :)
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: piotrek5467 » 26 maja 2013, o 14:18

Jak wyżej dobry marketing szeptany jest tani skuteczny na rynku jest książka autorstwa Mark Hughes "Marketing Szeptany" w której autor opisuje wiele kampanii szeptanych.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: wiosna » 27 maja 2013, o 10:30

Wow. Nie wiedziałam, że jest książka o marketingu szeptanym. Ja znam jedynie definicje z różnych stron internetowych, ale chętnie bym taką pozycję przeczytała, żeby pogłębić swoją wiedzę.
no avatar
User

ToruX

Posty

9

Rejestracja

3 mar 2013, o 07:59

Lokalizacja

Toruń

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: ToruX » 28 maja 2013, o 09:01

A wracając do tematu, Urban30 ma rację, może autor się wypowie? Przecież takie zbieranie danych firm jest nie zgodne z prawem, wysłać można jedynie zapytanie o zgodę na przesłanie wiadomości, a nie reklamę. Zdobywanie e-maili polega na czymś innym, większość wysłanych wiadomości trafi do kosza/spamu - jak system sam tego nie wykryje, to człowiek to zrobi. Za kantyreklamę dziękujemy!
Pieczątki Kikuś Toruń robione w ekspresowym tempie. Poczytaj również fanpage Google+ lub Facebook na temat pieczątek Ex libris.
no avatar
User

jeck

Posty

1

Rejestracja

9 lip 2013, o 11:46

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: jeck » 9 lip 2013, o 11:48

Na samym początku dobrą inwestycją jeśli chcemy zainwestować w reklamę we własnym zakresie jest po prostu inwestycja w wypozycjonowanie naszej strony. Zwróć się w tej sprawie do jakiejś firmy zajmującej się takimi rzeczami, jest ich co raz więcej na polskim rynku. Strona po jakimś czasie podniesie się w wynikach google przez co będziesz miał więcej klientów i większe zyski, reklama sprawdzona :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]