Szkolenia, kursy?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: nierra » 6 sie 2019, o 21:49

Jak wspominacie szkolenia ze stylizacji paznokci to wiele dobrego słyszałam o kursach u pani Pauliny z Beauty Room w Szczecinie. Ogromną jej zaletą jest umiejętność przekazywania wiedzy, a nie każdy instruktor tak naprawdę to potrafi. Dlatego jeśli zależy Wam na podniesieniu kwalifikacji to warto zrobić to pod jej okiem
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: dona3 » 7 sie 2019, o 06:41

Szkolenia na uprawnienia są zdecydowanie godne uwagi. Te z oferty galileum.pl pomogły mi rozpocząć pracę w zawodzie jako specjalista od gazu, elektryki, energetyki. Tam uzyskałem specjalistyczne patenty, dzięki którym zacząłem świadczyć wspomniane usługi.
no avatar
User

paullaobreczarek

Posty

109

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:42

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: paullaobreczarek » 11 sie 2019, o 18:54

Ja polecam kontakt do Fundacji Fortis w Katowicach, która organizuję wiele ciekawych szkoleń z równej tematyki. Ja osobiście polecam skorzystać z tego szkolenia - Techniki pamięciowe w "pigułce" - moim zdaniem bardzo przydatne szkolenie.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: kewlar » 16 sie 2019, o 13:09

Jak szkolenia dla kadry zarządzającej to tylko tutaj: https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/. Bardzo szeroki zakres szkoleń i wykwalifikowani wykładowcy. Posiadają ośrodki szkoleniowe w kilku największych miastach w Polsce, świetnie wyposażone i przygotowane do przeprowadzania szkoleń. Przy okazji szkolimy też nasze IT u nich.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: danny4231 » 2 wrz 2019, o 07:02

Ja na przykład skorzystałem ze specjalistycznych szkoleń z zakresu konserwacji wózków widłowych. Nie ulega wątpliwości, iż było mi to niezmiernie potrzebne. Rozwiązania dostarczone przez crevi-consulting.pl od jakiegoś czasu umożliwiają mi specjalistyczne dbanie o wózki na terenie naszej firmy!
no avatar
User

Jacus64

Posty

66

Rejestracja

15 lis 2018, o 16:49

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: Jacus64 » 22 wrz 2019, o 17:37

Moim zdaniem ważne jest, aby pracownicy potrafili zachowywać się w sytuacjach zagrażających życiu, np przy pożarze. Warto zorganizować pod tym kątem jakieś szkolenie. Ostatnio wpadła mi oferta audytu ppoż. Jest ona na stronie: https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ . Jestem pewien, że przygotuje on pracowników odpowiednio.
no avatar
User

mawko80

Posty

167

Rejestracja

4 wrz 2017, o 21:37

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: mawko80 » 8 paź 2019, o 08:00

W sytuacjach kryzysowych ważne też są umiejętności z zakresu radzenia sobie ze stresem i moim zdaniem warto uczestniczyć w szkolenia z takiej tematyki. Ja osobiście polecam zapoznać się z tematyką dwóch szkoleń, które organizuję Fundacja Fortis w Katowicach. Szkolenia “ Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych” oraz “Asertywność jako umiejętność wyrażania swojego zdania i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych kluczem do samorealizacji” to klucz do poznania technik radzenia sobie ze stresem i poprawy swojej asertywności w życiu codziennym, zawodowym. Ja jako osoba dość impulsywna, źle znosiłam krytykę a szkolenie z technik asertywności przyczyniło się do lepszej pracy nad sobą
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: cyryl18 » 18 paź 2019, o 17:02

Zdecydowałem się na szkolenie z VR, dla mnie i moich pracowników. Jest to temat coraz bardziej popularny, także uznałem to za dobry pomysł. Szkolenie, fachowe i sensowne przeprowadzili dla nas vrtraining.eu .
no avatar
User

marecki811

Posty

8

Rejestracja

8 mar 2018, o 17:17

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: marecki811 » 28 gru 2019, o 21:17

Polecam kursy e-learingowe od https://imperiumszkoleniowe.pl/e-learning/. Wiedza przekazywana w konkretny i łatwo przyswajalny sposób. Istnieje kilka poziomów zaawansowania dla danej tematyki, dzięki czemu każdy dobierze odpowiedni kurs zależnie od swoich umiejętności.
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: cupriak » 20 sty 2020, o 13:50

Profesjonalnie zorganizowane kursy oferuje łódzki Zakład Doskonalenia Zawodowego https://www.zdz.lodz.pl/ Mają dobra ofertę, kursy na wysokim poziomie (np. kursy księgowości, BHP, kursy na wózki jezdniowe czy kursy ADR). Znajdziecie sporo ich placówek umiejscowionych w obrębie województwa łódzkiego.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 13 Queries | GZIP : Off ]