Szkolenia, kursy?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

AsiaS

Posty

67

Rejestracja

7 paź 2020, o 07:17

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: AsiaS » 26 sty 2021, o 13:21

Jeśli ktoś z Was jest zawodowym kierowcą to z pewnością wie dobrze o tym, że co 5 lat należy uczestniczyć w okresowych szkoleniach dla kierowców. Takie szkolenie przeprowadza https://europim.pl/szkolenia-okresowe-kierowcow/, gdzie bez problemu zapoznasz się z niezbędną wiedzą. To biuro rachunkowe z szerokimi usługami i wieloletnim doświadczeniem.
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: Nardel » 11 maja 2021, o 04:14

Warto korzystać z kursów i szkoleń - można nie tylko podnieść kwalifikacje, ale całkowicie zmienić zawód dzięki nim. Mój brat ostatnio zrobił sobie uprawnienia na obsługę koparki i od razu znalazł pracę, bo teraz jest duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników budowlanych. Kurs robił w Centrum Szkolenia Zawodowego, które prowadzi firma Oświata Lingwista - solidneszkolenia.pl// . Kursy tam są na wysokim poziomie, prowadzą je doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników, oraz o to by program był ciekawy, dopasowany do potrzeb ale także umiejętności kursantów.
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: majanka » 25 cze 2021, o 17:37

Jeśli organizujecie takie kursy to pomyślcie o jakiś prezentach. Hm a czekoladki? Teraz sa bardzo modne i na dodatek mega smaczne! https://chocolissimo.pl/ możesz je kupić tutaj przez internet. Pamiętajcie, że dobre wrażenie robi się tylko raz :)
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: klar » 1 lip 2021, o 11:20

Ale jeśli już, to róbcie coś takiego - viessmann.ovh/
W sensie - konkretny zawód, coś na czasie, bazując na odpowiednich umiejętnościach.
I wtedy docelowo to będzie mieć ręce i nogi. Może nie są to łatwe tematy, ale przynajmniej masz konkretny zawód, konkretną wiedzę. Czy tak nie lepiej.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

madelajn

Posty

3

Rejestracja

26 cze 2021, o 18:45

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: madelajn » 1 lip 2021, o 12:14

A jakie polecacie kursy z zakresu Big Data Analysis?
no avatar
User

Sieciak

Posty

14

Rejestracja

13 sie 2021, o 06:12

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: Sieciak » 27 sie 2021, o 06:40

Jeśli poszukujecie oprogramowania, który pomoże usprawnić wszystkie działania dotyczące prowadzenia szkoleń to polecam Wam https://firmao.pl/firmy-szkoleniowe.php. Dzięki specjalnie dopasowanym funkcjom w Firmao zarządzanie szkoleniami jest o wiele prostsze.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: Konek » 3 lut 2022, o 11:05

Dlatego jeżeli chodzi o kurs hr to tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na HumanSkills ze względu na ogromne doświadczenie i bardzo dobrze przygotowane szkolenia, które przyczyniają się do podniesienia kwalifikacji i jednocześnie umiejętności w codziennej pracy rekrutując nowe osoby do firmy w odpowiedni i skuteczny sposób. Pozdrawiam i oczywiście samych sukcesów zawodowych życzę wraz ze zdobyciem kolejnych umiejętności.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

443

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: malgorzata80 » 28 lut 2022, o 06:35

Ja natomiast od siebie mogę polecić kurs na agenta nieruchomości. Tutaj https://kursynieruchomosci.pl/courses/j ... uchomosci/ znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat. Taka praca daje satysfakcję oraz korzyści finansowe.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1617

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: krystynaaa » 1 mar 2022, o 08:06

Już wcześniej interesowałam się kosmetologią, ostatnio nawet zdecydowałam się zapisać na kurs makijażu dla początkujących . Jest to naprawdę świetne miejsce, w którym zdobędziecie naprawdę wiele nowych umiejętności także warto się tutaj zapisać
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Szkolenia, kursy?

Postautor: nierra » 31 mar 2022, o 20:26

Ja tak sobie planuję zrobić kurs księgowości online i w sumie do pomysłu przymierzam się od dłuższego czasu, ale nadal nie udało mi się go zrealizować. Najwyższa pora
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 12 Queries | GZIP : Off ]