Sklep stacjonarny + e-sklep

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: Antoni34 » 3 cze 2019, o 21:37

Ja nawet mleko zmodyfikowane nan optipro 3 dla dziecka kupuje online.
no avatar
User

Jacus64

Posty

66

Rejestracja

15 lis 2018, o 16:49

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: Jacus64 » 22 wrz 2019, o 16:13

To jest fajny pomysł. Dobrze by było, żebyś pomyślał o klientach nie z Twojej okolicy, którzy Ciebie nie znają i nie mają do Ciebie zaufania. W takiej sytuacji, gdy sposób zapłaty wyda im się ryzykowny raczej nie zdecydują się na sfinalizowanie zakupów. Dlatego najlepiej, abyś od razu skorzystał z oferty ze strony: https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online , dzięki której klient może wybrać odpowiedni dla siebie sposób płatności.
no avatar
User

arabika

Posty

1279

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: arabika » 26 lut 2020, o 10:27

Z pewnością jest to dobre rozwiązanie i można je spotkać w wielu miejscach. Jeśli już będziesz stawiać sklep internetowy to od razu pomyśl o sprawdzonych płatnościach. Ja u siebie w sklepie mam płatności online Cashbill i mogę śmiało polecić je jako podstawowe źródło przyjmowania płatności.
no avatar
User

KarinaM

Posty

49

Rejestracja

29 mar 2020, o 15:38

Re: Sklep stacjonarny + e-sklep

Postautor: KarinaM » 28 kwie 2020, o 09:45

Coraz więcej firm idzie w tym kierunku, co zresztą nie powinno nikogo dziwić. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście szczególną uwagę zwrócili na formę płatności, jaką oferujecie Waszym klientom. Zajrzyjcie do https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online i przekonajcie się, co będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.073s | 14 Queries | GZIP : Off ]