promocja firmy poprzez ulotki?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

paczko39

Posty

19

Rejestracja

10 paź 2016, o 08:11

promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: paczko39 » 10 paź 2018, o 05:48

jak promujecie swoje firmy? Stosujecie takie rozwiązania jak jakies ulotki, banery itp? Jesli tak to kto was je wykonuje? podzielcie się swoimi doświadczeniami :)
no avatar
User

andi

Posty

3

Rejestracja

9 paź 2018, o 10:54

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: andi » 10 paź 2018, o 08:54

A może jednak lepsze będą flagi reklamowe? Choćby takie jak te http://print4events.pl/pl/flagi-reklamowe.html :)
Najbardziej palącą potrzebą ludzkiej natury jest pragnienie bycia ważnym – Prof. John Dewey
no avatar
User

tymanski

Posty

20

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:42

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: tymanski » 14 paź 2018, o 09:12

ulotki i jakieś foldery informacyjne to wciąż jest dobry pomysł na promocję. Aczkolwiek bardziej skupiłbym się na jakiś plakatach, banerach itp. Dobrze będzie jak się skontaktujesz ze specjalistami w tym temacie. w Warszawie na Nowoursynowskiej jest drukarnia Polimax i tam zajmują się takimi rzeczami. pewnie ci doradzą co robią teraz inni przedsiębiorcy :)
no avatar
User

3Dprint.pl

Posty

36

Rejestracja

5 lip 2018, o 08:38

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: 3Dprint.pl » 16 paź 2018, o 09:24

Jeżeli chodzi o reklamę firmy to powinna ona odbywać sie na każdym polu, zarówno stacjonarna w postaci banerów, ulotek i plakatów ja i internetowa: fora branżowe czy społecznościowe, dzięki czemu mamy szeroki zakres działania.
no avatar
User

paczko39

Posty

19

Rejestracja

10 paź 2016, o 08:11

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: paczko39 » 23 paź 2018, o 20:29

tymanski pisze:ulotki i jakieś foldery informacyjne to wciąż jest dobry pomysł na promocję. Aczkolwiek bardziej skupiłbym się na jakiś plakatach, banerach itp. Dobrze będzie jak się skontaktujesz ze specjalistami w tym temacie. w Warszawie na Nowoursynowskiej jest drukarnia Polimax i tam zajmują się takimi rzeczami. pewnie ci doradzą co robią teraz inni przedsiębiorcy :)


a ty u nich coś tam drukujesz? jak u nich z cenami i czasem realizacji?
no avatar
User

pawel30

Posty

182

Rejestracja

22 lip 2013, o 17:32

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: pawel30 » 25 paź 2018, o 20:18

Ulotki, to często reklama na rynku lokalnym. Możesz również wspomagać się innymi drukami reklamowymi, jak plakaty, ścianki hop up, stoiska reklamowe itp. Niektóre z tych rzeczy możesz zamówić przez stronę https://www.retio.pl/
no avatar
User

kaktusss

Posty

1

Rejestracja

29 paź 2018, o 21:45

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: kaktusss » 29 paź 2018, o 21:47

ja przyznaje że nie bardzo siedzę w tym temacie, ale zastanawiam się czy ulotki to nie jest już przeżytek?
no avatar
User

Drukarnia-Panda.pl

Posty

61

Rejestracja

27 lip 2018, o 07:25

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: Drukarnia-Panda.pl » 30 paź 2018, o 10:16

Pełna zgoda, ulotki mogą nam pomóc i są niezbędnym narzędziem do promocji naszej firmy, usług- od tego się w sumie zaczyna. Kwestia jej dobrego wykonania i szablonu graficznego, akurat w tej kwestii służymy swoją pomocą :)
no avatar
User

tymanski

Posty

20

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:42

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: tymanski » 30 paź 2018, o 21:34

kaktusss pisze:ja przyznaje że nie bardzo siedzę w tym temacie, ale zastanawiam się czy ulotki to nie jest już przeżytek?


co ty! ulotki były i będą dobrą metodą na promocję firmy. Tak jak pisałem wyżej. Jak się trafi na firmę, która wydrukuje ci ładne ulotki jak np polimax to będzie to będzie to świetna reklama bo pokazują one że firma stawia na jakość
no avatar
User

emil89832

Posty

37

Rejestracja

17 lut 2018, o 11:22

Re: promocja firmy poprzez ulotki?

Postautor: emil89832 » 6 lis 2018, o 15:21

U mnie ulotki się sprawdzają i dzięki nim wiele osób może dowiedzieć się o mojej firmie. Ostatnio zamówiłem całkiem nowe w drukarni A3 Extra i teraz przy niej zostanę, ponieważ jakość jest naprawdę genialna! Nie spodziewałem się aż takich efektów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.125s | 12 Queries | GZIP : Off ]