Sklep internetowy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Carbo-x

Posty

4

Rejestracja

26 lis 2014, o 19:47

Sklep internetowy

Postautor: Carbo-x » 26 lis 2014, o 19:59

Jestem bezpośrednim importerem pokrowców do telefonów komórkowych, oferuję najniższe ceny oraz towar
, którego ŻADNA konkurencja nie posiada ( Współpracuję tylko ze sklepami stacjonarnymi ). Dla osób zaczynających swoją przygodę z własnym sklepem internetowym oferuję pomoc oraz, krótkie szkolenie ze sprzedaży na allegro w dziale "akcesoria GSM" istnieje możliwość kupna szablonu za dodatkową opłatą ( od 50zł w zależności od jakości projektu )

Możliwość współpracy przy zakupie towaru powyżej 500zł.

Zainteresowanych proszę o kontakt : carbox.aip@gmail.com
Awatar użytkownika
User

Bartek

Posty

30

Rejestracja

16 maja 2014, o 09:08

Re: Sklep internetowy

Postautor: Bartek » 29 lis 2014, o 16:53

dzięki za informacje
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Sklep internetowy

Postautor: Gleniowa » 4 gru 2014, o 18:51

Nie mam pojęcia czemu ludzie tak sie upierają przy tym by mieć sklep internetowy. Teraz jest tego pełno i bardzo trudno o klienta. Lepiej już jak zdecydujesz sie na jakiś inny interes. Widziałam tutaj http://praca.gratka.pl/lista/pr_60672.html , ze szukają teraz ajentów do sklepów takich jak Żabka. Tam masz wiekszą pewność ze pojawią sie jacyś klienci
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Sklep internetowy

Postautor: aisha » 16 lut 2015, o 16:02

Rozpocznij swoją podróż w świat zapachu - zostań naszym partnerem

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM DYSTRYBUCYJNYM

Marketing zapachowy to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.

Krajowy lider w rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań z zakresu Aromamarketingu, aromatyzacji i neutralizacji zapachów ma przyjemność poinformować o uruchomieniu sieci regionalnych dystrybutorów.

W związku z ciągłą rozbudową sieci, w chwili obecnej poszukujemy nowych partnerów biznesowych!
Aromamarketing to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne oraz szkolenia.

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z biurem tel 22 266 0 366 lub e-mail. partner@aromacorp.pl
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Sklep internetowy

Postautor: animka87 » 28 lut 2015, o 09:01

opcja fajna tylko pewnie trzeba miec wlasną firme tak? no i jaka umowa? :) ja mam firme ale chyba ja niedlugo zamkne bo nie wydalam juz z oplatami a tu http://praca.gratka.pl/raport piszą że jeszcze pojda w górę zusy :( piękny nasz kraj nie ma co :)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Sklep internetowy

Postautor: kobietapracujaca » 9 lip 2015, o 14:49

Do sklepów internetowych najlepiej sprowadzać towar z Chin np tutaj http://www.izch.pl/ Jest to dobra opcja bo taki towar możemy sprowadzić o wiele taniej niż z innych krajów. Więc jest to spora oszczędność dla osób prowadzących sklep.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Sklep internetowy

Postautor: lerbenz » 28 wrz 2018, o 21:01

Również posiadam sklep internetowych, a do jego wypromowania wykorzystuje marketing internetowy, który wykonują mi ludzie z firmy https://solv.pl/uslugi/ w ten sposób w każdym miesiącu zapewnianą mam reklamę internetową na wysokim poziomie, z pomocą której stale się rozrastam.
no avatar
User

jjusti18

Posty

108

Rejestracja

27 kwie 2017, o 12:32

Re: Sklep internetowy

Postautor: jjusti18 » 30 wrz 2018, o 09:08

A czy ktoś z was ma u siebie w firmie system Success Factors? Właśnie dowiedziałam się z artykułu http://naszglospoznanski.pl/jak-zwieksz ... sprzedazy/ że wspiera on wiele procesów w firmie m.in. wypłacanie wynagrodzeń, analizę realizacji celów pracowniczych czy też mierzenie wydajności. Nie wiedziałam, że taki system. Myślę, że warto pomyśleć nad czymś takim u siebie w firmie.
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Re: Sklep internetowy

Postautor: Roku88 » 4 gru 2018, o 11:29

Jesli interesuje cie muzyka to fajna opcja jest sklep muzyczny, sciagasz instrumenty, plyty, winyle. Musisz tylko dobrze sprawdzic rynek u siebie w miescie czy faktycznie ludzie tego szukaja i jest taka potrzeba.Sklep musi byc w jakims dobrym miejscu gdzie jest duzo ludzi -> tu zobacz jak to wyglada
sklep muzyczny bydgoszcz
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

Drukarnia-Panda.pl

Posty

61

Rejestracja

27 lip 2018, o 07:25

Re: Sklep internetowy

Postautor: Drukarnia-Panda.pl » 23 sty 2019, o 08:53

Podstawą w przypadku każdego sklepu internetowego jest dobra, skuteczna reklama bez której ani rusz, jeżeli w nią zainwestujemy to mamy pewność iż przyciągniemy dużą grupę potencjalnych klientów oraz wzbudzimy zainteresowanie, to bardzo istotne.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.406s | 12 Queries | GZIP : Off ]