Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

rafik

Posty

4

Rejestracja

9 lip 2013, o 21:42

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: rafik » 9 lip 2013, o 22:00

strona internetowa to fajny pomysł na reklamę, ale relatywnie drogi...
myślę że na początek kiedy firma nie przynosi jeszcze zysków (bądź są one jeszcze nie za wysokie) warto poszukać tańszej formy. Myślę że dobrym pomysłem są wizytówki. Ja zamawiałem właśnie w firmie VooGo i mogę polecić jej usługi.
Pod koniec roku można tez wypuścić np kalendarze firmowe lub rozdawać klientom drobne upominki, gadżety z logo firmy.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: kolaa » 10 lip 2013, o 19:10

Jeśli chodzi o kalendarze firmowe to najlepszy czas na ich zamawianie to nie koniec roku, a okres przed październikiem, bo jak wiadomo w październiku następuje szczyt kalendarzowy. Typów kalendarzy jest wiele - wiele też jest firm, które je produkują. Ja osobiście preferuję o takie kalendarze terminarze firmy Basco.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2013, o 09:24 przez kolaa, łącznie zmieniany 1 raz
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

adik

Posty

1

Rejestracja

11 lip 2013, o 11:40

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: adik » 11 lip 2013, o 11:42

Można jeszcze pomyśleć o jakiejś reklamie w formie graficznej np. jakiś baner na ruchliwej drodze czy reklama w mieście :)
Atrakcje dla dzieci tylko w loopysworld.pl
no avatar
User

pawel30

Posty

182

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: pawel30 » 22 lip 2013, o 17:52

Samemu można przygotować własną stronę korzystając z specjalnych serwisów np. http://mamfirme.pl/ wiec nie jest to taki duży wydatek.
http://www.reflect.pl/katalog_odziez.html]nadruk na koszulkach nadruk reklamowy na odzieży dla twojej firmy oraz produkcja odzieży firmowej.
no avatar
User

milo

Posty

1

Rejestracja

31 lip 2013, o 09:28

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: milo » 31 lip 2013, o 09:30

Moim zdaniem przede wszystkim założenie własnej strony i promowanie jej jest skuteczną reklamą :) A założenie strony www wcale nie jest jakieś mega drogie.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: wiosna » 1 sie 2013, o 05:47

Może i nie jest. Zależy w jakiej firmie się tę stronę zakłada :)
Awatar użytkownika
User

DC-CENTRUM

Posty

40

Rejestracja

20 cze 2013, o 08:10

Lokalizacja

Poznań

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: DC-CENTRUM » 2 sie 2013, o 09:48

Jeśli chodzi o skuteczną, darmową reklamę, to warto w tym celu wykorzystać, prócz wspomnianego wcześniej marketingu szeptanego, także social media.
Obecnie serwisy społecznościowe biją rekordy popularności, co powoduje, iż są dobrym miejscem na reklamę danego przedsiębiorstwa. Jest ich sporo i do Ciebie należy decyzja z których z nich skorzystasz, zaś decyzja ta powinna być dość dobrze przemyślana.
Poza tym warto byłoby pomyśleć o mailingu. To także jest skuteczny sposób pomagający budować pozycję firmy w oczach klientów i stanowi dobry kanał dystrybucji oferty przedsiębiorstwa.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: zlosliwiec8 » 8 sie 2013, o 05:38

Mi w reklamowaniu firmy pomogło Web Metrics. Web Metrics to profesjonalne i rzetelne źródło informacji na temat [url=http://www.webmetrics.pl/analityka-internetowa wdrożenia analityki internetowej]analityki internetowej[/url].
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: Thief » 12 sie 2013, o 07:36

Ja bym też zainwestował w social media ;) Jest ona chyba najtańszą reklamą, a jak się ma ciekawy pomysł, to można dużo osiągnąć 8-)
no avatar
User

piotrek5467

Posty

152

Rejestracja

26 maja 2013, o 14:10

Re: Skuteczna reklama - niedrogo we własnym zakresie?

Postautor: piotrek5467 » 24 sie 2013, o 14:01

Samemu to tak ciężko będzie coś przeprowadzić ze względu na czasochłonność, lepiej zlecić SEO, social media, gadzety reklamowe zewnętrznej agencji
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.160s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron