promocja firmy poprzez ulotki?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: danny4231 » 31 paź 2019, o 15:50

My z kolei w sprawie wydruku ulotek woleliśmy zgłosić się do drukarni offsetowej. Wybór padł na warszawa-drukarnia.pl/ , którym zawdzięczamy bardzo oryginalną formę reklamy. Jeśli mam być szczery to dokładnie na czymś takim nam zależało. Poza tym, taka reklama działa na klientów.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: cyryl18 » 23 lis 2019, o 19:43

A co powiesz na promocję poprzez torby ekologiczne z nadrukiem? Charakterystyczna a przede wszystkim przyjazna dla środowiska forma reklamy. Takie torby, od jakiegoś czasu, wytwarzają dla nas [url]etorby.eu/[/url] Efekt końcowy wprost przerósł nasze oczekiwania!
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: rannyptaszek » 25 lis 2019, o 17:20

Wszystko zależy od branży i rodzaju klienta. W gastro z dowozem ulotki się sprawdzą, w przypadku kwiaciarni niekoniecznie. Inspiracji można poszukać na targach reklamowych Remadays, najbliższe będą 14 lutego w Nadarzynie. To jedne z większych tego typu imprez w kraju, pokazują sprawdzone rozwiązania, ale też nowości.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: pankracy » 23 sty 2020, o 10:57

Ulotki to też dobra forma reklamy firmy. Mają kilka zalet m.in. optymalnie niski koszt druku i kolportażu, łatwiejsze dotarcie do potencjalnych klientów w obszarze lokalnym. Oczywiście pod warunkiem, że ich projekt i wykonanie są na wysokim poziomie. Ja zlecałem druk krakowskiej Drukarni Reban i wyszły świetnie. Przydały się do promocji mojego sklepu rowerowego ;)
no avatar
User

Owelka

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2016, o 11:04

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: Owelka » 31 sty 2020, o 11:12

Nie ma oczywiście nic złego w ulotkach, wręcz przeciwnie. Sama uważam, że trzeba się promować różnymi metodami. Ale chyba najbardziej to trafia do ludzi, gdy są skupieni w miejscu i szukają jakichś konkretnych usług - wtedy ulotka pomaga im zapamiętać o naszej firmie. Weźcie ulotki, wizytówki i inne gadżety i ruszajcie na targi branżowe. No bo gdzie, jak nie tam? Jeżeli chcecie się dodatkowo wyróżniać, no to wtedy niezastąpiony jest system wystawienniczy, zobaczcie jak się wspaniale prezentują https://www.retio.pl/. Trzeba się postarać, ale jednak takie pozyskanie klienta jest niezastąpione i może on się z waszą firmą związać na lata.
no avatar
User

prokan

Posty

9

Rejestracja

23 mar 2020, o 08:31

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: prokan » 31 mar 2020, o 08:05

Jeżeli chodzi o lokalną formę promocji to ulotki mogą się sprawdzić, ale żyjemy w dobie internetu i ja polecam oferty agencji takich jak np. https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-chorzow.html czyli agencje, które profesjonalnie zajmują się pozycjonowaniem. Długotrwały jest to proces, ale dzięki temu bedzie łatwiej znaleźć Waszą stronę firmową w internecie przez co macie większą szansę na pozyskanie nowych klientów.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: Melonik » 31 mar 2020, o 18:10

A może jakieś ścianki reklamowe, rollupy, kóre będą przydatne podczas targów. Jeżeli chcesz to firma
https://retio.pl/- Retio zajmuje się takimi rzeczami. Napisz do nich a na pewno coś Ci doradzą
no avatar
User

goldensilver

Posty

39

Rejestracja

29 paź 2016, o 18:03

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: goldensilver » 28 lip 2020, o 11:18

Myślę, że najlepsze będą ulotki składane. Zmiescisz na ich cala ofertę i prezentują się o wiele lepiej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.147s | 14 Queries | GZIP : Off ]