Sklep internetowy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Sklep internetowy

Postautor: aisha » 16 lut 2015, o 16:02

Rozpocznij swoją podróż w świat zapachu - zostań naszym partnerem

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM DYSTRYBUCYJNYM

Marketing zapachowy to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.

Krajowy lider w rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań z zakresu Aromamarketingu, aromatyzacji i neutralizacji zapachów ma przyjemność poinformować o uruchomieniu sieci regionalnych dystrybutorów.

W związku z ciągłą rozbudową sieci, w chwili obecnej poszukujemy nowych partnerów biznesowych!
Aromamarketing to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne oraz szkolenia.

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z biurem tel 22 266 0 366 lub e-mail. partner@aromacorp.pl
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Sklep internetowy

Postautor: animka87 » 28 lut 2015, o 09:01

opcja fajna tylko pewnie trzeba miec wlasną firme tak? no i jaka umowa? :) ja mam firme ale chyba ja niedlugo zamkne bo nie wydalam juz z oplatami a tu http://praca.gratka.pl/raport piszą że jeszcze pojda w górę zusy :( piękny nasz kraj nie ma co :)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Sklep internetowy

Postautor: kobietapracujaca » 9 lip 2015, o 14:49

Do sklepów internetowych najlepiej sprowadzać towar z Chin np tutaj http://www.izch.pl/ Jest to dobra opcja bo taki towar możemy sprowadzić o wiele taniej niż z innych krajów. Więc jest to spora oszczędność dla osób prowadzących sklep.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Sklep internetowy

Postautor: lerbenz » 28 wrz 2018, o 21:01

Również posiadam sklep internetowych, a do jego wypromowania wykorzystuje marketing internetowy, który wykonują mi ludzie z firmy https://solv.pl/uslugi/ w ten sposób w każdym miesiącu zapewnianą mam reklamę internetową na wysokim poziomie, z pomocą której stale się rozrastam.
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: Sklep internetowy

Postautor: jjusti18 » 30 wrz 2018, o 09:08

A czy ktoś z was ma u siebie w firmie system Success Factors? Właśnie dowiedziałam się z artykułu http://naszglospoznanski.pl/jak-zwieksz ... sprzedazy/ że wspiera on wiele procesów w firmie m.in. wypłacanie wynagrodzeń, analizę realizacji celów pracowniczych czy też mierzenie wydajności. Nie wiedziałam, że taki system. Myślę, że warto pomyśleć nad czymś takim u siebie w firmie.
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Re: Sklep internetowy

Postautor: Roku88 » 4 gru 2018, o 11:29

Jesli interesuje cie muzyka to fajna opcja jest sklep muzyczny, sciagasz instrumenty, plyty, winyle. Musisz tylko dobrze sprawdzic rynek u siebie w miescie czy faktycznie ludzie tego szukaja i jest taka potrzeba.Sklep musi byc w jakims dobrym miejscu gdzie jest duzo ludzi -> tu zobacz jak to wyglada
sklep muzyczny bydgoszcz
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

Drukarnia-Panda.pl

Posty

61

Rejestracja

27 lip 2018, o 07:25

Re: Sklep internetowy

Postautor: Drukarnia-Panda.pl » 23 sty 2019, o 08:53

Podstawą w przypadku każdego sklepu internetowego jest dobra, skuteczna reklama bez której ani rusz, jeżeli w nią zainwestujemy to mamy pewność iż przyciągniemy dużą grupę potencjalnych klientów oraz wzbudzimy zainteresowanie, to bardzo istotne.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Sklep internetowy

Postautor: Antoni34 » 3 cze 2019, o 21:39

Gorąco polecam ten sklep zoologiczny online
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Sklep internetowy

Postautor: paullaobreczarek » 4 cze 2019, o 07:51

Właśnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest posiadanie dobrej firmy od ksieowości. Tu polecam biuro z którym ja współpracuję Abacus z ul. Lanciego w Warszawie. Panie ksiegowe się świetnie na wszystkim znają, są dokładne i terminowe
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 14 Queries | GZIP : Off ]