Porady na otwieranie firmy

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

reton12

Posty

141

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: reton12 » 18 sie 2017, o 07:34

Wiele cennych porad oraz wskazówek dotyczących prowadzenia firmy możesz znaleźć tutaj http://dizziness.eu/start-biznesu/5-rze ... znesplanu/ możesz dowiedzieć się także jak stworzyć dobry biznesplan , co jest bardzo ważne podczas początku własnej działalności. Warto zerknąć i dowiedzieć się jak krok po kroku postępować by osiągnąć sukces w biznesie.
no avatar
User

popielnik

Posty

35

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Porady na otwieranie firmy

Postautor: popielnik » 21 lis 2017, o 14:26

z mojej strony rafa jest taka, że trzeba przeciwdziałać temu, że w stosunku do nowych firm często o brak zaufania. trzeba szybko przyciągnąć małego klienta dobrą promocją, później może jakiegoś większego o ile jest taka możliwość. po tym należałoby już tylko te zlecenia wykonać najlepiej jak się da, poprosić o rekomendację. Na pewno najpierw należałoby założyć stronę i takie rekomendacje wedy na niej - na wagę złota. O wiele łatwiej wypromować w takiej sytuacji swój biznes. W ogóle strona www daje mnóstwo możliwości, tutaj http://netgraf.pl/blog/dlaczego-powinienes-miec-strone-internetowa,9 jest to dobrze ubrane w słowa
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2015 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
cron