Porady na otwieranie firmy

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: popielnik » 3 sie 2018, o 12:04

Porady są zależne od tego jaki rodzaj firmy się otwiera. Przy sklepie internetowym ja mogę doradzić, bo sam mam otwieranie w pojedynkę za sobą. Przede wszystkim podstawą jest dobre oprogramowanie, zeby łatwo się pracowało. Cała reszta jest jakby dodatkami tylko.
no avatar
User

kkrzysiekk

Posty

13

Rejestracja

11 lip 2018, o 13:21

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: kkrzysiekk » 6 sie 2018, o 06:31

Dobrym sposobem na założenie własnej firmy jest franczyza. Firma solv w Katowicach oferuje założenie własnej agencji interaktywnej na zasadzie franczyzy jeśli jesteś zainteresowany to wejdz na ich strone https://www.iprosolution.pl/jak-zalozyc ... na-skroty/
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: Marcelus » 14 sie 2018, o 13:17

a jakie twoim zdaniem jest dobre? bo jednak na rynku jest tego tyle, ze cięzko zdecydować się na cokolwiek. zwłaszcza, że nie zawsze teoria idzie w parze z tym jak korzysta się z tego w praktyce.
no avatar
User

Drukarnia-Panda.pl

Posty

61

Rejestracja

27 lip 2018, o 07:25

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: Drukarnia-Panda.pl » 18 sie 2018, o 16:38

W przypadku nowo otwartych czy otwieranych właśnie firm, radzę szukać dofinansowań z Unii Europejskiej lub od naszego rzadu.
no avatar
User

marina

Posty

4

Rejestracja

31 gru 2017, o 12:13

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: marina » 27 sie 2018, o 13:08

No wiesz, to prawda, że biur rachunkowych jest bardzo dużo, ale te na prawdę dobre znamy z polecenia, a nie z reklamy. Ja usłyszałam o Tax Care od teścia a on od jakiegoś kolegi, który słyszał od kogoś tam. Dla mnie same opinie to było trochę mało, ale jak zobaczyłam konkretną umowę, jasno sformułowaną, do tego biuro jest ubezpieczone, dostałam pomoc prawną i informatyczną gratis przez trzy miesiące. Nie mogłam wybrać innego biura.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: popielnik » 29 sie 2018, o 09:10

To które mam sam i to już od ponad dwóch lat, a dokładnie www.sellingo.pl. Moim zdaniem nie ma sobie równych i nie jest to kwestia przyzwyczajenia - regularnie sprawdzam czy jakaś inna firma nie postanowiła dać jakiejś atrakcyjnej oferty albo jakaś świeża nie pojawiła się na rynku.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: SalamonK » 29 sie 2018, o 09:34

Widziałem właśnie ostatnio ich ofertę i aż się zastanawiałem czy przypadkiem nie zaryzykować i nie zmienić na sellingo. Problem polegał na tym, ze nie chciałem ryzykować. Skoro okazja pojawiła się sama to ja poproszę o info jak to jest z tymi progami abonamentami.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: TadekNiejadek » 29 sie 2018, o 10:06

Właściwie niczym się darmowa wersja nie różni od tych płatnych, także między sobą. Różnica jest tylko taka, że możliwości przerobienia odwiedzających osób są inne. Czyli im więcej masz możliwość zarobić to dopiero wchodzisz na wyższy abonament. Ja zaczynałem od darmowej i przy wszystkich opłatach na starcie działalności zbawieniem było ograniczenie ich ze strony usług takich jak oprogramowanie.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: popielnik » 29 sie 2018, o 10:30

ale też nie przesadzajmy z tymi opłatami, bo nie są one duże - nawet przy najwyższym abonamencie to jednak koszt jest śmiesznie niski biorąc pod uwagę jak dużo to oprogramowanie ogarnia, jest kompatybilne z różnymi usługami i pomoc techniczna niczego sobie, bo dało się u mnie dość elastycznie podejść do tematu współpracy oprogramowania z pewną usługą.
no avatar
User

Firma-w-Niemczech.pl

Posty

15

Rejestracja

12 wrz 2018, o 09:54

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: Firma-w-Niemczech.pl » 12 wrz 2018, o 10:24

Warto zadbać w przypadku otwarcia firmy przede wszystkim o odpowiednią reklamę. Można także pokusić się o przerejestrowanie firmy do Niemiec, co jest dobrą opcją - mniejsze podatki i większa swoboda prowadzenia biznesu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 15 Queries | GZIP : Off ]